Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 12 paź 2014, 23:05
Szukając + tam gdzie ich prawie nie ma..
Pamiętajcie,mamy...
internety! :mrgreen:
I...ten wątek,gdzie można wspólnie pobojceć nad obsranym losem
Obrazek :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Bipolarny 12 paź 2014, 23:09
Ja przed Chad byłem duszą towarzystwa...W reemisji w sumie podobnie ale nie do końca bo przy lekach i Chad nie wszystko można (alkohol,częste imprezy,.Ale w chodzeniu do kina samemu nie widzę nic złego po co siedzieć i się użalać nad sobą na chacie jak się chcę coś fajnego obejrzeć to myślę że wcale nie trzeba do tego towarzystwa.Jak chcą z Tobą iść to fajnie będzie raźniej a jak nie to sam pójdę obejrzę fajny film a Ty żałuj :P
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Lamotrygina 150mg
obserwowany

Samotność

przez Pieprz 12 paź 2014, 23:12
Ah poszedłbym se do kina na jakieś odlotowe sci-fi.
Fajnie że w przyszłym roku nowe star wars, może forumowe wyjście?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez lojantka 12 paź 2014, 23:18
samotnastudentka napisał(a):Ja bym chyba taki samotny seans porzadnie odryczala w domu!!

chodzenie samemu do kina to jedna z przyjemniejszych rzeczy, nikt cię nie rozprasza i nie musisz się dzielić prowiantem
lojantka

Samotność

przez Makabra 13 paź 2014, 00:10
Tak bardzo samotność :cry:
Makabra

Samotność

przez Bipolarny 13 paź 2014, 00:19
Jeśli ktoś nie jest ciężko psychicznie chory lub jakkolwiek inaczej to jego samotność jest głównie z wyboru.Chciałbym być tylko samotnym a czuć się dobrze bez Chadu lub chociaż z Chadem.Ale teraz mam problem z wyjściem z domu bo lęk wszech ogarniający.Mimo to nie czuję się samotnym.
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Lamotrygina 150mg
obserwowany

Samotność

przez hank.m 13 paź 2014, 02:07
Kiedyś myślałem że jestem najważniejszy na ziemi, a teraz, jestem nikim. Nic nie znaczę, jestem nic nie znaczącym człowiekiem.

Niebawem minie rok jak fotografia była moim tchnieniem i oddechem w życiu. Była bo dziś nie potrafię odnaleźć siebie, nie wiem jak zacząć zabawę od nowa. Czuje gdzieś wewnętrznie wypalenie i zniechęcenie do tego. Właściwie to po co to wszystko piszę, jestem przecież niemyślącym, głupim człowiekiem. Każdy ma mnie w dupie.

Powinienem urodzić się z napisem na czole "KRETYN". By osiągnąć jakiś ważny cel w życiu, powinno się być mądrym człowiekiem. Niestety ja nim nie jestem. Kurcze jak ja bardzo chce z tego powodu umrzeć.
Nie ma sensu dalej żyć.

Blog: http://hankm.blox.pl

Samotność

przez Follow_ 13 paź 2014, 17:48
:(
nie mam siły, dręczy mnie samotność...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Tyrr 13 paź 2014, 20:28
Pieprz napisał(a):Fajnie że w przyszłym roku nowe star wars, może forumowe wyjście?

Nie bardzo odnajduje się w klimatach Star Wars'ów ale poszedł bym na to :) Zapewne i tak jest to najlepsza propozycja, ciężko dzisiaj o jakiś dobry film :roll:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Samotność

przez Azazel 13 paź 2014, 20:43
No a ja na własne, życzenie stałem się samotny. Nowa praca, nowe miejsce, nowi ludzie i te same problemy. Zostawiłem dziewczynę w świętym przekonaniu, że beze mnie będzie jej lepiej. Co tez jest w sumie prawdą bo rozwinęła teraz skrzydła gdy zrzuciła ciężar ciągłego niańczenia mnie. Z jednej strony sie cieszę ale z drugiej jestem teraz jeszcze mniej warty. Czuje się tak cholernie źle, gdy wracam każdego dnia po pracy i katorgą jest zostawanie z samym sobą w konfrontacji. Ale co do kina to fakt, przyjemnie się chodzi samemu. Na około dwie godziny można zapomnieć w jakiej jest się piź..e.
Według naukowców trzmiel ma zbyt wielką masę i gabaryty ciała by móc wzbić się w powietrze na tak małych skrzydłach... Ale trzmiel o tym nie wie :)

Samotność

przez LonelyDay 14 paź 2014, 12:55
Ehh i mnie dzisiaj dopadła... Zacząłem fantazjowac w pracy, że otworzyłem się przed kumplami i ktoś chce mi pomóc aż w końcu się popłakałem, masakra... Boje się, że ktoś kiedyś zobaczy mnie w takim stanie ,nic nie warte takie życie :( też chodziłem sam do kina, restauracji itp. Nawet za granicą parę razy sam byłem i niby fajnie, czasem się uda trochę oderwać ale czasem jeszcze gorzej się człowiek czuje.

Samotność

przez Makabra 14 paź 2014, 17:59
Dlaczego nie mam znajomych? :cry:
Makabra

Samotność

przez Davin 14 paź 2014, 18:01
Makabra, może źle szukasz. ;)
Davin

Samotność

przez Makabra 14 paź 2014, 18:19
Davin napisał(a):Makabra, może źle szukasz. ;)

A niby jak mam szukać?
Makabra

Sortuj wg