Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez lojantka 12 paź 2014, 23:18
samotnastudentka napisał(a):Ja bym chyba taki samotny seans porzadnie odryczala w domu!!

chodzenie samemu do kina to jedna z przyjemniejszych rzeczy, nikt cię nie rozprasza i nie musisz się dzielić prowiantem
lojantka

Samotność

przez Makabra 13 paź 2014, 00:10
Tak bardzo samotność :cry:
Makabra

Samotność

przez Bipolarny 13 paź 2014, 00:19
Jeśli ktoś nie jest ciężko psychicznie chory lub jakkolwiek inaczej to jego samotność jest głównie z wyboru.Chciałbym być tylko samotnym a czuć się dobrze bez Chadu lub chociaż z Chadem.Ale teraz mam problem z wyjściem z domu bo lęk wszech ogarniający.Mimo to nie czuję się samotnym.
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Lamotrygina 150mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez hank.m 13 paź 2014, 02:07
Kiedyś myślałem że jestem najważniejszy na ziemi, a teraz, jestem nikim. Nic nie znaczę, jestem nic nie znaczącym człowiekiem.

Niebawem minie rok jak fotografia była moim tchnieniem i oddechem w życiu. Była bo dziś nie potrafię odnaleźć siebie, nie wiem jak zacząć zabawę od nowa. Czuje gdzieś wewnętrznie wypalenie i zniechęcenie do tego. Właściwie to po co to wszystko piszę, jestem przecież niemyślącym, głupim człowiekiem. Każdy ma mnie w dupie.

Powinienem urodzić się z napisem na czole "KRETYN". By osiągnąć jakiś ważny cel w życiu, powinno się być mądrym człowiekiem. Niestety ja nim nie jestem. Kurcze jak ja bardzo chce z tego powodu umrzeć.
Nie ma sensu dalej żyć.

Blog: http://hankm.blox.pl

Samotność

przez Follow_ 13 paź 2014, 17:48
:(
nie mam siły, dręczy mnie samotność...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Tyrr 13 paź 2014, 20:28
Pieprz napisał(a):Fajnie że w przyszłym roku nowe star wars, może forumowe wyjście?

Nie bardzo odnajduje się w klimatach Star Wars'ów ale poszedł bym na to :) Zapewne i tak jest to najlepsza propozycja, ciężko dzisiaj o jakiś dobry film :roll:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Samotność

przez Azazel 13 paź 2014, 20:43
No a ja na własne, życzenie stałem się samotny. Nowa praca, nowe miejsce, nowi ludzie i te same problemy. Zostawiłem dziewczynę w świętym przekonaniu, że beze mnie będzie jej lepiej. Co tez jest w sumie prawdą bo rozwinęła teraz skrzydła gdy zrzuciła ciężar ciągłego niańczenia mnie. Z jednej strony sie cieszę ale z drugiej jestem teraz jeszcze mniej warty. Czuje się tak cholernie źle, gdy wracam każdego dnia po pracy i katorgą jest zostawanie z samym sobą w konfrontacji. Ale co do kina to fakt, przyjemnie się chodzi samemu. Na około dwie godziny można zapomnieć w jakiej jest się piź..e.
Według naukowców trzmiel ma zbyt wielką masę i gabaryty ciała by móc wzbić się w powietrze na tak małych skrzydłach... Ale trzmiel o tym nie wie :)

Samotność

przez LonelyDay 14 paź 2014, 12:55
Ehh i mnie dzisiaj dopadła... Zacząłem fantazjowac w pracy, że otworzyłem się przed kumplami i ktoś chce mi pomóc aż w końcu się popłakałem, masakra... Boje się, że ktoś kiedyś zobaczy mnie w takim stanie ,nic nie warte takie życie :( też chodziłem sam do kina, restauracji itp. Nawet za granicą parę razy sam byłem i niby fajnie, czasem się uda trochę oderwać ale czasem jeszcze gorzej się człowiek czuje.

Samotność

przez Makabra 14 paź 2014, 17:59
Dlaczego nie mam znajomych? :cry:
Makabra

Samotność

przez Davin 14 paź 2014, 18:01
Makabra, może źle szukasz. ;)
Davin

Samotność

przez Makabra 14 paź 2014, 18:19
Davin napisał(a):Makabra, może źle szukasz. ;)

A niby jak mam szukać?
Makabra

Samotność

przez Azazel 14 paź 2014, 18:38
Makabra, Czyli nie szukasz :). Ale mam ten sam problem. Mam z dziarskim tonem zagadywać ludzi na ulicy? Udzielać się społecznie? Wpychać się na imprezy do znajomych z pracy? Nie zapraszają więc co tu dużo mówić. Takie, życie. Kurcze długo jesteś na tym forum. Nie chcesz powiedzieć, że tak proste pytanie zadałaś dopiero teraz? Najszybciej chyba można znaleźć poprzez zainteresowania. Chyba, że masz jakieś niszowe.
Według naukowców trzmiel ma zbyt wielką masę i gabaryty ciała by móc wzbić się w powietrze na tak małych skrzydłach... Ale trzmiel o tym nie wie :)

Samotność

przez Makabra 14 paź 2014, 18:43
Azazel napisał(a):Makabra, Czyli nie szukasz :). Ale mam ten sam problem. Mam z dziarskim tonem zagadywać ludzi na ulicy? Udzielać się społecznie? Wpychać się na imprezy do znajomych z pracy? Nie zapraszają więc co tu dużo mówić. Takie, życie. Kurcze długo jesteś na tym forum. Nie chcesz powiedzieć, że tak proste pytanie zadałaś dopiero teraz? Najszybciej chyba można znaleźć poprzez zainteresowania. Chyba, że masz jakieś niszowe.

Dopiero teraz uświadomiłam sobie, jak bardzo mi ta samotność doskwiera... U mnie to nie takie proste, bo mieszkam na wsi...
Makabra

Samotność

przez Azazel 14 paź 2014, 18:52
Makabra, To zaprzyjaźnij się z krówkami, kaczuszkami i świnkami :D nie no teraz to żartuję, nie bierz tego do siebie. Ja też jestem ze wsi. I w sumie wiem o co Ci chodzi. Ale chyba obydwoje wiemy, że to nie jest lwią częścią problemu. Ja od 3 lat, żyję w mieście i czuje sie cholernie samotny w śród tych wszystkich mord które widzę wychodząc z mieszkania. Czasami lubię wyjść na spacer usiąść gdzieś na ławce i przyglądać się tej hołocie, normalnej hołocie. Nie znam twojej sytuacji ale myślę, że będzie ok :) jak to się mówi "jeśli jest źle to znak, że potem może być tylko lepiej".

Sortuj wg