Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez abstrakcyjna 02 gru 2013, 22:35
Jakoś samotnie. Cóż minie. :roll:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez Arhol 02 gru 2013, 23:09
magnolia84, http://pigroll.com/img/how_fucking_fascinating.jpg
abstrakcyjna, chwilowo minie i znów powróci niestety.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez magnolia84 02 gru 2013, 23:11
Kestrel, :mrgreen:
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez abstrakcyjna 02 gru 2013, 23:14
Kestrel, Mniej odczuwam samotność ostatnio, na szczęście. Brakuje czasu na to. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Samotność

przez inbvo 02 gru 2013, 23:16
abstrakcyjna, na czym Ci teraz czas upływa? :D
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez abstrakcyjna 02 gru 2013, 23:17
inbvo, Pw.

Samotność

przez Arhol 02 gru 2013, 23:58
A więc skoro mamy tak zacny wieczór,za okienkiem bezśnieżnie,ale piździ zacnie,wietrzycho dre mordę,rury w domu wydają dziwne dźwięki,rozsiądźmy się wygodnie,albo rozjebmy w krześle niczym rycerz z opowiadania fantasy łamiący swoim 150 kg butem stolik karczmarza,potem obracając całą karczmę w pył bo ktoś nam napluł do piwa...

A nie,miało być o samotności.

No to jadziem z tym,ostatnimi czasy ciągle mi ta rozkmina po głowie chodzi - odcinam się od ludzi,utrzymuje powierzchowne relacje=mogę żyć wygodnie,niewielkie ryzyko,mała szansa że ktoś mi po tym jakbym zaufał wjedzie na ryj i do łba niczym Niemiecki Tygrys na szałas najebanego ruskiego żołdaka wprasowując go w syberyjski grunt i czyniąc z niego integralną część ziemi i pożywienia dla robaczych przyjaciół.
Nie trzeba się liczyć aż tak z innymi,robisz se pan po swojemu,moja racja jest najmojsza i uj z wami,niezależność w jakiejś tam formie,fck yeah, z czasem robię co chcę,ogólnie wieeeczny spokój.

Z drugiej druga morda,czy sterta przyjaznych mord,czyni żywot ciekawszym,Zawsze to przy kimś zaufanym można pogadać jeśli to jakiś mendo-problemo-organizm nas ugryzie w dupę,to nasz friend wysłucha,pocieszy,pomilczy,ewentualnie strzeli w mordę dla opamiętania jeśli zbyt malkontencimy czy stopień sadzenia farmazonów przewyższa skale.

Tylko no właśnie,gadka-szmatka,zaufanie innym ,to jest hazard,pieprzona ruletka,już ci się wydaje że wygrałeś,a tu jeb,rewolwer do ręki,kula w komorze i JEEEB,zaufanie do gatunku ludzkiego w pizdu,psycha zjebana bardziej niż wcześniej,żal,ból życi,zadawanie sobie pytania "LEO WHY?!"
"FOR ZAWIŚĆ skur^^&^&"
tudzież inne powody....
No właśnie,tutaj w tym swoistym hazardzie,układzie,nawet jeśli pozornie nam się wydaje że wygraliśmy,to czasem byle żeton może zyebać wszycho i nasza nagroda okażę się palem,boleśnie wbijającym się w dupę,wychodzącym przez ryj kawałem zaostrzonego drewna.

Mimo to nie potrafię wyrzec się tej durnej potrzeby kontaktu z innymi,zaprzedać duszy hejtowi do gatunku ludzkiego i stać się ultra aspołeczną jednostką,może za mało się staram,może jeszcze chcę wierzyć w te bzdety powyżej,że warto...nie wiem,moja mózgownica się waha i nie chcę dać jednoznacznej odpowiedzi.

I druga rzecz która mnie ostatnio frasuje,miłość,czy przyjaźń...co jest ważniejsze?

Osobiście,sądzę póki co że to 2,miłości,zakochania "Och ach motylki w brzuchu,pierdzenie fijołkami,stan uskrzydlenia :105: " (pozwólcie że sięgnę po wiadro i rzygnę tęczą )
Obrazek
Nie zaznałem owego stanu (może szczeniackie zauroczenia,fascynacje,raczej nigdy nic poważniejszego,czy czegoś co bym nazwał godnym uwagi),i z jednej strony nie wiem - Może to dobrze i obym tego durnego stanu nigdy nie zaznał,dla własnego dobra zjebanej,niestabilnej beretki i otępienia emocjonalnego na które smętnie i po cichu liczę,A być może źle,bo to pono czasem coś tam zmienia w żywocie,ale czy na lepsze,czy gorsze - jeden uj wie,Może nigdy to nie przyjdzie,na pewno będzie prościej.

Przyjaźń zaś..Nie ma tu w razie "przerwania" jakichś szczególnych konsekwencji i komplikacji,oczywiście,sentyment,wspomnienia czemu dlaczemu co i jak ogólnie "why" ;_;,ale mimo to,po jakimś czasie się zapomina i leci dalej.
Wydaje mi się też,że czasem to oferuje znacznie więcej niźli stan umysłu powyżej,więzi dziwne,ale często bezwarunkowe,wyczucie i wiedza co tamta 2 morda ma na myśli,bez powiedzenia słowa o tym,wyrozumiałość,omfg fck yeah...
pozwólcie raz jeszcze.
Obrazek

Koniec końców - nie mam pojęcia,czy tu giera warta świecy,czy nie,może z czasem odechce się relacji z ludźmi,może wiater powieje w 2 stronę.

Się rozpisałem
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez SmutnaTęcza 03 gru 2013, 00:28
Kestrel, najlepszy Twój post odkąd tu jestem. :lol: Lubię je czytać. :mrgreen: :105:

Samotność

przez TEUFEL 03 gru 2013, 00:30
Kestrel, co Ty za pisanie książek się bieżesz? :mrgreen: Coś krótki ten Twój post :lol:
TEUFEL

Samotność

przez Arhol 03 gru 2013, 00:41
Aurora92, A jeśli te wypociny pisane na kolanie ci w jakiś sposób pomagają czy poprawiają humor - do usług
light, sooon™
Ale jak mniemam,to musiałyby być lata pracy nad warsztatem,budowania zdań,fabuły,dialogów,opisów i uj wie czego jeszcze :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 03 gru 2013, 01:41
Kestrel napisał(a):I druga rzecz która mnie ostatnio frasuje,miłość,czy przyjaźń...co jest ważniejsze?
Nie zaznałem owego stanu (może szczeniackie zauroczenia,fascynacje,raczej nigdy nic poważniejszego,czy czegoś co bym nazwał godnym uwagi),i z jednej strony nie wiem - Może to dobrze i obym tego durnego stanu nigdy nie zaznał,dla własnego dobra zjebanej,niestabilnej beretki i otępienia emocjonalnego na które smętnie i po cichu liczę,A być może źle,bo to pono czasem coś tam zmienia w żywocie,ale czy na lepsze,czy gorsze - jeden uj wie,Może nigdy to nie przyjdzie,na pewno będzie prościej.

Zależy chyba od człowieka i owej historii. U mnie zmieniło na gorsze. Wymazałabym sobie chętnie ten okres czasu z pamięci. Niestety, to, co chciałoby się zapomnieć, zwykle pamięta się najdłużej. Taki umysłowy paradoks.

Wydaje mi się też,że czasem to oferuje znacznie więcej niźli stan umysłu powyżej,więzi dziwne,ale często bezwarunkowe,wyczucie i wiedza co tamta 2 morda ma na myśli,bez powiedzenia słowa o tym,wyrozumiałość,omfg fck yeah...

Pewnie, oferuje przede wszystkim spokój umysłu, brak zazdrości i szczerą życzliwość. Osobie, której się kocha, życzy się wszystkiego najlepszego, ale jeśli ona nie odwzajemnia tych uczuć, to do tej życzliwości wkrada się, czy się tego chce, czy nie, poczucie bezsilności, złości i rozczarowania, że "to wszystko, co najlepsze" układa sobie z kimś innym.

Samotność

przez monk.2000 03 gru 2013, 05:31
Ja szczerze i otwarcie stwierdzam, że jestem samotny. Nie wiem na ile to przyczyna choroby, a na ile skutek. Na ile objaw, a na ile skutek objawów.

Dziewczyna byłaby fajna, tylko że nie czuję się na siłach na związek, nie wiem czy byłby jakiś pożytek ze mnie wtedy. Póki co chciałbym jakieś środowisko ludzi, którzy wzajemnie by się wspierali. Spędzali ciekawe chwile, a także działali inspirująco jeden na drugiego. W rodzinie tego nie mam. Koledzy wybyli. Jest internet, ale to przecież nie to samo. Wystarczy, że ktoś wyłączy komputer, skasuje gg, czy konto na forum i go już nie ma w moim życiu.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Samotność

przez rotten soul 03 gru 2013, 05:45
monk.2000,
Wystarczy, że ktoś wyłączy komputer, skasuje gg, czy konto na forum i go już nie ma w moim życiu.

To niestety przykra prawda jesli chodzi o znajomosci internetowe. :(
rotten soul

Samotność

przez poem 03 gru 2013, 12:10
Pachnie mi to podstarzałym lowelasem/rozwodnikiem który to rozstając się z żoną postanowił się podbudować i (albo która go to kopnęła w d...), używając swojej szarmancji a także czaru postanowił wyrwać młódkę,Jako że to pan starszy,to i z doświadczeniem,klasą,stylem,kulturą,oh wow :105: .
Uważaj na starszych rozwodników,bo często pod płaszczykiem pana "oh wow,jakiż on dojrzały,stabilny,szarmancki inteligentny :105: ",czaić się może stary podrywacz i poszukiwacz "młodej dziury",ewentualnie czasem i niezbyt poważnie traktować cię może.

Chyba trochę przesadziłeś :D
No ma 30 lat i jak dla mnie też jest to sporo różnica. Spróbuję dowiedzieć się czegoś więcej.
Wiem tylko, że absolutnie nie chciałabym zrywać kontaktu, z resztą to jest niemal niemożliwe ;)

-- 3 gru 2013, o 11:12 --

Zastanawiam się czy po prostu nie zainteresowałby mnie każdy kto zwróci na mnie uwagę...

Sortuj wg