Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez slow motion 12 lis 2013, 16:48
milady, No właśnie i dlatego ten problem tkwi raczej w nas. Nasza niska samoocena płata takie figle. Na mnie jak już ktoś dziwnie spojrzy to się zastanawiam co zrobiłam nie tak i czy sie przypadkiem nie wydurniłam... :?

Candy14, o właśnie to jest to czego mi trzeba. Ja zawsze miałam mnóstwo kolegów i jakąś tam koleżankę, która to musiała się nieźle do mnie dobijać abym się w końcu z nią spotkała, a druga się odwróciła, bo ją olewałam, ale się nie dziwię.
Po prostu w pewnym momencie miałam już dość udawania, że wszytsko jest ok.

-- 12 lis 2013, 15:48 --

Kestrel napisał(a):Ja tam zauważyłem że z normalsami chyba dogadać się nie dogadam, nie mówię że "źli" tylko jakoś...nie wiem, ja chyba nie ten, klepki nie tak jak trzeba.
Przynajmniej moje ostatnie życie społeczne gdzie jeszcze bywałem poza domem z bratem i jego kumplami niezbyt dobrze wspominam..
Potem zdechło wszystko do cna, ale to już moja wina w większości.

to też jest ta słynna niska samoocena. Nie wierzymy w siebe, nie wierzymy, że jesteśmy w stanie zaoferować coś drugiej osobie.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Samotność

przez Candy14 12 lis 2013, 16:51
slow motion, mialam taka przyjaciolke od szkoly sredniej z ktora widywalysmy sie codziennie nawet jak juz bylam mezatka, czesto spalam u niej z corcia jak nie moglam wytrzymac z matka. Tam moglam pojsc w srodku nocy i nikt sie temu nie dziwil tylko robil herbate. Kilka lat temu zmarla na raka. Brakuje mi kogos takiego :?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 12 lis 2013, 16:52
slow motion, wtedy jeszcze nie było tak tragicznie z psychą: P
Teraz owszem gorzej jest.
Asuu, Raaatuj to, albo wrośniesz w internety i izolacje, nie chcesz tego.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez milady 12 lis 2013, 16:53
Ja miałam w sumie przyjaciela, z którym nadawaliśmy w miarę na jednych falach, w każdym razie był jednym z niewielu ludzi z którymi się rozumiałam. Niestety, zakochał się we mnie, a ja w jego przyjacielu i wszystko się skopało :roll: .

Samotność

przez Candy14 12 lis 2013, 16:57
milady, bo tak sie koncza przyjaznie damsko-meskie. Facet przyjazni sie z dziewczyna zazwyczaj z podtekstem seksualnym
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez Kalebx3 12 lis 2013, 16:57
Niestety, zakochał się we mnie, a ja w jego przyjacielu i wszystko się skopało .

Milady , taka kochliwa jesteś ,,, a Kestrel ( bodajże On ) pisał ,że jesteś aseksualna? ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez slow motion 12 lis 2013, 16:58
Candy14, to bardzo przykre.....na pewno to mocno przeżyłaś.
Ja w dalszym ciągu mam nadzieję, że uda mi się spotkać taką osobę na forum.

Kestrel, młody jesteś i dlatego walcz dzielnie.

milady, niestety często tak bywa w przyjaźniach męsko-damskich. Ja miałam też "przyjaciela" który szuka swojej orientacji to i w jednym łóżku z nim spałam. Podobne poczucie humoru, muzyka, tematy, ale potem się okazało, że gdy JA odważyłam się w końcu powiedzieć o swoich problemach to wyszło jaka to była "przyjaźń" wielka. Wiem, że w 70% to była moja wina, bo przyzwyczaiłam swoich znajomych do tego, że jestem zajebistym psychologiem, który nie ma problemów.
Ostatnio edytowano 12 lis 2013, 17:01 przez slow motion, łącznie edytowano 2 razy

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Samotność

przez milady 12 lis 2013, 17:00
Kalebx3 napisał(a):
Niestety, zakochał się we mnie, a ja w jego przyjacielu i wszystko się skopało .

Milady , taka kochliwa jesteś ,,, a Kestrel ( bodajże On ) pisał ,że jesteś aseksualna? ;)

Bo aseksualność nie wyklucza fascynacji drugą osobą ;) bez podłoża seksualnego. To nie miałoby przyszłości ale wtedy byłam bardzo zafascynowana

no niestety, co do przyjaciela - mam generalnie wyrzuty do dzisiaj, że tak się zakończyło..ale trza iść dalej
Ostatnio edytowano 12 lis 2013, 17:02 przez milady, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez Asuu 12 lis 2013, 17:00
Kestrel, nie wiem?

milady, o to to, większość moich zainteresowań podzielają faceci i tu ciężko jest z tym, że oni chcą "więcej" a ja niekoniecznie -.-
Znajomej kobiety w tym miejscu gdzie jestem nie mam, z innymi się widzę, raz na jakiś czas.
Znaczy mam, ale nie mam o czym z nimi gadać ^^

Samotność

przez Kalebx3 12 lis 2013, 17:03
Bo aseksualność nie wyklucza fascynacji drugą osobą bez podłoża seksualnego

acha rozumiem , takie ala " białe małżeństwo " . Zastanawia mnie tylko jedno , czy ta druga strona też musi być w takim razie aseksualna , bo jeżeli nie to chyba ścisk dupy ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez slow motion 12 lis 2013, 17:06
Kalebx3, ścisk dupy to Ty zaprezentowałeś na zdjęciu i to wystarczy ;)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Samotność

przez Arhol 12 lis 2013, 17:08
Asuu napisał(a):Kestrel, nie wiem?

milady, o to to, większość moich zainteresowań podzielają faceci i tu ciężko jest z tym, że oni chcą "więcej" a ja niekoniecznie -.-
Znajomej kobiety w tym miejscu gdzie jestem nie mam, z innymi się widzę, raz na jakiś czas.
Znaczy mam, ale nie mam o czym z nimi gadać ^^

Swego czasu na Gg miałem "morze" użytkowniczek jak i innych osobniczek płci przeciwnej, od żadnej nigdy nie oczekiwałem "czegoś więcej" twój argument jest inwalidą.
Co do życia towarzyskiego nie wiem
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Siding Spring 12 lis 2013, 17:08
haha :brawo:

Samotność

przez Candy14 12 lis 2013, 17:11
Kestrel, na gg sie nie liczy :mrgreen:

Sortuj wg