Bezsensowne życie.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Bezsensowne życie.

przez midzi11 20 sie 2008, 01:27
cadarxx ciezko zebys rozumiał-jestes facetem ;)
ps.mi tez sie nie podobaja

przez depresyjny86 20 sie 2008, 14:49
Chce być Turkiem:)
Aha ja nie myje sie 2 razy dziennie tylko z 5-6:) :D
:)

przez potępieniec 17 cze 2010, 23:27
witam ja to dopiero jestem zapomniany przez Boga,niewiem dlaczego.Odnosze wrażenie ze ja wcale niemam prawa do życia,ale taki jest los czlowieka ograniczonego umysłowo-bez ambicji,odwagi,silnej woli,logicznego myślenia w dodatku znerwicowanego,tracacego łatwo głowe,gbura,nieudacznika.To nie wszystko bowiem dochodzi jeszcze niedosłuch,zespół alporta-a więc jestem kaleką-dlatego nie moge podjąć dobrej pracy,żadna kobieta mnie nie będzie chciala,z tego powodu moje małżeństwo jest zrujnowane,musze spłacic po zmarłych rodzicach 30tysęcy zlotych,których juz prawie wcale nie spłacam bo niemam z czego,grozi mi eksmisja.Ale naprawde dużo przeszedłem w życiu-upokorzeń,poniżeń,przemocy zarówno psychicznej jak i fizycznej to właśnie napoiło mnie kompleksami niższości,niewiarą w ludzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg