Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

Hasiok.

Re: Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?

przez Koturre 07 maja 2010, 12:33
Buahahahaha :) teraz ja oplułem monitor :D
Koturre

przez Ridllic 07 maja 2010, 13:17
Madziu oni tutaj o normalnych rzeczach ,a Ty tu z pętlą do poduszania za 7 zł z allegro :mrgreen:
Ridllic

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 16:06
Rid, taka pętelka zatrzymuje krew i może cuda zdziałać ;) Więc to jak najbardziej normalna rzecz. Nigdy nie próbowałeś?
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 07 maja 2010, 16:10
nie uprawiam sexu, wcale!
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 07 maja 2010, 16:17
Paranoja, to katastrofa-nic dodac nic ujac...nieszczesliwa musisz byc przez to????
wovacuum

przez Lili-ana 07 maja 2010, 16:18
Shadowmere napisał(a):Ale też z drugiej strony ja nie znosze gry wstępnej ,pieszczot itd :roll: ..Ee.7 minut jest git.

Ja też, tzn. może być krótka gra wstępna ale tylko wtedy kiedy ja mam mniejszą chęć na seks albo wcale. Ale kiedy jestem napalona to zdjęcie majtek wystarczy ;)
Jeśli chodzi o długość samego stosunku to przeciętnie 20 minut. Ale to zależy od sytuacji, kiedy oboje jesteśmy bardzo napaleni to trwa to krócej :P Ale bywa też i dłużej niż 20 minut...

Jestem spełniona jeśli chodzi o seks, mój mąż jest moim pierwszym partnerem, z którym jest mi dobrze w łóżku, to on był pierwszym, który dał mi orgazm :) I teraz tak jest prawie za każdym razem :105:
Lili-ana

przez Natascha 07 maja 2010, 16:19
Shadowmere napisał(a):Ale też z drugiej strony ja nie znosze gry wstępnej ,pieszczot itd :roll: ..Ee.7 minut jest git.
Natascha

przez Conrado31 07 maja 2010, 16:20
bez gry wstępnej to byłby koszmar.. to jak przygodny sex z prostytutką...
z grą wstępną całość może spokojnie trwać godzinę, lub dłużej.. to chyba raczej bonus...
7 min. ?? to chyba tylko tak, dla rozładowania popędu i tyle.. ale cały urok znika...

przez Shadowmere 07 maja 2010, 16:31
Conrado31, Nie każdemu potrzebna jest gra wstępna,mnie drażni,wk***wia i już.Są kobiety,ktore muszą byc koniecznie calowane,lizane,ssane godzinami,żeby sie rozkręcic.
A są też takie,które poprostu nie lubią :twisted:
Shadowmere

przez Koturre 07 maja 2010, 16:43
Conrado, czy przygodny sex z dziwką jest zły?

I don't think so :D
Koturre

przez Shadowmere 07 maja 2010, 16:44
widocznie.
cóż poradzę,że seks ze mną jest jak seks z dziwką :twisted: :D
Shadowmere

przez Natascha 07 maja 2010, 16:44
To ja zajmuję się facetem, siebie pozwalam tylko obmacać. Często nie zdążę zupełnie wyskoczyć z ubrania i zostaję np. w bluzce.
W życiu nie uprawiałam romantycznego seksu- ani takiego bez wspomagania się alkoholem :roll: .
Natascha

przez linka 07 maja 2010, 16:45
Koturre, wiesz, niektórych brzydzi fakt że będą pruć panią którą już dziś robiło 10 innych kolesi - ciebie to nie odstrasza - twoja sprawa.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Koturre 07 maja 2010, 16:46
Natascha napisał(a):W życiu nie uprawiałam romantycznego seksu- ani takiego bez wspomagania się alkoholem :roll: .

Natascha - daj tel :D Żarcik xD
Koturre

Sortuj wg