Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?


AronFtv

Rekomendowane odpowiedzi

Anna R., no ja myślę, że jednak co za dużo to niezdrowo. Takie ciągłe podkreślanie wyższości innej rasy facetów szczególnie gdy wiele osób na forum już ma wielkie kompleksy - jako człowiek, facet, etc. A tu jeszcze słyszą i to nie raz, że od nich są lepsi inni faceci, innego pochodzenia. Spójrz z tej strony Aniu. Gdyby tu się pojawił żart, że nie ma co się oglądać za Polkami bo jest tyle kobiet takich a takich które są idealne i pod każdym względem lepsze niż Polki to jeszcze jakoś ujdzie. Ale jak by tak to był któryś post z rzędu, to można odnieść już dość niemiłe wrażenie. Szczególnie jako facet.

 

Ja rozumiem różne aspekty. Sam z różnych względów jestem jedną nogą w innym kraju. No ale czasami warto nie popadać w skrajność w drugą stronę - szczególnie, że są tu osoby dość wrażliwe również płci niepięknej. A akurat Niemcy u niektórych mogą powodować jeszcze dość traumatyczne wspomnienia. Popatrz, że ludzie którzy tak mówią o przebaczeniu często z wielkim jadem podchodzą do innych wydarzeń. Bo łatwo przebaczać gdy jest to na rękę komuś.*

 

 

*) Absolutnie nie jestem za takim podejściem jakie wykazuje nasz Prezydent. Jednak życie nie polega na ciągłych wspomnieniach co kto nam złego zrobił i udawaniu, że my sami jako naród jesteśmy aniołkami. Choć co do tych nie-aniołów prawda jest też taka, że to co zrobiliśmy w ramach partyzantki czy inaczej określając terroryzmu to jest coś co było reakcją na okupowanie nas. Sami Polacy jakoś napaści na inne państwa od wieków nie wykonywali.

 

 

 

Anyway wracając do tematu, to mogę nieco uszczypliwie zażartować, że jak Niemcy mają same Helgi to nic dziwnego, że kobiety z Polski są dla nich superatrakcyjne. A już szczególnie Ania którą możemy podziwiać w avatarze :), która jak widać i dwa wymagającego polaka któremu nie starczy schabowy z kapustą i bigos byłaby bardzo atrakcyjna! :)

 

I też w temacie zapytam. Rid i inne osoby - czy liczycie w tych razach na tydzień też seks z samym sobą? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, ja myślę, że trzeba to koniecznie zmienić. W sumie nie o ilość razy chodzi. Ale o to by było z kim. Albo mogło być z kim*. Bo sama ilość etc to już nie ma takiego znaczenia. Jak będzie z kim, będziesz uważać, że można i mieć ochotę to i będą tu rekordy padać hehe :) Ale wtedy to się pewnie nie przyznasz, że to taka duża liczba :) heh :) Dla pocieszenia dodam, że mi też się nie zapowiada w najbliższych tygodniach z nikim hehe :)

 

*) Tzn. wierzę, że można ze sobą jak już wspomniałem w pytaniu. Ale nie wiem czy to akurat w tym rankingu tu się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna R., no ja myślę, że jednak co za dużo to niezdrowo. Takie ciągłe podkreślanie wyższości innej rasy facetów szczególnie gdy wiele osób na forum już ma wielkie kompleksy - jako człowiek, facet, etc. A tu jeszcze słyszą i to nie raz, że od nich są lepsi inni faceci, innego pochodzenia. Spójrz z tej strony Aniu. Gdyby tu się pojawił żart, że nie ma co się oglądać za Polkami bo jest tyle kobiet takich a takich które są idealne i pod każdym względem lepsze niż Polki to jeszcze jakoś ujdzie. Ale jak by tak to był któryś post z rzędu, to można odnieść już dość niemiłe wrażenie. Szczególnie jako facet.

 

Namiestniku, miałam w życiu tyle do czynienia z przerośniętym męskim ego (nie dodam, ze polskim, hehe) ze reaguje na nie alergicznie :P

Moje posty kieruje zaś do kobiet i tylko z myślą o nich były pisane. Jest to działanie na takiej samej zasadzie, na jakiej Miko poleca wszystkim agonistów dopaminy. Jeśli człowiek znajdzie szczęście, to pragnie dzielić się nim z innymi i podawać je dalej. A jeśli przy okazji uraziłam kogoś w jego męskości, to obłudnie oświadczam, ze bardzo mi przykro i równie szczerze przepraszam :mrgreen:

 

Co do mojego anty-polskiego nastawienia, to w pewnych sprawach istotnie jestem przeciwko.

A wiec przeciwko:

- hipokryzji

- fanatyzmowi

- nietolerancji (rasowej, religijnej, seksualnej i innej)

- życiu przeszłością i rozpamiętywaniu

- narzekaniu i biadoleniu

- pielęgnowaniu w sobie nieuzasadnionej złości i nienawiści

- szukaniu Żydów, masonów i cyklistów pod każdym łóżkiem (o "Szwabach" nie wspomnę :roll: )

- oskarżaniu wszelkiej maści krasnoludków, ze znowu sikają nam do mleka

oraz

- politykom, którzy nie umieją wysłowić się we własnym języku, zachowując poprawną gramatykę i składnię, a żadnych obcych nie są się w stanie nauczyć.

 

I żeby nie było nie na temat: w tym tygodniu uprawiałam sex 5 razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem. Ale nie zarzucaj, że wszyscy w pl są tacy sami. Bo co poniektórym przykro. No i skoro nie chcemy by Polacy biadolili i byli nietolerancyjni, pielęgnowali złość i nienawiść to trzeba zacząć od siebie :) Niestety masz sporo racji w tym co piszesz. Mi też np. często wstyd za naszych polityków. Choć powiedzmy prawdę - czy jest kraj bez skaz? No a że miałaś niemiłe doświadczenia z Polakami. Trudno by było inaczej. Każdy ma jakieś doświadczenia. Skoro szukałaś tutaj to tutaj miałaś niemiłe. Pewnie szukając w innym kraju miałabyś tam niemiłe. To ostatnie miłe doświadczenie z reguły zostaje na zawsze. Na tej samej zasadzie panowie z forum który mieli niemiłe doświadczenia z kobietami to w zatrważającej większości mieli je właśnie z Polkami. Może ja za bardzo biorę do siebie. Ale czuje się polakiem i przykro mi słuchać, że Polacy są niefajni. Ty się czujesz dobrze, w szczęśliwym związku. Ale pewnie wiele innych kobiet z forum by się poczuło tak samo źle gdybym tu napisał, że Polki są bee i w ogóle nie warto się z nimi wiązać. Ale niby czemu mam wyciągać zaraz tak daleko idące wnioski? No dobra - przyznam szczerze - szczególnie jak spojrzę na hmmmmm nienajpiękniejszej urody przedstawicielki co niektórych innych europejskich narodów. :) Mówiąc poważnie - to gdy próbujesz tylko z jednego garnka to tylko na ten będziesz narzekać. Tak samo z facetami jak i z tymi antagonistami dopaminy. Jak komuś pomogły to nie znaczy, że pomogą wszystkim. Nie ma gwarancji, że człowiek jakiejkolwiek narodowości by nie był będzie zaraz doskonałą drugą połową. A tam gdzie próbujesz tam się zrażasz.

 

Anyway. Fajnie masz z tym 5 razy. U mnie niestety licznik wskazuje 0. Słownie ZERO. :) Ale co tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×