Moje oświadczenie 2

Hasiok.

Moje oświadczenie 2

przez Davin 10 kwi 2015, 15:18
Nasza celebrytka Araszka dalej ma problem z dzwignięciem sławy. :mrgreen:

Arasha napisał(a):
blah! napisał(a):Ja osobiście byłabym, nie wiem jaki może być w tym problem.

To super, ale nie oznacza to automatycznie, że inni również ;) Nieprawdaż ? Przecież nie można wypowiadać się w czyimś imieniu ... na co mi zwróciłaś uwagę !

A gdzie blah pisze o innych? :mrgreen:

-- 10 kwi 2015, 15:21 --

Bym zapomniał o gifie. :mrgreen:

Araszka to do twoich tematów. :D

Obrazek
Davin

Moje oświadczenie 2

przez Artemizja 10 kwi 2015, 15:22
Psychoanalepsja_SS, w końcu jesteśmy na Forum i skoro ktoś się pieni odnośnie spraw na Forum, to wybacz, ale reakcja też będzie. Jeśli ktoś nie chce, to nie musi tego czytać, nie musi się udzielać i w wyżej wymienioną rocznicę może zrobić sobie wolne od Forum. Jeśli natomiast decyduje się wejść na Forum, to dobrze by było, gdyby się liczył z tym, że jednak natrafi na sprawy związane z tym Forum, a nie z rocznicą Smoleńska :roll:

Właśnie zwróciłam wczoraj na to uwagę, że wypadałoby uszanować to wydarzenie zamiast urządzać sobie zabawy
Nikogo do tego nie można zmusić. To wolny kraj i kwestia indywidualna, co będzie robił. Przymuszanie kogoś do upamiętniania Smoleńska, określając to zwrotem "wypada" bądź " nie wypada", jest swojego rodzaju moralizatorską hipokryzją, bo odznacza się robieniem czegoś pod innych i mówieniem, co należy, a czego nie należy robić. Narzucając żałobny ton i ograniczając to, czego w życiu jest tak niewiele, zwłaszcza, na tym Forum - czyli zabawy - jest niczym innym, jak próbą stosowania swoistego przymusu i brakiem szacunku dla poglądów innych. Solidaryzowanie się z ofiarami i ich bliskimi jest tylko i wyłącznie sprawą indywidualną, której nie można narzucać. Niektórzy mają już wyrobione poglądy i za późno w tej kwestii na edukację.

Ponadto, temat został wzięty pod uwagę i z racji tego, że po raz kolejny zaczyna się wywiązywać bezsensowna dyskusja, zostaje zamknięty.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg