Homoseksualizm

Hasiok.

Re: Homoseksualizm

przez specjal 03 sty 2011, 23:54
Taka jest prawda.Zalozmy ze sobie spokojnie siedza w domu i jest ok.Ale to jest propaganda,nie dajmy sie zwiesc.Jak homo chca pomagac to niech daja pieniadze proste.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez Korba 03 sty 2011, 23:54
ja miałam wszystkie materialne rzeczy, za to nie miałam opieki, miłości, czułości ani poczucia bezpieczeństwa, yeah i ciekawe dlaczego jestem zaburzona.....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez milano3 03 sty 2011, 23:55
Korba, witaj w klubie. Coś mi sie wydaje, że ktoś tu jest cholernym materialistą. Ciekawe kto ? :roll:
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bez cenzury 03 sty 2011, 23:56
linka, jakich badań potrzebujesz? ja nie ejstem naukowcem,ale wybieram opcje która przemawia najlepiej do mojego toku myślenia. Homoseksualizm był jest i będzie dwiacją w moim mniemaniu bo tak podopowiada mi głos rozsądku, i nie chciał bym być wychowywany przez dwuch tatuśów. Moze ty chcesz twoja sprawa.
bez cenzury

przez marcja 03 sty 2011, 23:56
specjal napisał(a):To dlaczego pedofile,psychopaci sa leczeni?Proste bo to choroba jak homo.Zakaz pedalowania.

Psychopatia to ciezkie zaburzenie osobowosci a nie choroba...Z tego wzgledu psychopatow usiluje sie leczyc, z roznym skutkiem...
Pedofilia to parafilia, zboczenie, ktorego ofiara padaja niewinni niestety... A zboczenia sa zwykle nieuleczalne...Dlatego nie leczy sie ich w zasadzie.

przez ALEKS*OLO 03 sty 2011, 23:57
No pedofile i psychopaci są leczeni. Borderline, DDA też sa leczone, bo to zaburzenia i choroby..... Ale homoseksualizm nie jest chorobą!! Wiec nie bedzie leczony człowieku , zrozum. Tak samo jak hetero nie jest chorobą, bi nie jestes choroba tak /cenzura/ homo nie jest choroba!
Kilka stron wczesniej LitrMaślanki wytłumaczyl jaka jest różnica miedzy pedofilią, a homoseskualizmem, idz przeczytaj, bo ja juz nie mam sił tłumaczyc.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez milano3 03 sty 2011, 23:57
Opuszczam na razie temat bo mi sie płakac chce. To żałosne. Wniosek jeden. Pedałów i lesby należy zabic . ? Dlaczego ? Dlatego, że wasz bóóg tak chce
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez specjal 03 sty 2011, 23:59
Za pieniadze mozna dostac dom,cieplo i jedzenie,proste jak drut.Pozatym bedzie to krzywda psychiczna dla dzieci adopcja dziecka.

przez Korba 04 sty 2011, 00:00
specjal, Ty za cholerę nic nie kumasz... :?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ALEKS*OLO 04 sty 2011, 00:00
Zreszta, to kto i gdzie wkłada członka, co wklada do pochwy , gdzie z kim i dlaczego, nie powiną innych obchodzić, pod warunkiem, że przy tym nie krzywdzi sie dzieci, innych osoób, zwierzat i umarłych!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez specjal 04 sty 2011, 00:01
A co zle napisalem?To przeczy logice homo i dzieci.

przez Wujek_Dobra_Rada 04 sty 2011, 00:01
psychopatia nie oznacza, że kogoś trzeba krzywdzić a to zło, które należy tępić itd... Za to homoseksualizm jest czymś naturealnym. No ludzie. :hide:
Wujek_Dobra_Rada

przez bez cenzury 04 sty 2011, 00:02
milano3 napisał(a):Opuszczam na razie temat bo mi sie płakac chce. To żałosne. Wniosek jeden. Pedałów i lesby należy zabic . ? Dlaczego ? Dlatego, że wasz bóóg tak chce

Ty to powiedziałeś!
bez cenzury

przez milano3 04 sty 2011, 00:02
Wujek_Dobra_Rada, to powiedz mi . Dlaczego wśród zwięrząt zdarzają sie zachowania homoseksualne ? Np. wśród lwów, tygrysów czy niejednokrotnie owadów ? Why ?

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

Sortuj wg