Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko, ze ci geje co nie maja kompleksu na punkcie swojej orientacji sa zdolni do dystansu takiego.

 

A ja znam takich.

 

Mowia tak o swoim srodowisku, bo jest to prawda.

 

Nie mowie, ze 99 % gejow to aberracje, ale poziom wynaturzen jest zdecydowanie najwyzszy wsrod homoseksow (zdecydowanie wyzszy niz wsrod lesbijek i hetero).

 

Tyle na temat.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje nowy temat wytrzymałość i rozciągliwość odbytu Zenek będzie wodzirejem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

dodatkowo konkurs z nagrodami ;

Kto umieści sobie betoniarkę w odbycie wygrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jeśli pozwolisz....

 

Pewno grupa osób, kojarzona jest z typowymi dla nich zachowaniami. Ok, są różne rodzaje miłości, ale to że znają się jak nikt na metodach anusowych to chyba nie zaprzeczysz. Jak każda para poświadomie odczuwają potrzebę połączenia,,,,więc łączą się od dupy strony.

 

Koniec na dziś w tym teamcie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

Nazywam rzeczy po imieniu, to , ze przesmiewczo to inna sprawa...

 

To, znam kilku gejow i widzialem to i owo z ich swiatka pozwolilo mi wyrobic sobie pewne zdanie na ten temat.

 

Czyzbys zarzucala mi, ze jestem skryto gejem biernym :) ?

 

Jezeli tak to fajnie, bo dawno nic mnie tak nie rozsmieszylo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy anal dwóch samców jest bardziej wynaturzony od analu samca i samicy? Czy każdy rodzaj seksu poza dopochwowym jest wynaturzony? Jeśli tak to wynaturzona jest duża część społeczeństwa patrz np. seks oralny

 

 

Jasne, ze jest dalece bardziej wynaturzony.

 

Natomiast my nie nazywamy aberracja zwyklego stosunku homoseksualnego , tylko o wiele bardziej hardcorowe rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeste jedna istotna sprawa ,czy ktos zmusza heteryka do zostania gejem?

A czy zdarza sie ze geja zmusza sie aby sie naprostował i został hetero ?

Naprawdę uważacie ,że homoseksualizm to choroba ? Jestem pod wrażeniem ,brak mi słów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy anal dwóch samców jest bardziej wynaturzony od analu samca i samicy? Czy każdy rodzaj seksu poza dopochwowym jest wynaturzony? Jeśli tak to wynaturzona jest duża część społeczeństwa patrz np. seks oralny

 

 

Jasne, ze jest dalece bardziej wynaturzony.

 

Natomiast my nie nazywamy aberracja zwyklego stosunku homoseksualnego , tylko o wiele bardziej hardcorowe rzeczy.

 

Wyjaśnij czemu?

 

 

Zenonek jeśli twoi znajomi bawią się w fistingi sado masochistyczne sprawy to nie znaczy, że są jaką reprezentatywną grupą ogółu homoseksualistów. Jakkolwiek nie mam nic przeciwko takim rzeczom jeśli sprawia to satysfakcje obydwu stronom. A innym wara od tego i niech się zajmują wychowaniem swoich katolickich potomków, bo nie daj bóg jeszcze się spedalą i mamusi i tatusiowi się świat na glowe zawali..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy anal dwóch samców jest bardziej wynaturzony od analu samca i samicy? Czy każdy rodzaj seksu poza dopochwowym jest wynaturzony? Jeśli tak to wynaturzona jest duża część społeczeństwa patrz np. seks oralny

 

 

Jasne, ze jest dalece bardziej wynaturzony.

 

Natomiast my nie nazywamy aberracja zwyklego stosunku homoseksualnego , tylko o wiele bardziej hardcorowe rzeczy.

 

 

Bardzo chętnie poczytam o tym dalece wiekszym wynaturzeniu ,ale pisz z sensem nie bełkocz i nie wplataj religii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mi kumpel mowil, ale nie bede tu tego pisal, bo Korba sie porzyga.

 

 

Ale jaki sens ma pisanie tego? Tylko dlatego, że homofobom homoseksualista nie kojarzy się z człowiekiem jako osoba tylko z jego odbytem?

Tak samo można napisać o stosunku hetereoseksualnym, zmienając jedno "on" na "ona" ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam znajomych gejów i lesbijki ,niestety nie byli w wiezieniu .Wiec tak jak w wypadku doświadczeń Korby ,nie jesteśmy skłonni rozmawiać o tych sprawach ,żeby wzajemnie się nie zniesmaczać . Zadałem Ci proste pytanie którego właśnie (odpowiedzi na nie) próbujesz uniknąć .

 

Opisz mi te różnice wynaturzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, a śmiej się ile wlezie, na zdrowie.:great: widać Cię to strasznie interesuje,gdy bo ja też znam kilku gejów i nigdy jakoś nie przyszło mi do głowy rozmawiać z nimi na takie tematy.

 

:lol: znowu mnie rozbawilas :), ale pozytywnie Korbko, pozytywnie, poprawil mi sie humor.

 

I nawet domyslam sie czemu do mnie pijesz :). :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987,

 

Normalni geje jak najbardziej kojarza mi sie z fajnymi ludzmi, zwlaszcza jeden - moj najlepszy kumpel ze studiow.

 

Natomiast to, ze duza grupa z ich srodowiska mysli tylko o jednym, a my to tylko nazywamy po imieniu to nie powod zeby kogos nazywac homofobem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym życzę z całego serca najwiekszym homofobom w tym wątku, aby kiedyś w przyszłości ich dziecko powiedziało im, że jest homoseksulane. Byłby to bezcenny widok. W późniejszym czasie skontaktuje się z moją dobra znajomą czarownicą Voodoo, aby rzucila na Was bez wyjątku homoseksualną klątwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×