nerwica mija!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Zdrowieję :D

przez zaqzax 20 cze 2010, 19:13
Dla mnie osoby zdrowiejace nigdy nie były powaznie chore na Depresje, to były tylko krotkie epizody.
Nienawidze wszystkich ktorym udało sie z tego wyjsc, bo nie maja oni do tego prawa skoro i ja nie mam.
Nie powiem nawet czego zycze tym osoba (pluton egzekucyjny), taka potworna nienawisc.
Nikt nie ma prawa zdrowiec poki ja nie wyzdrowieje, a ja nigdy prawdopodobnie nie wyzdrowieje
bo jestem pierdolniety.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez adamek2000 20 cze 2010, 19:27
zaqzax!!! ja rowniez uwazam ,ze nigdy nie wyzdrowiejesz a wiesz dlaczego? poniewaz pomagasz swojej chorobie biorac dragi !! uwierz , wiem cos o tym "one" mialy krotki epizod w moim zyciu... i wiecej wiary w siebie!!!

przez zaqzax 20 cze 2010, 19:36
adamek2000 napisał(a):zaqzax!!! ja rowniez uwazam ,ze nigdy nie wyzdrowiejesz a wiesz dlaczego? poniewaz pomagasz swojej chorobie biorac dragi !! uwierz , wiem cos o tym "one" mialy krotki epizod w moim zyciu... i wiecej wiary w siebie!!!

nie brałem drugów przez długi czas, dopiero niedawno zacząłem ja brać, ale znowu je odstawiam, z resztą brałem okazyjnie i to najlżejsze bo kannabinoidy.
skąd mam mieć wiarę skoro nigdy mi się nie wiodło, na jakiej podstawie mam ją mieć.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adamek2000 20 cze 2010, 19:51
ok pisalem z wlasnego doswiadczenia i wiem,ze moj dzisiejszy stan zawdzieczam rowniez tym specifikom... ale niewazne ... a probujesz cos robic procz narzekania?? wiem latwo sie mowi ale obok wizyt u lekarzy, terapii,lekow musimy zrobic cos sami zmusic sie !!! ja probuje uwierz rzucam prace , planuje przeprowadzke bo najwazniejsze jest DZIALANIE bez niego tkwimy w tej czarnej dziurze bez konca...

przez *Monika* 20 cze 2010, 22:08
zaqzax, Mam znajomą , która wyszła ze schizofrenii. Oprócz tej choroby miała jeszcze szereg innych dolegliwości. MIała raka, piła alkohol i ćpała. Leczyła się dośc długo, zamykała sie co chwilke na oddziale zamkniętym jak wiedziałą,ze jest gorzej,zeby sobie krzywdy nie zrobić.
Dzisiaj pomaga ludziom, jest psychologiem klinicznym, pisze ksiazki.

[Dodane po edycji:]

zaqzax, tak sobie jeszcze teraz myśle,ze skoro Ty masz w sobie tyle nienawisci, zości i innych negatywnych emocji ...to nie jest z Tobą tak źle. Pozytywne też masz w sobie.......tylko je trzeba odkopać.
A prawdą jest,ze należy zaczynać od małych rzeczy i spraw.
Ja np. dzisiaj chociaż od rana rozwala mnie napięcie........poukładałam wszystkie ciuchy w szafie, przygotowałąm sie do pracy, sukces, pierwszy raz coś w domu zrobiłam od niepamiętnych czasów. Wczoraj byłam z psami u fryzjera, spotkalam się z kimś. Fakt,że wczoraj miałam nienajlepsze samopoczucie, ale widzę,że ono się może zmieniać. U mie rza jest gorzej..........często jest gorzej, ale są też trochę lepsze dni.
Dzisiaj porozmawialąm sobie z fajną osobą na gg, trochę mi sie humor poprawił.
Wiadomo,ze nie mogę chcieć od razu złotych gór.

Myślę jak by sie tu od rodziców wyprowadzić. To napawa mnie lękiem, ale te myśli są coraz blizej .......wyprowadzka musi się wydarzyć.
Obrazek
Główny Moderator

przez Razorbladerka_ 21 cze 2010, 09:46
Dobrze Monia piszesz o tej wyprowadzce, widze, ze juz jestes tega coraz bardziej pewna a to mnie cieszy dodatkowo:)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez *Monika* 21 cze 2010, 19:26
Razorbladerka_,
Tak, myślę i to bardzo poważnie. Tylko nie wiem czy w pojedynkę czy z Nim.
Narazie jestem na etapie mówienia o tym znajomym. Sama nie szukam chodząc i rozwieszajac ogłoszenia. Na razie uderzam w znajomości, gdy to nie zadziała.....pójdę do kogoś do kogo nie chciałabym pójść. Może chce pójść na łatwiznę, a moze chce zaoszczędzic parę groszy. Zobaczymy. Jeśli nie.........no to ostatecznie wynajem z odstępnym. Tylko naprawdę nie wiem czy zamieszkać samptnie....tu pojawia sie problem Magdalenko.
Obrazek
Główny Moderator

przez Razorbladerka_ 21 cze 2010, 20:12
Jeżeli lubisz z nim spędzac i choc czasami zdaza Ci sie za nim zatęsknic to z nim będzie Ci łątwiej :)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez *Monika* 21 cze 2010, 20:18
Razorbladerka_, :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Magda23 23 cze 2010, 20:06
Czytam te wasze posty i trochę mi przykro. I rozumie te słowa buntu co poniektórych. Sama tak samo robiłam. I ja nie nazwała bym swojej choroby epizodem bo tkwiłam w tym ładnych parę lat. W zasadzie nie rozumiejąc co jest nie w porządku. Nie chcę pisać, że trzeba zmienić myślenie i nagle wszyscy wyzdrowiejemy. Nie chce bo wiem, że na mnie takie słowa nie działały. Mi było chyba bardzo wygodnie w tym wszystkim i dopiero jak poczułam że coś trace to zmieniało się moje życie

przez Razorbladerka_ 23 cze 2010, 21:54
Magda23, zgadzam się z Tobą... niektórym jest wygodnie w takim stanie w jakim są bo z regóły boimy się zmian... tez się ich bałam, ale wlasnie gdy zaczeło do mnie docierac, ze przez to mogę stracic chłopaka bo kazdego mojego lenia i całkowicie wszystko tłumaczyłam chorobą... w kkońcu on to zauwazyl ze jest mi po prostu tak wygodnie i powiedział STOP... to był taki przełom w którym byłam gotowa zmienic wszystko w swoim zyciu byle tylkko jego nie stracic no i udaje się a on mnie w tym wspiera :)

przez L:) 29 lip 2010, 17:00
Praktycznie została mi okropna kardiofobia, właściwie z resztą lęków skutecznie walczę, albo już je przezwyciężyłem : ) Wydaje mi się że to już coś, a nawet duże coś. Farmakologia, miesiąc, ogólnie z tym jakoś od końca marca, z natężeniem od początku maja walczę.
To w kwestii zaburzeń lękowych z elementami paniki.

Depresja średnio, ale zawsze tak było, po za kilkoma niezbyt miłymi zdarzeniami ani nie idzie nic na przód, ani też nie pogarsza się, bardziej mnie jednak lęki dobijały i myślę że jak uda mi się je wyeliminować to spokojnie depresja zacznie mi przechodzić bo będę mógł zająć się wieloma rzeczami które teraz są nieco po za zasięgiem.

Jestem dobrej myśli : )

Pozdrawiam ! :)
L:)

przez Margaryna9 29 lip 2010, 19:44
Eh gdyby nie ta nerwica świat stałby dla mnie otworem. Niby czuje się lepiej ale co z tego.... chciałbym być wreszcie zdrowy.

Eh gdyby nie ta nerwica świat stałby dla mnie otworem. Niby czuje się lepiej ale co z tego.... chciałbym być wreszcie zdrowy.

DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

przez L:) 29 lip 2010, 20:46
Margaryna9 napisał(a):Eh gdyby nie ta nerwica świat stałby dla mnie otworem. Niby czuje się lepiej ale co z tego.... chciałbym być wreszcie zdrowy.

Głowa do góry, będzie dobrze ; )
L:)

Sortuj wg