Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez zalezna 11 wrz 2015, 19:02
WinterTea napisał(a):Ja nie daję sobie wmówić niczego, dopóki sama nie uznam, że tak jest. Z "efką" lepiej nie utożsamiać się całkowicie. To, że się ją ma nie oznacza, że jest się gorszym i napiętnowanym człowiekiem.

ale psychiatra ma to w dooopie za przeproszeniem, co ty sadzisz. najwazniejsze jest co on sadzi i on decyduje pozniej np czy dostaniesz zezwolenie na prace czy nie i tego typu sprawy. smutne, ale prawdziwe. tak w ogole wkurza mnie to ,ze ci psychiatrzy chyba specjalne to robia. widza, ze twoje zachowania sa calkiem inne od choroby, ale ci je wpisuja (bo one pasuja do choroby sa dla niej charakterystyczne), gdyby nagle psychiatra stwierdzil, ze jednak sie mylil musialby zmienic diagnoze. ale wtedy wyszedlby na niekompetentnego, a tak jest tylko nieetyczny... :twisted:
zalezna

Wkurza mnie:

przez WinterTea 11 wrz 2015, 19:37
zalezna, A to dziwne, że taki psychiatra może nie umieć przyznać się do błędu. Przecież pomyłki są dla ludzi. Tym bardziej powinny mieć to na względzie osoby pracujące z psychologią na co dzień.
Skoro jego miałoby nie obchodzić co ja myślę, to tym bardziej mialabym gdzieś jego przypuszczenia co do diagnozy.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 11 wrz 2015, 23:14
Wk*rwiają mnie wszyscy - swoim zachowaniem. :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez WinterTea 12 wrz 2015, 14:32
Wkurwiają mnie moi rodzice. Jedyne co umieją najlepiej, to ubliżać.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 12 wrz 2015, 14:41
Wkurza mnie to, że mogę przeleżeć cały dzień nic nie robiąc. Nie wiem czy to lenistwo czy depresja czy co. Tak strasznie ciężko mi się zmusić, żeby wstać i porobić coś lepszego. :hide:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez *_* 12 wrz 2015, 19:10
[quote="abstrakcyjna"]Wkurza mnie to, że mogę przeleżeć cały dzień nic nie robiąc. Nie wiem czy to lenistwo czy depresja czy co. Tak strasznie ciężko mi się zmusić, żeby wstać i porobić coś lepszego. :hide:[/quot
Powiedz o tym komus psychologowi-psychoterapeucie, lekarzowi rodzinnemu...
*_*
obserwowany

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 12 wrz 2015, 19:43
*_*, Skąd założenie, że nie mówiłam?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Wkurza mnie:

przez *_* 12 wrz 2015, 20:01
To nie zalozenie, to zachęta
*_*
obserwowany

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 12 wrz 2015, 20:11
*_*, sorry, ale nietrafione. Chodzę do psychiatry i czekam na terapię.

Wkurza mnie:

przez take 12 wrz 2015, 20:29
Nie podoba mi się to, że używa się wulgarnego języka.
F21, F42.2, F84.5

Wkurza mnie:

przez zalezna 12 wrz 2015, 22:21
wkurzam sie sama na siebie. nie znosze siebie za to ze lubie byc w centrum uwagi(jak to jedynak) a , ze rzadko bywam.. to staram sie swoim zachowaniem sprawic by w niej byc i to potrafie chyba w swoim zyciu najlepiej. kiedy nie dziala jestem mega wk.... glownie na siebie. zaczyna mi ciazyc ta moja wada osbowosci ale nic z tym nie umiem zrobic. fuck.
zalezna

Wkurza mnie:

przez Celice 13 wrz 2015, 00:50
zalezna, nie lepiej mieć jakieś grono skłonne do rozmowy w każdym momencie?
Celice

Wkurza mnie:

przez zalezna 13 wrz 2015, 11:28
Celice napisał(a):zalezna, nie lepiej mieć jakieś grono skłonne do rozmowy w każdym momencie?

fajnie by było, ale odkąd 1,5 roku temu zerwałam znajomosc z moja "przyjaciolka" i naszymi wspolnymi znajomymi nikt mi nie pozostal na tej planecie.
zalezna

Wkurza mnie:

przez New-Tenuis 14 wrz 2015, 18:36
Debile, nienawidzę debili, idiotów, ignorantów, kretynów, zapatrzonych w siebie buców, ludzi, którzy zwijają się, zamiast rozwijać, a zamiast mózgu mają chyba watę! Dzisiaj unicestwiłabym wszystkich! Argh!!!!
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Sortuj wg