Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Zebrec 17 mar 2014, 00:25
Wkurza mnie bezpodstawne ocenianie innych i narzucenie im swoich poglądów, jak mają żyć!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez magnolia84 17 mar 2014, 01:29
wkurzają mnie notorycznie suche usta, pomimo tego, że nakładam na nie tony balsamów
magnolia84

Wkurza mnie:

przez koszykova 17 mar 2014, 01:49
wkurza mnie wykładowca, jutro znowu będzie się darł :/
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez dar 17 mar 2014, 03:19
Obłudni ludzi a najbardziej obłudni radykalni katolicy, którzy prowadzą propagandę jednocześnie okazując się kompletnie żałosnymi ludźmi.

Muszę to napisać bo już mózg mnie boli. :( W tym tygodniu spotkałem się z jedną znajomą. Nie no nawet nie brzydka dziewczyna. Ale jaka ona święta, religijna... Cały czas, a spotykam ją dość często mówi i komentuje: kolego nie przeklinaj, nie nadużywaj alkoholu, nie zażywaj narko, nie rób tego, tamtego, jak oni tak mogą czynić tyle zła, ile jest zła na świecie, jacy ludzie, w tym nasi inni znajomi są źli postępując tak nie moralnie, dodatkowo kilka lat temu broniła krzyż pod pałacem. :lol: Komentowała mniej lub bardziej poważne sprawy, które mogą być oceniane jako "trochę negatywne" aż po "bardzo patologiczne" w otaczającym nas świecie i najbliższym środowisku. A tu nagle popołudniowe spotkanie na imprezie u znajomych i długa rozmowa. Koleżanka chyba po najwyżej dwóch piwach się ładnie określiła czego ode mnie chce :roll: Nie no jaka ona święta, a raczej "świętobjebliwa" hehehehe Teraz się z tego śmieje bo jestem na prochach ale ja już muszę k... zmienić środowisko bo zwariuje! Nie wiem jakim prawem trafiam na takich świrów :D
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Wkurza mnie:

przez OCDman85 17 mar 2014, 03:48
dar, Ewidentnie wkurwiają Cie moje dewotki sasiadki:) P.S. Zmiana srodowiska o ile to mozliwe daje zajebista mobilizacje!

-- 17 mar 2014, 04:34 --

Na ta chwile bezsennosc po raz kolejny, chociaz zmeczony jestem:/ Wiec oxymoron-owa bezsennosc:)
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
-Ayn Rand
"Idealizuje chaos , bo stabilizacja jest poza moim zasięgiem" - R.K.

http://www.youtube.com/watch?v=5nH0Oap4Tec !!!

Wkurza mnie:

przez deader 17 mar 2014, 16:20
Kurvica mnie łapie, noż czemu przyszło mi żyć na świecie pełnym debili?

Jak można z nami stale współpracować od dobrych kilku lat i przy KAŻDYM zleceniu pytać czy cena jest netto czy brutto, nawet mimo kartki witającej klientów w drzwiach z informacją że WSZYSTKIE CENY SĄ PODAWANE NETTO? Czy ci idioci myślą że nas "złapią" i za którymś razem powiemy "brutto" i zaoszczędzą te kilka groszy??

Jak można przychodzić z projektem na banalny baner, tzn - z POMYSŁEM na projekt, prosić o doradzenie bo "pan się lepiej na tym zna, robił pan takie już dziesiątki razy" po czym kwestionować każdy najdrobniejszy element projektu, i odrzucać wszelkie sugestie typu czarna czcionka będzie prawie niewidoczna na czarno-zielonej trawie na grafice i z metra będzie nieczytelne. Nie, tak ma być. Kurrrrrwa to jak tak ma być to po ch.... się mnie o zdanie pytać??

Fucking idiots.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Auman 17 mar 2014, 16:22
Wgniecenie w samochodzie.
Auman

Wkurza mnie:

przez fleuve 17 mar 2014, 17:07
ja jebię nooo wkurza mnie to, że jestem kompilacją najdurniejszych i najbardziej obciachowych cech, jestem po prostu FRAJEREM
już mi słabo i śmiać się chce, no trudno no trudno, ktoś MUSI też być tym loooooooserem!>ERdxcnvxmvcndlfzjngoRGNFVMXZFNG
ja /cenzura/, wiecie, co jest najgorsze, otóż to, że ja się wciąż i ciągle nie mogę z tym faktem pogodzić i ciągle próbuję coś robić i udawać że nie jestem ale tu prawdy nie oszukasz i co chwila, no właśnie, ehhh co chwila staram się ukryć ten debilizm i sama zaczynam nawet wierzyć, że nie, nie jestem, ale życie szybko pomoże mi udowodnić, że jednak jestem po prostu FRAJER-POMPKA, jeleń żółtodziób gapa trąba głuptas faja L O S E R .
no żenada
fleuve

Wkurza mnie:

przez Amarant_89 17 mar 2014, 19:36
Mnie wkurza bawienie się czyimiś emocjami... Już się na tym raz konkretnie przejechałem :evil:
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Wkurza mnie:

przez Lonely94 17 mar 2014, 19:40
Że nikt mnie nie rozumie ; (...
Lonely94

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 17 mar 2014, 19:41
Lonely94 napisał(a):Że nikt mnie nie rozumie ; (...

Mnie też.

Wkurza mnie:

przez traqx 17 mar 2014, 19:42
Przytyłam 3 kg.

Wkurza mnie:

przez Candy14 17 mar 2014, 20:40
deader, przez te prace wrzodow dostaniesz ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 17 mar 2014, 20:47
Że nie odbiera ode mnie telefonu :evil:
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg