Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez deader 06 lis 2013, 19:46
Kiya napisał(a):pierwsze, co mówi, gdy się do niego odzywamy, to "nie mam pieniędzy"

A u nas najczęstszy wykręt to "jest kryzys" :P Czasem uzupełniany wykładem o tym że to wszystko przez Żydów i Amerykę :P Przysięgam że więcej słyszałem o kryzysie od szefa niż z jakichkolwiek mediów...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 07 lis 2013, 01:34
Wkurza mnie, że biblioteka w mieście jest zamknięta w poniedziałki, a ta w mojej miejscowości jest jakoś słabo zaopatrzona. :evil: Jakieś gówna mają, a potrzebnych książek nie!!! :evil: To samo tyczy się biblioteki uniwersyteckiej - to wspaniale, że na 120 studentów kierunku X jest aż jedna książka (potrzebna do egzaminu) i to w czytelni! :evil: Wszystko jest k***a w czytelni!!! Niech je sobie w dupę wsadzą!
Żeby chociaż porządne ksero było! Ale nie, zamiast dać zatrudnienie kilkunastu osobom, które mogłyby je obsługiwać, jak jest to na wydziałach, to postawili jakieś gówno, co zawsze albo nie działa, albo zeżre kasę!!! :evil:

PS Wkurza mnie, że muszę tyle czytać bzdurnych, debilnych książek o dupie Maryni. :evil:

Wkurza mnie:

przez mark123 07 lis 2013, 08:16
Że jako jedyny z grupy na uczelni mam spore problemy, żeby pamiętać, co powinienem się zapytać wykładowcy oraz zapamiętać, co mi powie wykładowca.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez rotten soul 07 lis 2013, 09:02
Że złamałem dziś zęba w pracy :evil: . Miałem nie tykać pensji i zacząć w końcu odkładać jakąś pengę, bo spłaciłem w końcu wszystkie zobowiązania miesiąc temu. Z planów dupa, bo trzeba będzie wywalić kupę kasy na koronę, no i teraz wyglądam jak "idź stąd" bez tego zymba. :evil:
rotten soul

Wkurza mnie:

przez slow motion 07 lis 2013, 09:07
rotten soul, o kurde współczuję. :hide:
jak to się stało?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez rotten soul 07 lis 2013, 09:17
A dziękuję. Jadłem bułkę po prostu i chrupnęło. :D . Ten ząb złamałem sobie za małolata, wykonując spektakularny lot przez kierownik i widowiskowe lądowanie gębą na asfalcie :lol: . Za pierwszym dorobieniem wytrzymał ponad 10 lat. Teraz się łamie non stop co pół roku mniej więcej. To był chyba już 5 raz. Czas na mocniejsze rozwiązanie, bo mam już tego serdecznie dość.
rotten soul

Wkurza mnie:

przez slow motion 07 lis 2013, 09:24
rotten soul, Fakt, bo i zapewne wyjdzie taniej, a i spokój będziesz miał.
Ja też powinnam odwiedzić dentystę, bo mam zęba który się rusza, ale boje się jak dziecko :pirate:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez rotten soul 07 lis 2013, 09:32
slow motion,
Wyjdzie taniej jeśli okaże się trwałym rozwiązaniem, ale dzisiaj niestety nadgryzie dotkliwe mój budżet. :?

Ja też powinnam odwiedzić dentystę, bo mam zęba który się rusza, ale boje się jak dziecko

To lipa. Stały ząbek do wyrwania się kłania, chyba, no bo co innego można z nim zrobić? Mam nadzieję, że w głębi, a nie tak jak u mnie górna jedyneczka. Idź też, lepiej mieć z głowy. Ja idę od razu po tym jak się wyśpię.
rotten soul

Wkurza mnie:

przez slow motion 07 lis 2013, 09:51
rotten soul, boczny ząb, jak bym się uśmiechnęła to śmiesznie by to wyglądało :D
ja tam nie wiem czy do wyrwania.... być może udałoby się go jakoś odratować, ale co z tego jak sama myśl o dentyście mnie paralizuje. Przeszłam 4 operację ortopedyczne, a dentysty się boję :mrgreen:
Miłego dnia, ja idę na uciekam na zumbę :yeah:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez *Ai* 07 lis 2013, 11:12
że jestem niezdyscyplinowana. Jak ja się mam zdyscyplinować?!
*Ai*

Wkurza mnie:

przez mark123 07 lis 2013, 13:31
A tak propo dentystów, mnie wkurza, że sporo stomatologów to chorzy fanatycy, zamiast się skupić na tym, co do nich należy, to nieładnie się odnoszą do pacjenta, krytykują stan jamy ustnej. Ludzie z fiksacją na punkcie jamy ustnej nie powinni mieć prawa do pracy jako stomatolog.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez czarnobiała mery 07 lis 2013, 15:38
moja beznadziejność

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 07 lis 2013, 16:46
Dziś dostałam szału, bo w kurtce chyba znowu zepsuł się zamek. A przecież jest nowy, dopiero kilka tygodni temu wszyty przez krawcową, bo poprzedni rozjeżdżał się z dołu. :-| A teraz znowu. Niby wszystko dobrze, ale w ogóle nie chce się ruszyć! Dobrze, że kurtka ma dodatkowo napy, bo nie wiem, jak bym do domu wróciła. :x Tak się wkurzyłam, że po powrocie do domu miałam ochotę wrzucić ją prosto do pieca! :evil:

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 07 lis 2013, 16:46
Nawał sprawdzianów w szkole :evil:
Jestem jaka jestem

Sortuj wg