Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Hans 16 maja 2013, 21:35
carlosbueno, to z hindusami musisz się sprzymierzyć, jako laik postrzegam tę religię jako bardziej związaną z filozofią życia niż klepaniem pacierzy, choć mogę się mocno mylić. Do tego kilka razy pokazali, że na zaczepki ze strony muzułmanów idą pacyfikować wioski. Albo jakieś systemy filozoficzne Chin, Chińczycy w odpowiedzi na zamieszki wysłali do zachodnich prowincji czołgi. ;)
Feed your head
Feed your head

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 16 maja 2013, 21:38
siostrawiatru napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):carlosbueno, od czego złego byś odciągał ludzi?

Od zgubnego wpływu religii, oczywiście nie kazał im by przestawać wierzyć, ale żeby zobaczyli jak czasem owa religia wpływa niekorzystnie na ich czy ogólnie sytuacje, bardziej chodzi mi o islam niż chrześcijaństwo. Zresztą głupoty pisze muslimy zaraz by mnie zabili za obraze ich uczuć i na tym by sie misja skończyła :mrgreen:

A wiesz co mnie wnerwia najbardziej?
NIby katolicy , którzy chodzą co niedziela do kościoła i stoją 20metrów od wejścia. Nic nie słyszą, nic nie widzą, nic nie mają z tej mszy, ale uważają się za zajebistych katolików :?

Mnie tam nie wkurzają choć to też wg mnie jakieś zaburzenie, nie wiem czy boją się wejść bo się dużej ilości ludzi boją czy o co im chodzi, ja tego nigdy nie praktykowałem. Teraz chodzę raz, dwa razy w roku na mszę i wydaję mi się że oni wkółko to samo gadają i nie ma sensu tego słuchać bo juz to sto razy słyszałem w przeszłości.

A wracjąć do tematu to marzy mi się usunięcie religii ze szkół. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Plany, marzenia, cele...

przez Kalebx3 16 maja 2013, 21:48
A wracjąć do tematu to marzy mi się usunięcie religii ze szkół.

Ty tak poważnie , czy tylko się zgrywasz ? Nie stać Cię na cos bardziej zaje*bistego. Morze , kokaina , piękna, naga, zgrabna kobieta ;) ,,,a Ty takie , sorry
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 16 maja 2013, 21:58
Hans napisał(a):carlosbueno, to z hindusami musisz się sprzymierzyć, jako laik postrzegam tę religię jako bardziej związaną z filozofią życia niż klepaniem pacierzy, choć mogę się mocno mylić. Do tego kilka razy pokazali, że na zaczepki ze strony muzułmanów idą pacyfikować wioski. Albo jakieś systemy filozoficzne Chin, Chińczycy w odpowiedzi na zamieszki wysłali do zachodnich prowincji czołgi. ;)

I właśnie" filozofia" Chin dziś zwycięża nie cackają się z nikim i niczym, nie tracać energii, zasobów na niekończące się dyskusje, prawa mniejszości, prawa człwieka itd.
A co do Indii to tam zwłaszcza w Kaszmirze i na Sri Lance niesnaski na tle religijnym są powszchnością wszyscy na siebie napadają i podkładaja bomby, nasze media nawet o tym nie donoszą bo daleko i spowszechniało wiele lat temu.

[b]Kalebx3[/b tak trochę dla żartu chciałbym aby ją znieśli ale trudno to nazwać moim wielkim marzeniem, choć napewno lepsze to niż kokaina ale od kobiety pewnie gorsze.
Największy Forumowy Maruda

Plany, marzenia, cele...

przez janis joplin 16 maja 2013, 22:30
Marzę o wolności, miłości i akceptacji.

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 16 maja 2013, 22:32
Ty tak poważnie

ja powaznie. religia w kosciele, szkoly sa swieckie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Plany, marzenia, cele...

przez amelia83 16 maja 2013, 22:33
skończyc szkołę masażu i rozwijać się w tym...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Plany, marzenia, cele...

przez Kalebx3 16 maja 2013, 22:47
choć napewno lepsze to niż kokaina ale od kobiety pewnie gorsze.

Carlosbueno , doswiadczalne szczury , którym dano do wyboru wyborne "smakowite' samiczk( seks)i koks wybierały to drugie do usranej szczurzej smierci. Pewnie co gatunek to inne zdanie.
Candy , a jak pałam radoscią ,że mój Syn uczy się w szkole ( w zerówce) o Panu Jezusie . Poza tym olewam ateizm!,i te nowomodne bajery na czasie.

Plany, marzenia, cele...

przez Hans 16 maja 2013, 22:49
Religia powinna odbywać się w salkach katechetycznych.
Feed your head
Feed your head

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 16 maja 2013, 22:50
Kalebx3, nie mam nic przeciwko temu, zeby dzieci wierzacych ludzi uczyly sie o Jezusie. Szanuje czyjes przekonania ale niech to robia w miejscach kultu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 16 maja 2013, 22:53
socjopatia napisał(a):Ja szukam swojej pasji chyba całe swoje życie,odkąd pamiętam. Pragnę robić coś co bym kochała. Żyję nadzieją,że pasja uratuje mnie od depresji. Tymczasem pasji brak...żeby nie było tak pesymistycznie to uwielbiam zwierzęta. Przebywając z nimi mam lepsze samopoczucie. Studia weterynaryjne są ogromnie ciężkie,teraz jestem na prostym filologicznym kierunku i nie jest jakoś super,a co dopiero. Po prostu nie mam motywacji.
Z takim podejściem zajdę daleko :great:

Głowa do góry! Motywacja pojawi się sama, a pasja to piękno, które nas otacza :) można czerpać ją niemal ze wszystkiego! ;)
igure
mój cel na jutro- spotkać go ;) poćwiczyc do utraty tchu i wreszcie zabrac sie za wlasna figure )
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Plany, marzenia, cele...

przez Kalebx3 16 maja 2013, 22:53
Za moich czasów się tam odbywała i było dobrze. Zresztą jaki ja mam wpływ na to gdzie . Mi nawet to wygodniej ,.że nie muszę dodatkowo prowadzać po szkole Syna na lekcje religii.

-- 16 maja 2013, 21:58 --

Żyję nadzieją,że pasja uratuje mnie od depresji.

Dobre! Tylko znależć pasję i ją kultywować, bezcenne. W ogóle , jak myslisz ilu Polaków na jeden tysiąc ma prawdziwą pasję? ,,,i żyje nią do utraty tchu?

Plany, marzenia, cele...

przez siostrawiatru 16 maja 2013, 23:01
Dla mnie pasja to obsesja. Nie kontroluję emocji, które wywołuje.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Plany, marzenia, cele...

przez Kalebx3 16 maja 2013, 23:04
A według mnie Pasja to spełnienie i radosć , wolnosć . Obsesja to ból . zniewolenie cierpienie.

Sortuj wg