Co by było gdybym przestał/a ją/jego kochać....?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Co by było gdybym przestał/a ją/jego kochać....?

przez aussie 17 sty 2011, 13:51
No kurcze. To jest tak załamujące że aż śmieszne. Ci artyści to faktycznie mnóstwo wiedzą o zwiazkach międzyludzkich xDD ja mysle ze to swietna rada. rzuce faceta bo np nie lubi jesc ziemniakow albo lubi spiewac pod prysznicem. hahaha,co za zenada xD

przez Lady_Makbet 17 sty 2011, 13:54
Tu jest wątek na temat agonistów dopaminy: agoni-ci-dopaminy-ropinirol-i-pramipexol-t20279.html
Wiem, jak zimno potrafi być, gdy wszystko jest ze szkła...

przez zalamka87 17 sty 2011, 14:03

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez piikipokis 17 sty 2011, 14:46
:) kurcze psycholog ciagle tel wylaczony, Aussie umawiasz sie dzisiaj? Miejmy to juz za soba....

przez aussie 17 sty 2011, 15:21
umawiam umawiam :) dzis chyba jakis swiatowy dzien psychologa,posypaly sie telefony :) i dobrze! trzeba to zrobic. nie marnujmy zycia! ale ciesze sie, ze jest to forum :) czuje ze jakos pewniej ze i wy dzwonicie i bedziecie isc na wizyty, podnosi mnie to na duchu :)
mam nadzieje ze ten psycholog Twoj zaraz odbierze, a ja bede dzwonic po 15 ;)) powodzenia!!

przez piikipokis 17 sty 2011, 15:47
Juz! jestem umowiona! na 7 40 rano! jutro! Chcialam jak najszybciej :) Kurcze nie moge dac plamy, musze isc chociaz boje sie!

przez aussie 17 sty 2011, 15:57
O,tak wcześnie? Ale dobrze, że szybko. Im szybciej, tym lepiej. Jak tylko wrócisz NATYCHMIAST ODPALAJ KOMPUTER I NAPISZ JAK BYŁO!! :P I nie masz prawa nie pójść, zrozumiano? Ja za momencik będę dzwonić, też się boję jak cholera... ale zadzwonię, nie ma odwołania już. Mam dość.
A Ty idziesz prywatnie,prawda?

przez piikipokis 17 sty 2011, 17:25
Aussie dzwonilas?:) Tez sie zdziwilam ze tak wczesnie ale moze i to dobrze bo jakby bylo na pozniej moze bym za dlugo sie wahała i nie poszla, a tak wstane i ide :) A wlasciwie jade, tak z 10 min i 5 min na pieszo:P Tak ide prywatnie bo dotad jak szlam nieodplatnie czulam ze lekcewazono mnie, teraz place i tak chyba najmiej ile mozna by bylo ( 70 zl ) i zalozmy 4 wizyty beda mnie kosztowaly 280 zl miesiecznie a nie np 400. Bo z tego co widzialam to wszedzie bylo 100 zl.... Ale i tak najwazniejsze jest to zeby ta babka mnie zakumała. Zebysmy razem doszly do jakis wnioskow. Pamietam bylam u jednego faceta psychologa to wysmial mnie na progu gdyz zobaczyl ze mialam kolczyki z malutkimi muminkami. Mialam do cholery prawo je nosic mialam wtedy 19 lat ;/ No i dodatkowo wysmial mnie ze co ja moge o milosci wiedziec ze bede miala jeszcze 20. Tak skwitowal moj problem. Wyobrazcie sobie jak zajebiscie mnie to "podbudowalo"

przez anq24 17 sty 2011, 17:38
idz idz :-) jAK WROCISZ daj znac moze to bedzie dla nas motywacja zebysmy poszly tez:-)

przez aussie 17 sty 2011, 20:35
piikipokis, no wlasnie ja sie boje ze jak pojde do psychologa to zareaguje jak ten facet. ze wysmieje mnie i powie 'dziewczyno,ty w przyszlym roku na studiach bedziesz? to wyluzuj,tam dopiero sie zycie zaczynae,jeszcze bedziesz miala milion facetow to po co teraz przezywasz?widac cos ci w nim nie pasuje,odkochalas sie i po co sobie zycie marnowac? po prostu go rzuc i ciesz sie zyciem. teraz jest czas zeby zobaczyc kogo poszukujesz'. dobra,rozbudowalam te wypowiedz ale chcialam ujac w niej wszystko co sie da :/ a dzwonic dzwonilam. t5ylko ze kobieta ma termin tylko na czwartek o 11 a ja mam wtedy szkole i nie moge. dala mi nr do innej babki i do niej bede dzwonic,jak nie dzis bo pozno to jutro. ew myslalam o jeszcze jednym lekarzu i waham sie do kogo. A Tobie powodzenia jutri! dojdz tam i na pewno wszystko bedzie super :)

przez piikipokis 17 sty 2011, 22:45
Aussie haha jaki scenariusz :) nie mysl tak bo ja tez tak mysle :P Dzis bylo fajnie do czasu, chyba ze 4 godziny rozmawialismy, bylo super : mysle sobie: tak zamiast lezec w lozku i sluchac co on ma ci do powiedzenia to wlacz sie w rozmowe ( jak mam natretne mysli nie chce mi sie gadac) i tak sie potoczolo, fajnie bylo ale do czasu. Przyszla mysl: my gadamy, pewnie nie bede chciala czulosci ( tak to zawsze jak on mowil do mnie ja jak dzieciak: no przytul mnie, przytul mnie ) potem zaczelam przygladac sie jego skorze i bluzie.....i znowu wiecie jakie uczucie ( juz nawet nie wiem jak to okreslic) Boje sie jutro cholernie. Tak bardzo go kocham, gdyby ktos mnie zapewnil ze bede z nim i bede go kochala mysle ze jak ręka odjal by mi to przeszlo. :(

przez aussie 18 sty 2011, 00:50
Nie martw się tym już. Jutro pójdziesz do lekarza i wszystko mu opowiesz ;** teraz ten scenariusz na pewno nie będzie tak wyglądał. Raz, że jesteś starsza, niż wtedy, a dwa że po prostu to będzie już profesjonalista,który zna się na rzeczy i takich pierdół nie będzie gadał :)

A mi,tak szczerze,to odechciało się gdziekolwiek dzwonić. Czuję się znacznie lepiej,powiem nawet żę dobrze. Naprawdę. Ale to tak zawsze jest :/ jakaś reakcja anty-lekarz. Ale chyba jednak się zmuszę, bo wiem że to złudne i depresja jak była, tak jest. Pff...

przez piikipokis 18 sty 2011, 10:13
Pisze swiezo po wizycie! Moje refleksje : jako ze trudno mi jest usiasc i gadac mialam pewne problemy, nie wiedzialam od czego zaczac, chcialam wszystko ubrac ladnie w slowa, tak aby nie pomyslala ze jestem jakas glupiutka. Dobra jakos poszlo. Wiecie co najwazniejsze: nie mozna isc z wizyta i oczekiwac ze na 1 juz beda jakies gotowe recepty ;/ bo sie rozczarujecie:( Pierwsza wizyta: ty gadasz........ na szczescie wyczulam ze ona mnie sluchala, mowilam cos a ona mi zadawala pytanie odnosnie kilku zdan wstecz. Ale najwazniejsze jest to ze wyczulam ta Pani dopatruje sie przyczyny w moim tacie. Ze po nim jakby mam takie reakcje: Cos ma byc wykonane! Ze duzo wymagam, a niektore sprawy odpuszczam. Tak jak mowie kochani rozczaruje sie ten kto pomysli ze pierwsza wizyta i zapewnienie: kochasz- tylko jestes chora. Te wizyty beda cofaniem sie w przeszlosc, kurde wiem ze to zmudne ;/ i to mnie jeszcze martwi. Chcialam tyle powiedziec a ciagle pytalam ktora godzina w mysli...... potem kasa do reki i nara ;/ Cholera wiecie co ja wieze ze to moze pomoc, tak czuje w duchu, mysle ze traflam na dobra osobe tylko destrukcyjny ma narazie wplyw na mnie ma ta kasa;;/ Pieniadze nie spadaja mi z nieba :( Na kolejna wizyte ide za kilka dni. Pytalam czy wizyty co tydzien sa, odpowiedziala ze pierwsze wizyty to takie konsultacje, a potem dojdziemy do tego co dalej.....

Aussie blagam idz!!! Mi ulzylo bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiesz tez jak sie troche lepiej czulam myslalam ze : a po co.... sama dam rade!!! Nic bardziej mylnego:( Prosze cie! Ja poszlam ! Dzwon!

przez aussie 18 sty 2011, 14:15
Ciesze sie bardzo, ze poszlas i trafilas na kogos fajnego :) grunt to komfortowo sie czuc,jestem pewna, ze bedzie dobrze :) czyli jednak dobrze kombinowalas z Twoim tata? Z ta kasa najgorzej,to fakt. Ale trudno,zdrowie wazniejsze-trzeba wypedzic tego diabla raz na zawsze :)

Ta...no wlasnie jak zaczelas rozmowe? Bo ja wgl nie mam pojecia co mowic,jak zaczac... a umowic pewnie sie musze i tak :/ Chce,bo wiem ze predzej czy pozniej to wroci, po prostu nie wiem jaki teraz jest sens bo za wyjatkiem uczucia niepokoju rano,potem caly dzien juz jest ok, na serio wczoraj i dzisiaj jest fajnie, duzo sie z moim chlopakiem smieje i wyglupiam i poki co,nie rozkminiam. Wolalabym po prostu mowic babce na biezaco, a nie teraz wracac do tego na sile i sobie przypominac :/ No i ponad to mimo wszystko boje sie co powie... Jeszcze chwile sie zastanowie i zadzwonie. Mam numer do innej babki... kurcze,chcialabym miec to za soba.

I serio fajnie, ze poszlas i czujesz sie lepiej :) no i ze Cie nie wysmiala ani nic - to tez dodaje otuchy :)

Sortuj wg