Opuchnięte palce

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez czarna741 03 lip 2006, 09:46
Moniczko ile Ty humoru wnosisz do tego forum :mrgreen: :mrgreen:
Zobacz kochana jak zrobił o sie wesoło :mrgreen: :mrgreen:
I o to chodzi :mrgreen: :mrgreen:
Angelika dokładnie tak jest to forum jest po to żeby się wpierac :D :D
Poczytaj inne posty Moniczki :D :D Czytając ją można naprawdne wpaśc w niesamowity dół. Jesteśmy tu nie tylko po to żeby się użalac i opowiadac o swoich nowych dolegliwościach bo w taki sposób do niczego nie dojdziemy , pogrążymy się jeszcze bardziej. Potrzeba nam tutaj trochę więcej humoru i pozytywnego myślenia. Mam nadzieje że moniczka kiedyś zroumie o co w tym wszystkim chodzi. Ale przed nią jeszcze długa droga. Niestety musimy nauczyc się rozmawiac z ludzmi , rozumiec ich problemy a nie tylko widziec czubek własnego nosa.
Dark Angel pozdrawiam jesteś niesamowity. Gratuluję poczucia humoru. Oby więcej takich ludzi tutaj.
Moniczko pisałam Ci już naucz się śmiac . Wiecej uśmiechu , bo jesteś jak kwaśna cytryna. :mrgreen: :mrgreen:
Nauczę Cię moniczko jeszcze tego :mrgreen: :mrgreen:
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez Moniczka 03 lip 2006, 09:52
Otoz kwasna cytryna jest osoba bardzo smieszna i wesola,na spotkaniach towarzyskich wiedzie prym w opowiadaniu kawalow i zabawianiu innych.Tak,tak,zdziwieni?Ano,widzicie.Jakos wasze towarzystwo i ten poziom smiechu mi nie odpowiada.Smiejcie sie sami z siebie bo to wy swoimi postami normalnie mnie rozbawiacie.Brak slow
Moniczka

przez milka 03 lip 2006, 10:27
Niektórzy są tutaj dla zabawy. A nerwica to poważny problem. Nie na miejscu są takie komentarze jak DarkAngel-a.
ból życia nie pozwala przyjść wyzwoleniu - śmierci....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez merdigo 03 lip 2006, 10:59
Moniczka napisał(a):Smiejcie sie sami z siebie

Śmiech z samego siebie jest największą sztuką - wydaje mi sie Moniczko, że brakuje Ci zdrowego dystansu do swojej osoby.
Dlaczego tłumaczysz się przed innymi skoro sama znasz swoją wartość? Nie o to nie o to... :?
...:::ja w kobietę a kamień zmieni się w chleb,
w gęstą trawę dam krok, wyjdę na suchy brzeg,
kiedy powróci do mnie mój fiolet, mój fiolet, mój fiolet, mój kolor:::...

przez Moniczka 03 lip 2006, 11:01
Milka,dziekuje Ci za zrozumienie.Ja rowniez uwazam,ze to totalne kpiny.Jezeli ktos ma wypisywac takie bzdury jak Dark Angel to lepiej niech w ogole tutaj nie wchodzi, albo poszuka forum o odpowiednio smiesznej tematyce. Swoja droga gratuluje Ci Dark Angel, sadzac po twoich postach juz wyleczyles sie z nerwicy i nie jest ona wiecej dla Ciebie sprawa powazna.
Moniczka

przez czarna741 03 lip 2006, 11:19
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez Moniczka 03 lip 2006, 11:31
Wiadmomo czarna, Ty tylko potrafisz wysylac seledynowe minki-bo co innego moglabys tutaj przedstawic?
Moniczka

przez czarna741 03 lip 2006, 12:40
Merdigo jest dokładnie tak jak piszesz:
śmiech z samego siebie jest największą sztuką.
Milka czywiście że nerwica to poważny problem ale trzeba z tym życ. Ciągłe użalanie i biadolenie nie pomaga. Czasami warto zmienic nastawienie, bo to najważniejsze w tej chorobie. Mój lekarz zawsze mówi same tabletki to nie wszystko , trzbea jeszcze sobie poukładac w główce a jak się wyleczyc jak ktoś tego nie robi.

przez DarkAngel 03 lip 2006, 12:53
Tak Moniczko, wyleczyłem się........Ale zawdzieczam to w dużej mierze sobie. Pracą nad soba osiągnąłem to wszystko....Takiej pracy nie zauważyłem u Ciebie.....Zauważ, że nigdy nie siedziałem na forum i nie pisałem o swoich problemach....nigdy..... Zawsze próbowałem pocieszyc innych, nawet wtedy kiedy źle sie czułem. Nie urzalałem sie nad sobą, bo wiedziałem że im dłuzej bede to robił, tym dłużej będe siedział w nerwicy....Zaczałem działać.... Nie latałem do lekarzy z kazdym objawem, bo wiedziałem, że umysł ludzki potrafi płatac figle..... Musiałem to przetrwać..... Jak już pisałem wcześniej wybrałem droge bez leków....walczyłem z nerwica, jej własna bronią...... Dlatego śmieszy mnie to, ze niektóre osoby na forum (w tym takze Ty) nie robia nic innego, jak tylko uzalaja się nad własnym losem......
Jesteś osoba do której nic nie dociera, zamknieta na róznego rodzaju pocieszenia, rady......Tyle porad ile otrzymałas Ty, na forum nie otrzymał chyba nikt.... Czy od kad jestes na forum Twój stan uległ polepszeniu? Nie zauważyłem....Więc zastanów się troszke nad swoja osoba i nad tym jak długo chcesz tkwic w nerwicy, czy chcesz, aby zrujnowała Ci zycie? Nie sądze.......dlatego zacznij działac dziewczyno.....samo bieganie po lekarzach napewno Cie nie wyleczy.....tu potrzeba czegos wiecej.....PRACY NAD SOBĄ!!!!! A tego Ci niestety brakuje.....
Pozdrawiam!!!!!
Obrazek
ExModerator

przez Moniczka 03 lip 2006, 13:04
:lol: :lol: :lol: :lol: Ale teraz sie usmialam Dark Angel... :lol: :lol: :lol: W ogole mnie nie znasz,kazde slowo ktore napisales jest totalnym klamstwem. Poza tym trzymajmy sie tematu-to jest opuchnietych palcow.Na filozoficzne wywody polecam zalozyc nowy temat
Moniczka

przez DarkAngel 03 lip 2006, 13:23
No skoro twierdzisz że praca nad soba jest totalna bzdura.....to nie mamy o czym gadać... Polecam kolejne wizyty u lekarzy........ moze za jakies 50 lat.....kiedy nabiegasz sie juz wystarczjaco długo, dotrze do Twojej głowy...że jednak nie tedy droga.....ale niestety połowa zycia ucieknie bezpowrotnie......Tak wiec powodzenia....

PS.Temat łaczy sie poniekąd z opuchnietymi palcami, rakiem, schizofrenią, stwardnieniem rozsianym i wszystkimi innymi chorobami które w przyszłości żekomo Cie dopadną.....
Obrazek
ExModerator

przez agnes635 03 lip 2006, 13:57
milka napisał(a):Niektórzy są tutaj dla zabawy. A nerwica to poważny problem. Nie na miejscu są takie komentarze jak DarkAngel-a.

Moim zdaniem kometarze Dark Angela są jak najbardziej na miejscu :!: Zgadzam się,nerwica to poważny problem z czego wszyscy zdajemy sobie sprawę uważam jednak,że Dark jako jeden z nielicznych ma bardzo zdrowe podejście do problemu i świetnie trafia w sedno sprawy,musimy do tego podchodzić z humorem i dystansem i radzę wszystkim,którzy chcieliby kiedykolwiek z tego wyjść aby zaczęli czytać jego posty,a zwłaszcza co niektóre osoby...pozdrawiam ;)

przez czarna741 03 lip 2006, 14:14
Tak moniczko potrafię wysłac tylko selsdynowe minki, bo nie piszę doktoratu , bo nic innego nie potrafię przedstawic. Dobrze dark to ujął że odebrał cięjako zadufaną osobę. Pisząc zdania typu "nic nie potrafisz więcej napisac" "lub "a Ty co w życiu osiągnęłaś" ludzie tak będą Cię odbierac. Życzę powodzenia w samotnej walce z nerwicą.
Dark a Tobie gratuluję tak optymistycznego podejścia do tej choroby, gratuluję tego że nie musiałeś brac leków.

przez Marha 03 lip 2006, 15:54
Moniczko jestem tu nowa ale zdązyłam, że przyjmujesz wszystko zbyt bardzo do siebie, co jest zresztą następstwem choroby. Ja też tak miałam, ale to do nikąd nie prowadzi. Ci wszyscy ludzie są pozytywnie do Ciebie nastawieni, chcą wywołać uśmiech na Twojej twarzy a ty odbierasz to jako ataki.
A spuchnięte palce to pewnie od upałów. Zycie wcale nie musi być takie skomplikowane!!!!
Pozdrawiam Cię serdecznie

Sortuj wg