Leki na koncentrację, pamięć.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez iamx 13 sty 2015, 17:20
Czy ta strona i te leki są dobre? http://noopept.com.pl/product.php?id_product=14

Czy można to brać z paroksetyną?
Stare już nie jare, założyłem nowe: http://www.lastfm.pl/user/iamxiamx

LEWICA WITH LOVE

przez Psychoanalepsja_SS 14 sty 2015, 19:00
Tak, spokojnie można brać z paro.
Co do tego sklepu to nie wiem, brałem z vitalpharmu.

przez wel2 15 sty 2015, 23:03
jejku jutro mam wizytę u psychiatry, chciałam ją poprosić o leki na koncentrację. Bardzo mi na tym zależy.

Nie dam rady ogarnąć tego wątku.

O jakie leki mogłabym poprosić lekarkę ??
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ricah 15 sty 2015, 23:05
wel2, NDRI lub NRI na przyklad.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez wel2 17 sty 2015, 22:51
znalazłam Tegretol w sekcji leków poprawiających pamięć...
http://www.docsimon.pl/towar/tegretol-c ... -50x-200mg

po jakim czasie stosowania Tegretolu są takie efekty ? :O
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez Kalebx3 18 sty 2015, 13:14
Wel 2 , zapomnij ,że tegretol poprawi Ci pamięć . Nie ma szans .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Zbychu 1977 18 sty 2015, 13:29
Biorę obecnie amitriptylinę w dawce 300 mg,z tego co wyczytałem posiada ona cechy leku nootropowego.Zwiększa liczbę neuronów,pozatym działa dobrze przeciwlękowo i mam nadzieje że również przeciwdepresyjnie.
Brałem swego czasu fenylpiracetam ,świetny stymulant który o dziwo na początku leczenia mnie lekko zamulał.Po tygodniu pojawiła się przyjemna stymulacja a także poprawa nastroju.Brał bym go nadal gdyby nie cena (47$ za opakowanie z 30 tabl. starczającymi na 10 dni kuracji.
Zbychu 1977

przez MadGregor 18 sty 2015, 13:32
Żaden lek z grupy nootropowych mi nie pomógł, może wam bardziej się poszczęści. Powołując się na słowa mojego psychiatry dodam tylko, że nie udowodniono skuteczności działania tej substancji.
Zbychu 1977 napisał(a):Biorę obecnie amitriptylinę... Zwiększa liczbę neuronów

Nie wiem jak realnie wpływa na CUN, ale zapewniam ciebie, że nie zwiększa liczby neuronów.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez Zbychu 1977 18 sty 2015, 13:57
Zwiększa ilość połączeń między neuronami jak podaje wiki.
Zbychu 1977

przez MadGregor 18 sty 2015, 22:33
Człowiek rodzi się z około 10 biliardami komórek i już nigdy za życia nie będzie mieć ich więcej (pomijam bakterie, których na i w człowieku jest 10 razy więcej). Niektóre z nich wykazują właściwości regeneracyjne, ale niestety nie należą do nich neurony mózgu.
Zbychu 1977 napisał(a):Zwiększa ilość połączeń między neuronami jak podaje wiki.

Plastyczność to inna cecha układu nerwowego, ale nawet ona często nie jest w stanie zrekompensować wielorakich deficytów powstałych po uszkodzeniu w mózgu tkanki nerwowej.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez cytrynka84 19 sty 2015, 22:57
Wiki to niezbyt wiarygodne źródło.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez hashim 22 sty 2015, 21:26
na pamięć z tego co brałem to nic nie równa się donezepilowi

ale żeby była motywacja to koniecznie trza dołożyć metylofenidat

przez Psychoanalepsja_SS 26 sty 2015, 10:58
Mad napisał(a):Człowiek rodzi się z około 10 biliardami komórek i już nigdy za życia nie będzie mieć ich więcej (pomijam bakterie, których na i w człowieku jest 10 razy więcej). Niektóre z nich wykazują właściwości regeneracyjne, ale niestety nie należą do nich neurony mózgu.

Ależ to jest dawno obalony pogląd... mniej więcej od lat 80tych. Miejscem neurogenezy w mózgu dorosłego człowieka są co najmniej hipokamp i opuszka węchowa.

cytrynka napisał(a):Wiki to niezbyt wiarygodne źródło.

Zaryzykuję stwierdzenie, że w miarę wiarygodne.

przez balanar 27 lut 2015, 13:05
wel2 napisał(a):jejku jutro mam wizytę u psychiatry, chciałam ją poprosić o leki na koncentrację. Bardzo mi na tym zależy.

Nie dam rady ogarnąć tego wątku.

O jakie leki mogłabym poprosić lekarkę ??

Możesz też najpierw spróbować leków ziołowych dostępnych bez recepty. Patrząc po opisach sensowny wydaje się Ginkofar ( http://www.ginkofar.pl/ ), bo ma naturalne składniki oraz bazuje na liściach miłorzębu japońskiego, który ma bardzo dobre właściwości wspierające transport tlenu i cukrów do mózgu.

Sortuj wg