REBOKSETYNA (Edronax)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
12
67%

Nie
3
17%

Zaszkodziła
3
17%

Liczba głosów : 18

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Patryk29 22 lut 2015, 15:59
Mialem raz w zyciu lęk napadowy, nie odczuwam juz zadnych lęków, kiedys mialem masakryczne stany lękowe
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

REBOKSETYNA (Edronax)

przez lunatic 22 lut 2015, 16:06
no więc dlatego biore narazie paro bo dominuje silny lęk, jak go nakręce jeszcze czymś pobudzającym na początku to dobrze się to nie skonczy, jak paro upora się z lękiem to wtedy będzie mozna coś pomyśleć o zmianie, ale narazie to nic nie działa, w dodatku tez go nasila, ale ostatnio czegokolwiek bym się nie tknął to strasznie nasila lęk, to jest chyba znak ze to w tej chwili mój glówny problem, bo kiedys startowałem z ssri od standardowych dawek od 1 dnia i nawet nie wiedzialem co to jest benzo bo w ogole nie mialem potrzeby go brać bo zaden lek nie wywoływał mi zadnych napadów lęku

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Patryk29 22 lut 2015, 16:13
lunatic napisał(a):no więc dlatego biore narazie paro bo dominuje silny lęk, jak go nakręce jeszcze czymś pobudzającym na początku to dobrze się to nie skonczy, jak paro upora się z lękiem to wtedy będzie mozna coś pomyśleć o zmianie, ale narazie to nic nie działa, w dodatku tez go nasila, ale ostatnio czegokolwiek bym się nie tknął to strasznie nasila lęk, to jest chyba znak ze to w tej chwili mój glówny problem, bo kiedys startowałem z ssri od standardowych dawek od 1 dnia i nawet nie wiedzialem co to jest benzo bo w ogole nie mialem potrzeby go brać bo zaden lek nie wywoływał mi zadnych napadów lęku

Rozumiem
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)

przez benzowiec84 26 lut 2015, 06:29
lunatic napisał(a):Patryk29,
nie wiem czy miales kiedyś napady paniki, jezeli bierzesz lek który je prowokuje z częstotliwością atak lękowy minimum raz dziennie to jest to dość poważny problem
co mi z tego ze potencjalne dzialanie antydepresyjne będzie moze i nawet dobre jak ataki lękowe uniemozliwiają funkcjonowanie

-- 22 lut 2015, 14:54 --

nawet nikt nie jest w stanie określić czy moje objawy są depresyjne czy lękowe, a diagnoze mam zmienianą kilka razy w roku, bo za kazdym razem jak jestem u lekarza to jest inna

pocieszę cię, efekt antydepresyjny równa się 0. do tego przeolbrzymie zmęczenie,masakryczne.

CO do lęków czy ataków paniki , to teraz nie zauważyłem może wyrażnych lęków , ale kiedyś jak wkręcała mi się fluo to dostałem ataku paniki , a nigdy czegoś takiego nie miałem. ja cierpie na depresje nie na lęki a mimo to fluo wywołało atak paniki.

czekam tylko na szpital bo mam 2gio teraz , ale może się przesunie oby nie , i odstawiam ssri . wellbutrin już mam[postanowiłem że będę łykał solo albo z czymś nasennym typu lerivon,mirta]

już dawno bym to rzucił ale mam ważny dla mnie szpital i nie chcę odstawiać ssri przed nim , bo nie wiem co będzie , jaka reakcja po odstawce ssri po 6 latach. dlatego łykam teraz jeszcze to i wracam i schodzę i wjeźdzam z wellbutrinem.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Vizir 26 lut 2015, 10:07
Patryk29 napisał(a):Mialem raz w zyciu lęk napadowy, nie odczuwam juz zadnych lęków, kiedys mialem masakryczne stany lękowe

A bierzesz coś, czy same z siebie mineły ?

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 28 lut 2015, 00:19
Od 12 lutego na 4mg, od 4 dni z polecenia psychiatry na połówce. Na 4mg zasypiałam na stojąco, byłam też mega wkurwiona ( a generalnie jestem dość spokojna osoba ;)). Na połówce w sumie nie lepiej, senność, męczliwość, rozdrażnienie, wkurwienie. Mam teraz podnieść do 4mg znowu i boję się :( chyba pierwszy lek, gdzie mam takie uboki beznadziejne. Ludzie w pracy pytają czemu jestem ciągle taka zła... samopoczucie też mam wrażenie, że wręcz się obniżyło. Smutno...
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez marti27 01 mar 2015, 21:00
mi cos ostatnio psychiatra wspomniala o reboksetynie i chyba mnie to czeka...

REBOKSETYNA (Edronax)

przez maniek123321 01 mar 2015, 21:26
ale kiedyś jak wkręcała mi się fluo to dostałem ataku paniki
Dla lekowcow fluo nie jest polecane bo nakreca jeszcze bardziej leki, mialbys tak przez caly czas dzialania fluo.

-- 01 mar 2015, 21:43 --

Dla lekowcow fluo nie jest polecane bo nakreca jeszcze bardziej leki, mialbys tak przez caly czas dzialania fluo.

-- 01 mar 2015, 21:43 --

F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

REBOKSETYNA (Edronax)

przez benzowiec84 01 mar 2015, 22:22
coccinella napisał(a):Od 12 lutego na 4mg, od 4 dni z polecenia psychiatry na połówce. Na 4mg zasypiałam na stojąco, byłam też mega wkurwiona ( a generalnie jestem dość spokojna osoba ;)). Na połówce w sumie nie lepiej, senność, męczliwość, rozdrażnienie, wkurwienie. Mam teraz podnieść do 4mg znowu i boję się :( chyba pierwszy lek, gdzie mam takie uboki beznadziejne. Ludzie w pracy pytają czemu jestem ciągle taka zła... samopoczucie też mam wrażenie, że wręcz się obniżyło. Smutno...

masz nadmiar noradrenaliny,chodzi mi o senność,bo wkurwienie na NA to norma , nie bierz tego leku , on ci nie służy . na co bierzesz ednorax? na jakie objawy? jak na senność i apatie to powinien pomóc a jak nie to sprobuj wellbutrinu .
bo na depresje taka zwykłą bez sennośći i apatii to te leki się nie nadają.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 01 mar 2015, 22:50
benzowiec84 napisał(a):
coccinella napisał(a):Od 12 lutego na 4mg, od 4 dni z polecenia psychiatry na połówce. Na 4mg zasypiałam na stojąco, byłam też mega wkurwiona ( a generalnie jestem dość spokojna osoba ;)). Na połówce w sumie nie lepiej, senność, męczliwość, rozdrażnienie, wkurwienie. Mam teraz podnieść do 4mg znowu i boję się :( chyba pierwszy lek, gdzie mam takie uboki beznadziejne. Ludzie w pracy pytają czemu jestem ciągle taka zła... samopoczucie też mam wrażenie, że wręcz się obniżyło. Smutno...

masz nadmiar noradrenaliny,chodzi mi o senność,bo wkurwienie na NA to norma , nie bierz tego leku , on ci nie służy . na co bierzesz ednorax? na jakie objawy? jak na senność i apatie to powinien pomóc a jak nie to sprobuj wellbutrinu .

Moja diagnoza to dystymia i bulimia. I permanentne zmęczenie, senność, brak chęci i motywacji. Reboksetyna miała mnie pobudzić. Działa odwrotnie.
Wellbutrin brałam, nie działał w ogóle. Brałam 300mg.
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez marti27 02 mar 2015, 19:57
coccinella napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):

Moja diagnoza to dystymia i bulimia. I permanentne zmęczenie, senność, brak chęci i motywacji. Reboksetyna miała mnie pobudzić. Działa odwrotnie.
Wellbutrin brałam, nie działał w ogóle. Brałam 300mg.

300 to chyba bardzo duzo... mi kiedys psychiatra proponowala wellbutrin, ale w koncu zrezygnowalam, bo drogi :/

REBOKSETYNA (Edronax)

przez coccinella 02 mar 2015, 22:49
drogi, to prawda, u mnie się mimo to nie sprawdzil
Nie chce mi się.

REBOKSETYNA (Edronax)

przez kastaniety 03 mar 2015, 18:30
Witajcie,

Czy ktoś z was kupował w ostatnim czasie Edronax? Jeśli tak to gdzie. Nie mogę go nigdzie kupić już od miesiąca. Apteki nawet nie chcą go dla mnie zamówić, bo jak mówią nie ma go w hurtowniach. Szukałem za granicą, ale w Niemczech kosztuje 4-5x więcej, a w UK nieco drożej, ale razem z przesyłką wychodzi zamiast 40 zł 80.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

REBOKSETYNA (Edronax)

przez Artemizja 03 mar 2015, 18:48
kastaniety, domyślam się, że Twoja sytuacja jest ciężka, ale na Forum obowiązuje zakaz handlu lekami i jeśli pojawi się jeszcze jeden post w tym stylu, to niestety, ale będę musiała wyciągnąć konsekwencje.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg