TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez sebastian86 09 maja 2016, 11:50
ja nie mowilem o zadnej schizofreni,a ludzi sie boję w pracy,w sklepie ,urzędzie itd. i wcale nie chodzi tu o niechec do przebywania z ludzmi.sęk w tym ze bym chcial z nimi przebywac ale lęk spoleczny mnie bardzo blokuje."wziecie sie w garsc" to niezbyt budująca rada.
We Are The Champions 2016(L)

TRAZODON (Trittico CR)

przez Vengence 09 maja 2016, 12:44
oko.grzegorz napisał(a):Idz do roboty seba bo twoja fobia spoleczna wynika z tego ze nie chodzisz do roboty. Nie masz kontaktu z ludzmi. Dzieci chodza do szkoly dorosli do roboty.
A co ma jedno z drugim wspolnego, ma fobie bo nie chodzi do pracy, o czym ty gadasz chlopie,
zgoda co do samej pracy, ze praca pomaga, ale to nie jest cudowne panaceum na fobie czy depresje! :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

TRAZODON (Trittico CR)

przez Ashton 09 maja 2016, 12:58
Wiadomo jak ma się depresję, że człowiek sra pod siebie nie wstając z łóżka czy fobie, że lęki paraliżują człowieka, to trudno pracować. Ale biorąc leki, a jest z czego wybierać, praca pomaga, człowiek czuje się bardziej potrzebny. Wiem, bo parę lat przesiedziałem w domu, a teraz pracując jest inaczej mimo, że nie jest to robota marzeń.
Można łykać leki i zarazem pracować.
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez Vengence 09 maja 2016, 13:07
Ashton napisał(a):Wiadomo jak ma się depresję, że człowiek sra pod siebie nie wstając z łóżka czy fobie, że lęki paraliżują człowieka, to trudno pracować. Ale biorąc leki, a jest z czego wybierać, praca pomaga, człowiek czuje się bardziej potrzebny. Wiem, bo parę lat przesiedziałem w domu, a teraz pracując jest inaczej mimo, że nie jest to robota marzeń.
Można łykać leki i zarazem pracować.
Z tym, ze jest w czym wybierac to raczej sie nie zgodze, bo generalnie to sa tylko te zjebane ssri, ktore /cenzura/ daja w dluzszej perspektywie, neuroleptykow lepiej nie brac, bo to jest jeszcze wieksze scierwo niz ssri.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

TRAZODON (Trittico CR)

przez oko.grzegorz 09 maja 2016, 22:01
Seba no co mam ci powiedziec brachu. Negatywnymi myslami sie dobijesz na amen lepiej mysl pozytywnie. Chociaz staraj sie. Fobia spoleczna to moim zdaniem ewidentnie brak dopaminy. I dziwi mnie ze lekarze wlasnie wciskaja zawzze te SSRI. Neueolwptyki mozna probowac w niskich dawkach ponoc ale nie peobowalem to sie nie wypowiem. Ale seba moim zdaniem to ty bierz najmniej jakis bupropion albo mirte . A najlepiej to skoluj sobie agoniste dopaminy. Wezmiesz leki i zachxce ci sie wszystkiwgo. Walcz o sb kolego. Nikt inny o ciebie walczyc nie bedzie

TRAZODON (Trittico CR)

przez sebastian86 09 maja 2016, 23:19
ja nie mowilem o zadnej schizofreni.nie mam antypati do towarzystwa ludzi.potrzebuje ich a jednoczesnie lęk mnie od nich izoluje.a niby jak sie mozna wziac w garsc?jak ty to definiujesz?

TRAZODON (Trittico CR)

przez oko.grzegorz 10 maja 2016, 13:07
No moim zdaniem to masz antypatie bo skads ten lęk sie bierze...
Jak sie masz wziac w garsc? Ja juz sam nie wiem wczoraj i dzis mam taki nastroj ze juz nie wierze ze sam sb pomoge. A to wszystko dzieki naszym wspanialym lekarzom psychiatrom. Chwala wam wielcy bohaterzy ratujace zycie ludziom.ehhh

TRAZODON (Trittico CR)

przez Vengence 10 maja 2016, 13:47
sebastian86 napisał(a):ja nie mowilem o zadnej schizofreni.nie mam antypati do towarzystwa ludzi.potrzebuje ich a jednoczesnie lęk mnie od nich izoluje.a niby jak sie mozna wziac w garsc?jak ty to definiujesz?
Rób coś na siłę, wychodz na siłę do ludzi, inaczej żaden lek ci nie pomoże, sport bardzo dużo daje, bieganie sztuki walki i siłownia ogromnie wpływają na pewność siebie i wysoką samoocene, jak dobrze wyglądasz i czujesz się pewnie, że w razie czego umiesz komuś złamać rękę to od razu chcę się żyć :mrgreen: , kobiety wyczuwają facetów z dużą pewnością siebie, nie musisz być bardzo przystojny, a jak będziesz pewny siebie to naprawdę dużo zyskasz, na początku ciężko będzie z wszystkim, ale z czasem będzie coraz lepiej, pamiętaj, że ludzie też są nieśmiali, nieraz czuja się głupio mają tremę, ale jeśli tobie uda się to
okiełznać to będziesz kozak, ja sam jestem na takim etapie, mam depresje i izoluje się od świata i ludzi, nie mam na nic siły, ale trenuje na siłe,
staram się coś robić, choć żadnego sensu w tym nie widzę, bo przecież i tak jutro zdechnę, zadaj sobie pytanie, czy chcesz być w takim stanie do końca życia kitrać się przed ludzmi, bo masz jakieś wkręty?, rozpisz sobie na kartce cele jakie chcesz osiągnąć, choćby zagadać do ekspedientki w sklepie, ona nie gryzie, mało tego zrobi się jej przyjemnie, ona cały dzień stoi za ladą i też ma dość wszystkiego, ludzie w naszych czasach, bardzo mało robią dla innych, a empatia to naprawdę potężna broń w walce z zaburzaniami, możesz na początek zapisać się do wolontariatu gdzieś, jak zobaczysz jak ludzie mają przejebane, to od razu ci się zrobi lepiej na duszy, wierz mi byłem i wiem co mówię, leki tylko tłumią lęk, ale nie pójdą za ciebie do ludzi!, zrobisz jak będziesz chciał, ale pamiętaj jeśli czegoś nie zrobisz to nigdy nic się nie zmieni i jak będziesz już stary to będziesz żałował, że tak mało zrobiłeś by sobie pomóc, ewentualnie możesz spróbować tych ruskuch leków, afobazol i ladasten ten drugi to stymulant z działaniem przeciwlękowym.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

TRAZODON (Trittico CR)

przez sebastian86 10 maja 2016, 14:17
vengence,taktyka robienia wszystkiego na silę od lat zawodzi.staram sie ruszac,spacerowac, na rower wsiąść.na sile zartuje z kims,na sile bawie sie z dzieckiem kuzynki.ale pusta dusza ani drgnie

TRAZODON (Trittico CR)

przez Vengence 10 maja 2016, 14:36
sebastian86 napisał(a):vengence,taktyka robienia wszystkiego na silę od lat zawodzi.staram sie ruszac,spacerowac, na rower wsiąść.na sile zartuje z kims,na sile bawie sie z dzieckiem kuzynki.ale pusta dusza ani drgnie
No to nie wiem, może spróbuj znalezc jakaś pasje na siłę, czasem taka prosta czynność jest w stanie odmienić życie, może łowienie ryb, ja ostatnio byłem. :P
Jeżeli tak jest u ciebie to tylko chemia niestety, u mnie jest podobnie robię wszystko na siłę, leki pewnie już wszystkie przerobiłeś??
a ssri muliły zapewne!?

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

TRAZODON (Trittico CR)

przez oko.grzegorz 10 maja 2016, 20:14
Ja kiedys probowalem i jakiejs psycholozki terapii ale ona na wstepie poqiedziala ze jak nie bede chodzil do psychiatrii i bral lekow to ona nie podejmie sie terapii. Czasem bez leku nie da rady. Ja jak widze po sobie ze czuje sie zle to unikam ludzi bo po co ich denerwowwc swoim zalamaniem. Sproboj cos na dopamine.

TRAZODON (Trittico CR)

przez sebastian86 10 maja 2016, 22:00
wyprobowalem wiele lekow.ssri nie zamulaly jakos szczegolnie chyba. trojpierscieniowe owszem.i neuroleptyki.na dopamine bralem kiedys wellbutrin ale nic nie drgnelo.

TRAZODON (Trittico CR)

przez oko.grzegorz 10 maja 2016, 22:05
A neuroleptyki w jakich dawkach brales? Moze masz schizofrenie prostą i wtedy niskie dawki neuroleptykow cie postawia na nogi. Poczytaj o amisulpridzie np. dużo osób go chwali bo w niskich dawkach uwalnia dopaminę. A testosteron badales i prolaktynę? Warto zbadać chociaz mysle ze i tak wyjdzie na dopamine.

TRAZODON (Trittico CR)

przez atic 10 maja 2016, 22:39
jaka dawka trittico jest najskuteczniejsza na zaśnięcie?
atic

Sortuj wg