METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez Kalebx3 06 lip 2014, 14:57
Jak Tam Tarantula dalsze leczenie Etylofenidatem ,,, a jak z Fenotropilem ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez depas 07 lip 2014, 07:26
em88, poszukaj w gazetach ogłoszeń pt. "przyjazny psychiatra".

-- 07 lip 2014, 07:29 --

depresja24h, szukaj w gazetach ogłoszeń "przyjazny psychiatra".
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez pająk 07 lip 2014, 19:11
Kalebx3, etylo - działąnie :great: w malutkich działeczkach 2x dziennie ale chęć dowalenia więcej (przynajmniej u mnie jest z tym problem) dała mi znak ostrzegawczy - STOP dalszej konsumpcji :8):
Podsumowując, działa świetnie tylko pytanie co potem bo w moim przypadku leki będą szły niestety to końca życia, a etylo lekiem nie jest i jego skład za każdym zakupem może się zmieniać w jakiś shit ( i będzie jazda jaką Ty miałeś), do tego cena :hide:
Fenylo - odstawiłam, za duże brain fogi i wkurw. Nie mam czasu żeby czekać miesiąc na działanie na dzień dzisiejszy.
pająk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 07 lip 2014, 19:15
To teraz Tarantula jedziesz na samej Sercie ? Działa to chociaż trochę ?

przez pająk 07 lip 2014, 19:24
Kalebx3 napisał(a):To teraz Tarantula jedziesz na samej Sercie ? Działa to chociaż trochę ?

NIC NIE DZIAŁA! Obecnie jestem w stanie "idż się powieś i nie wracaj", gdyby nie świadomość, że została mi jeszcze ostatnia szansa na dobranie ścierwa tj.szpital to byście już dawno mi świeczkę forumową zapalali ;]
pająk

przez Kalebx3 07 lip 2014, 19:27
to masz tylko same złe dni ,żadnego polepszenia , chocby chwilowego ?

przez pająk 07 lip 2014, 19:32
Kalebx3 napisał(a):to masz tylko same złe dni ,żadnego polepszenia , chocby chwilowego ?

Nii cholery, no chyba, że liczyć fazę snu. Co (nie) dziwne mam gorszy stan niż przed zapodaniem sobie w kolejności piracetamu+fenylopiracetamu+etylofenidatu, za bardzo i za szybko być może "przykręciłam śrubki" w mózgownicy i poleciało z górki...-_-
pająk

przez depas 08 lip 2014, 00:18
Pewnie tak właśnie było, być może potrzeba Ci jakiegoś stabilizatora typu gabapentyna, albo neuroleptyki, ale nie wiem co sądzisz o tych akurat lekach...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Patryk29 12 lip 2014, 20:43
tarantula napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):to masz tylko same złe dni ,żadnego polepszenia , chocby chwilowego ?

Nii cholery, no chyba, że liczyć fazę snu. Co (nie) dziwne mam gorszy stan niż przed zapodaniem sobie w kolejności piracetamu+fenylopiracetamu+etylofenidatu, za bardzo i za szybko być może "przykręciłam śrubki" w mózgownicy i poleciało z górki...-_-

Nie bierz zadnych RC ani stymulantów bo pogorszysz swój stan, stymulanty
w depresji to gwózdz do trumny :(
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Kalebx3 13 lip 2014, 12:57
w depresji to gwózdz do trumny

Patryk , a jakie brałeś stymulanty będąc w depresji i które pogorszyły Twój stan ? Pytam z czystej ciekawości , nie żebym się z Toba nie zgadzał .
Pozdrawiam ;)

-- 13 lip 2014, 13:09 --

Patryk , a RC to dobre tylko dla samobójców ( w zaleczaniu depresji ) , tak samo jak leczenie się tramalem .
Muszę sie pochwalić , dziś 144 dzień bez tramalowego ściwerwa . Wychodzę z tego łajna pier-dolo-NEGO!!!

przez mvp95 15 lip 2014, 18:47
Kalebx3 - A Ty bierzesz dalej Metylo? Nie czujesz że troche osłabło jego działanie jak go już tyle czasu bierzesz? Ja chyba wrócę do tego leku bo z biegiem czasu stwierdzam że to było "to" ;)
mvp95

przez Kalebx3 16 lip 2014, 18:28
Kalebx3 - A Ty bierzesz dalej Metylo? Nie czujesz że troche osłabło jego działanie jak go już tyle czasu bierzesz?

Aktualnie odpoczywam od Metylo, mam zamiar zrobic sobie 40 dniowa przerwę ( dzis 19 dzień ) , inna sprawa to to ,że biorę teraz Moklobemid ( którego z metylo nie wolno ). Działanie Metylo nie osłabło , ale zmieniło swój profil na bardziej wyrównany, stabilny (prawie nigdy nie wyszedłem poza 20mg dziennie ). Wieksze dawki powodują u mnie speeda i nerwowość , brak apetytu i klopoty ze snem .
Ja chyba wrócę do tego leku bo z biegiem czasu stwierdzam że to było "to"

,,,a jednak ;)
-Pozdrawiam.

przez Patryk29 16 lip 2014, 18:56
Kalebx3 napisał(a):
w depresji to gwózdz do trumny

Patryk , a jakie brałeś stymulanty będąc w depresji i które pogorszyły Twój stan ? Pytam z czystej ciekawości , nie żebym się z Toba nie zgadzał .
Pozdrawiam ;)

-- 13 lip 2014, 13:09 --

Patryk , a RC to dobre tylko dla samobójców ( w zaleczaniu depresji ) , tak samo jak leczenie się tramalem .
Muszę sie pochwalić , dziś 144 dzień bez tramalowego ściwerwa . Wychodzę z tego łajna pier-dolo-NEGO!!!

Bedac w depresji nie wzialem zadnego stymulanta, ale za to pilem wódke mocno kilka razy i powiem ci ze niewiele juz brakowalo do zejscia z tego swiata, pilem 9 dni pod rzad wódke, na 11 dzien balem sie polozyc spac bo mialem takie leki, nie wspomne ze nie spalem kilka dni, a to alkohol, rc to wogóle ciezko powiedziec, amfetamina to amfetamina wiadomo ze to gówno ale chociaz znane, a te rc to /cenzura/ wie co to wogóle jest :pirate:

-- 16 lip 2014, 18:57 --

Z drugiej strony jak juz ktos przerobil wszystkie antydepresanty i chocby nie uzyskal znaczacej poprawy, to i tak juz chyba nie ma czego szukac wiecej, mozna próbowac juz z ketamina podobno juz wlewy robia :great:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez mvp95 16 lip 2014, 19:23
Kalebx3 napisał(a):Aktualnie odpoczywam od Metylo, mam zamiar zrobic sobie 40 dniowa przerwę ( dzis 19 dzień ) , inna sprawa to to ,że biorę teraz Moklobemid ( którego z metylo nie wolno ). Działanie Metylo nie osłabło , ale zmieniło swój profil na bardziej wyrównany, stabilny (prawie nigdy nie wyszedłem poza 20mg dziennie )

Dzięki, bo właśnie boje się żeby nie przestał działać za szybko bo będzie lipa, ale jak Ty już tyle czasu bierzesz i dalej działa to spoko :)
mvp95

Sortuj wg