LAMOTRYGINA(Lamotrix,Lamitrin,Danoptin,Epiral,Trigidon,Symla

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
41
69%

Nie
13
22%

Zaszkodziła
5
8%

Liczba głosów : 59

przez guernone 05 wrz 2014, 20:17
Chada, trochę dziwna sprawa, żeby lamo powodowało takie skutki
jesteś na monoterapii? czy wciągasz jeszcze coś?
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Ferdynand k 05 wrz 2014, 20:18
ja lamo wcale nie wykupiłem
pokłamałem że mam uboki straszne i tyle mam depresję a nie chad
nie dam się warzywić
Naczelny Użyszkodnik

przez Chada 05 wrz 2014, 20:20
guernone napisał(a):Chada, trochę dziwna sprawa, żeby lamo powodowało takie skutki
jesteś na monoterapii? czy wciągasz jeszcze coś?

lamo biorę od 4 lat na 100mg nbsbyło dobrze ale brałem do tego sertre jednak ona przestała działać sertralina przdstała działać i odstawiłem a tmneraz będąćą u rpfesroa kazał mi zwięjkszyć do 150 potem do 200mg bo lamo działa przeciwdepresyjnie.

Lamotrygina 150mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez evil never dies 05 wrz 2014, 20:28
guernone napisał(a):Jasne, że tak. Nie spiesz się.

Ok, tak zrobię. Nic nie tracę a chciałbym żeby dobrze weszło bo lamo to dla mnie dobry lek. Dzięki.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez aptasia 06 wrz 2014, 09:21
Ferdynand k napisał(a):ja lamo wcale nie wykupiłem
nie dam się warzywić

Warzywic? Czemu tak myślisz?
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez elfrid 06 wrz 2014, 09:53
Ferdynand k napisał(a):ja lamo wcale nie wykupiłem
nie dam się warzywić

Ferdynand. Nie histeryzuj. Chad czy nie Chad, stabilizatory (nie neuroleptyki) wcale nie zwarzywiają i najczęściej pomagają: korzystnie wpływają na nastrój oraz działanie samego antydepresanta. Sam jestem tego przykładem. Dołożenie karby do wenli jakoś sprowadza mnie na ziemię, motywuje itp. Nie wiem na jakiej zasadzie i w jakim mechanizmie, grunt że to działa.
pregabalina, wenlafaksyna

przez Tańczący z lękami 07 wrz 2014, 14:52
75mg lamo nie zaburza u mnie funkcji poznawczych, natomiast kiedy redukowałem dawkę byłem bardzo rozkojarzony i zauważyłem u siebie problemy z pamięcią. Wydaje mi się, że przy większych dawkach powyższe problemy mogą występować, ale raczej tylko przejściowo
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez evil never dies 07 wrz 2014, 19:23
Lamo jest super. Extra jest to jej dyskretne działanie jakby w tle. Czasem można się zastanawiać czy w ogóle działa, ale to widać przy odstawieniu.

-- 07 wrz 2014, 18:50 --

Lamo jest super. Extra jest to jej dyskretne działanie jakby w tle. Czasem można się zastanawiać czy w ogóle działa, ale to widać przy odstawieniu.

-- 09 wrz 2014, 09:09 --

Na razie idzie dobrze nic nie wyłazi na skórze. Nie wiem czy to lamo czy efekt placebo ale już te 11 dni na 25 mg jakby mnie ściągnęły trochę w dół i ustabilizowały na takim w miarę normalnym poziomie. Na samej wenli 150 mg byłem ostatnio niby stabilny ale "dość wysoko" tak nienaturalnie nakręcony trochę.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez inez3 13 wrz 2014, 09:21
Pytanie, czy ktoś z Was odstawiał lamo? Ja właśnie od tygodnia zamiast 100 biorę 75 za 2 dni schodzę do 50. Póki co nie odczuwam żadnych skutków, choć ostatnio chyba kręci mi się trochę w głowie. Moja lekarz kazała zredukować szybciej, od razu do 50, ale ja wolę to robić wolniej. Ktoś ma jakieś doświadczenia przy odstawianiu?

-- Wt wrz 16, 2014 1:23 pm --

Czy jest tu ktoś kto mi powie coś nt. odstawiania lamo?

przez kokon20 17 wrz 2014, 14:19
Witam,biorę 200mg sertraliny i teraz do tego lekarz przepisał mi lamotrix w dawce 25mg na dobę,
moje pytanie czy tak niska dawka lamotrixu w ogóle przebije się przez sertre?
Taką dawke lamo mam brać przez 3 miesiące a potem lekarz powiedział zobaczymy co będzie dalej :(

przez Kalebx3 17 wrz 2014, 17:25
Kokon , 25 mg nie ma szans z 200mg serty . Nie ma mowy o odczuwalnym działaniu . Ja biorę 75 i nic nie czuję , a biore do 15 mg Paro ,,, więc i Ty zapomnij .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez aptasia 17 wrz 2014, 22:39
a ja brałam sertrę i 25mg lamo i wspominam ten okres dobrze. Sertra rano pobudzała, lamo na noc ładnie wyciszało do snu.
Lekarze przepisują takie niskie dawki bo to lek który niby może dać bardziej lub mniej groźne problemy skórne więc wchodzi się na niego stopniowo i powoli. Ale 3 miesiace to troche długo... Na co bierzesz te leki?
I czemu lamo miałoby się przebijać przez sertre? one się łądnie uzupełniają, lamo to aktor 2giego planu. Sama długo zastanawiałam się czy coś mi on daje... ale jednak jak sięgnę pamięcią wstrecz gdy jeszcze go nie łykałam to widzę różnicę.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez kokon20 18 wrz 2014, 10:12
dream* napisał(a):a ja brałam sertrę i 25mg lamo i wspominam ten okres dobrze. Sertra rano pobudzała, lamo na noc ładnie wyciszało do snu.
Lekarze przepisują takie niskie dawki bo to lek który niby może dać bardziej lub mniej groźne problemy skórne więc wchodzi się na niego stopniowo i powoli. Ale 3 miesiace to troche długo... Na co bierzesz te leki?
I czemu lamo miałoby się przebijać przez sertre? one się łądnie uzupełniają, lamo to aktor 2giego planu. Sama długo zastanawiałam się czy coś mi on daje... ale jednak jak sięgnę pamięcią wstrecz gdy jeszcze go nie łykałam to widzę różnicę.

Lamo mam brać aby ustabilizować nastrój,sertra nawet pobudza i sprawia że lęki są nieco mniejsze ale nie zawsze,często czuję się na niej zestresowany,może lamo to jakoś uspokoi?
Ale czy lamo brane na noc będzie też działać w dzień?

przez Sajkofaak 18 wrz 2014, 13:29
Właśnie zwiększam Lamo do 150mg bo na 100mg jestem od 4 lat i jest beznadziejnie do tego lekarz kazał za tydzień zwiększyć do 200mg.Biorę już sam nie wiem do końca na co raz mówił że mam depresje raz że coś z mieszańca i że biorę lamo bo działa rónież antydepresyjnie.Nie wiem jak ja wytrzymam to zwiększanie obecnie chodzę przytępiony,nie pamiętam co było 1 czy 2h wczesniej,potykam się o nogi i śpię na stojąco.Nie jest dobrze :smile: Po jakimś czasie te leki przestają działać i wszystko się wraca potem zwiększanie chwilę lepiej i dalej to samo gówno.
Choroba Afektywna Dwubiegunowa typ.II

Fluoksetyna 20mg
Lamotrygina 150mg

Bodymax plus

Sortuj wg