ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez alu 01 lip 2015, 22:14
cytrynka84, Patryk29, dzięki za informacje :)

-- 01 lip 2015, 23:09 --

Cholera, wiem już czemu ludzie nazywają to "pigułką szczęścia" - zażyłam dziś rano 0,25mg i cały dzień czuję się NORMALNIE :105: Szkoda, że na dłuższą metę to nie jest rozwiązanie :pirate:
alu

przez aga85 02 lip 2015, 05:03
alu napisał(a):
Cholera, wiem już czemu ludzie nazywają to "pigułką szczęścia" - zażyłam dziś rano 0,25mg i cały dzień czuję się NORMALNIE :105: Szkoda, że na dłuższą metę to nie jest rozwiązanie :pirate:

Wiem co czujesz :twisted:

przez cytrynka84 02 lip 2015, 13:03
alu, miałam to samo,teraz już tak dobrze nie działa niestety...
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez feniksx 02 lip 2015, 17:53
heheheh ja nigdy nie zapomne mojej pierwszej tabletki Xanaxu SR ;-) a no i drugiej ;D

1 tabletka.... leze sobie w lozku wieczorem... mialem ja na noc wziasc.... i nagle moja Żona wychodzi z łóżka i idzie do łazienki... a ja się zaczynam śmiać... nie wiadomo z czego spojrzałem na nią, jej pośladki które dodam są ładne.... a ja kulałem tak z 15minut i cały czas się śmiałem.... byłem poskładany i mega dawka endorfin chyba we mnie uderzyła...

2 tabletka tej też nie zapomne.... było to w trakcie euro 2012... mialem kijowy dzien.... wzielem tabsa... po 2h zaczynał się mecz polska chyba niemcy....
i zaczynam oglądać.... drużyna niemiec wyszła potem idą polacy, w tle leci hymn narodowy a ja co !? rycze jak bóbr.... tak się wzruszyłem, że dopuki nie przestali grać hymnu ryczałem jak bóbr, ale były to jakieś łzy szczęścia, łzy dumy bycia Polakiem.... heheheheh

tak to bywa... niestety nigdy wiecej takiej zajwki już nie miałem a szkoda ;D
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez alu 04 lip 2015, 09:07
Cholera, wieczorem dopadł mnie lęk i objawy somatyczne, w nocy zażyłam 0,25 xanaxu i co? I dupa, nie zmrużyłam oka, ciągle mnie mdli :( dlaczego to nie zadziałało? :(
alu

przez feniksx 04 lip 2015, 13:19
Może za małą dawką jak na Twoje leki, poza tym to nie jest usypiacz, lek powinien minąć objawybsomatyczne nie zawsze...

przez alu 04 lip 2015, 13:32
feniksx, może. Następnym razem spróbuję wziąć podwójną dawkę. Rano dorzuciłam jeszcze hydroksyzynę 25mg i trochę odpuściło, ale te mdłości to mnie zabiją chyba, tak się nie da żyć. Żołądek i organy zdrowe jak w podręczniku, a mnie mdli i nie pomaga ani nic przeciwlękowego, ani przeciwwymiotnego, do tego emetofobia :pirate: Nosz kur*a mać :pirate:
alu

przez feniksx 04 lip 2015, 13:39
A oprócz alrpazolamu bierzesz coś jeszcze... bo ja mialemn problemy z zoladkiem również i z somatyka co rano wymiotowalemna cały dzień bekalem... I niestety dopiero pomógł mi parogen z ssri. I do tego helides na refleks i zgaga...

przez alu 04 lip 2015, 13:42
feniksx, nie, biorę tylko xanax doraźnie i hydroksyzynę. Niestety boję się leków - ze względu na moją fobię nie biorę nic, co ma nudności/wymioty w ubokach a jak wiemy wszystkie leki "na głowe" na początku powodują takie doegliwości :( Nawet mirtazapinę odpuściłam, bo miałam mega mdłości. Myślę jeszcze o poproszeniu lekarza o mianserynę. Niby podobne, ale w ubokach - przynajmniej w ulotkach internetowych - nie widzę nudności.
alu

przez feniksx 04 lip 2015, 14:13
A bralas parotekstyne???
14dni pierwszych jest ciężkich, ale potem z tyh odnoga na tydzień coraz lepiej...

przez Patryk29 04 lip 2015, 14:15
alu napisał(a):Cholera, wieczorem dopadł mnie lęk i objawy somatyczne, w nocy zażyłam 0,25 xanaxu i co? I dupa, nie zmrużyłam oka, ciągle mnie mdli :( dlaczego to nie zadziałało? :(

Jesli, dopiero zaczynasz przygode z xanaxikiem to dawka 0,25 jest jak najbardziej ok, staraj sie uzywac ten lek z rozsadkiem, gdyz szybko rosni tolerancja, jesli nie bedziesz zwiekszac dawek to jakis czas bedzie ci na prawde swietnie pomagac, trzeba, tez wziasc pod uwage, fakt, ze alprazolam na poczatku dziala bardzo ze tak powiem miorelaksacyjnie, nawet moze byc odrobina euforii, ten lek zwieksza odrobine dopamine w mózgu i hamuje dzialanie innych obszarów stad wspaniale uspkokaja, zaczyna dzialac najszybciej po 30 minutach, pelne dzialanie 1-2 godz. lek ma krótki okres pótrwania, stad mozliwosc wystapienia, bardzo szybkiego uzaleznienia, z czasem lek bardziej usypia, niz uspokaja, jesli chcesz szybszego dzialania w bardzo zlych chwilach, wez go pod jezyk, szybciej zacznie dzialac i lepiej. :angel:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez feniksx 04 lip 2015, 19:03
lekarz mi zapisał Clonazepam 0,5 mg, zamiast Xanax SR...
dziś jest pierwszy dzień bez Xanaxu jest on dla mnie lekkim koszmarem... bo mam wrażenie, że oskrzela ciągle mi się ściskają były dwa momenty że poczulem tak mocny ścisk że odruch ywmiotny był gotowy i duszności.... i to przeszywające zimno w szyi....
czy takie objawy moga wystapic bez benzo ??? uczucie jakbym mial zapalenie oskrzeli cholerne zimno ze przez usta nie moge oddychac bo od razu dusi... po chwili kaszel i odruch wymitony.....

Clona mialem wziasc ale walcze i caly dzien nie zdecydowalem sie wziasc....

przez Don Kamillo 04 lip 2015, 20:38
Ja wziąłem sobie ostatnie 2 dni 0.25mg xanaxu i po dwóch godzinach 0,5mg neurolu SR i było dobrze, ale szczerze mówiąc to świetna partnerka zrobiła moje dobre samopoczucie :D teraz pasuje z benzo, żeby się nie wpieprzyć. :smile:
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez feniksx 04 lip 2015, 20:46
ja wlasnie wziąłem 0,25 clona, i te cholerne zimne duszenie w szyi i duszenie oskrzeli przy nabieraniu powietrza mineło..... makabra.... a meczylem sie z tym od 15.... zastanawiam sie tylko czemu mi zmienil z alpry na clona..... mimo ze alpra dzialala moze nie idealnie.... ale dalo sie juz zyc ;P i SR dzialala 15h..... a Clon tylko 6-8h ;/.... wiec bedzie trzeba uwazac z nim ;P

Sortuj wg