BROMAZEPAM (Sedam,Lexotan,Lectopam,Lexilium,Rekotnil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bromazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
17
81%

Nie
2
10%

Zaszkodził
2
10%

Liczba głosów : 21

przez Bagatelka 30 sie 2016, 18:04
Wziąłem pierwszy raz ten lek rano i jedyne co poczułem, to uczucie jakby wypiło się alkohol i lekka przyjemna senność. Nic innego nie czuję, ni miorelaksacji, jakiejś poprawy nastroju, uspokojenia. Czuję się praktycznie tak samo jak wzięciem tego leku. Dlaczego? Mam praktycznie zerowe doświadczenia z benzo, w życiu wziąłem dwa razy relanium i również nic specjalnego nie czułem.

Nie wiem co w tych benzo jest takiego fajnego... :mrgreen:
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez fobik123 30 sie 2016, 19:32
Bagatelka napisał(a):Wziąłem pierwszy raz ten lek rano i jedyne co poczułem, to uczucie jakby wypiło się alkohol i lekka przyjemna senność. Nic innego nie czuję, ni miorelaksacji, jakiejś poprawy nastroju, uspokojenia. Czuję się praktycznie tak samo jak wzięciem tego leku. Dlaczego? Mam praktycznie zerowe doświadczenia z benzo, w życiu wziąłem dwa razy relanium i również nic specjalnego nie czułem.

Nie wiem co w tych benzo jest takiego fajnego... :mrgreen:

Bo największą skuteczność benzo mają w atakach paniki,gdybyś je miał to benzo by było dla Ciebie zbawienne i napewno inaczej byś pisał.Ja też słabo czuję klony,alpre a mam lęki typu społecznego.Dopiero jak do łoże baclofen do pregabaliny i klonów robi sie bardzo dobrze.Czuję duży spokój,wyciszenie i sedację.
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez Potliwy 10 wrz 2016, 15:03
Osobiście w tym momencie stosuję bromazepam.
Dawki, które na mnie działają w sposób taki, że nie mam lęków, jestem bardziej swobodny w rozmowie, rozluźniony to 3-6mg / dzień.

Z rana zawsze 1,5mg, pół tabletki Sedam 3. Do tego kawa.
Kawa, ponieważ Sedam jak każde benzo powoduje lekką senność.

Mniejszą niż Zolpidem, czy Zopiklon ale wykazuje.
Mniejszą rownież niż estazolam.
Dla mnie jest to lepsza wersja Alprazolamu. Dziala dłużej, podobnie w sile działania. Praktycznie tem sam profil.

W tym momencie mam jedno opakowanie tylko Sedam 3. Zostały mi dwa blistry jeszcze.
Postaram sie je zużyć w dwa tygodnie. Może się uda. Nie chce by tolerka mocno wzrosła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg