FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Anuk 14 sie 2013, 23:20
Hej rozumiem CIę doskonale, ja też okrutnie marudzę od kilu tyg, ale nie ma co się nam dziwić. Poza tym u Ciebie nie jest najgorzej wcale z marudzeniem ;) JA tak samo martwię się o pracę jak Ty o studia, boję się, że nie podołam, jak nie teraz to w przyszłości jak wystąpią takie ataki. Tak samo potrzebuję ciągłej CIĄGŁEJ rozmowy o tym z bliskimi, a ciężko to tak naprawdę komuś zrozumieć.
JA wiem , że my Cię rozumiemy na pewno i Ty mnie też, przechodzimy przez to samo...

:) dziękuję Tobie również....

Bardzo się cieszę, że się tutaj odezwałam....nawet nie myślałam, że mi to tak fajnie zrobi w serduchu...

A rzeczywiście nie pomyślałam, że może nie powinnam tutaj pisać o takich sprawach....Jakoś tak samo wyszło...Tak czy inaczej - zaczynam znów Andepin. Od 40 mg. Plus Zomiren przez kilka pierwszych dni.

-- 14 sie 2013, 23:22 --

Marudź. Jak to było w chatoladni marudzenie jest cnotą :> A jeżeli choć trochę to pomoże... Rozumiem doskonale ile kosztują z pozoru proste wyzwania jak studia czy praca a każda dodatkowa przeszkoda zdaje sie wyzwaniem nie do pokonania lub wręcz fatum...ale to nie prawda....to jest do okiełznania...głowa do góry, dziewczynko :)

Mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Chcę aby coś zaczęło być po prostu normalnie. Nawet nie super szczęśliwie, ale normalnie i już.

przez maciekpoznan 15 sie 2013, 14:08
Wolno się wkręca ta Fluoksetyna, bardzo wolno.....
Za wolno :(

przez Rwind 15 sie 2013, 18:10
16 DNI. Dni wolne sa najgorsze...a kiedys uwielbiałem.
Fluoksetyna 20 mg + Agomelatyna 25 mg

The Mind: a beautiful servant, a dangerous master.
https://www.youtube.com/watch?v=2NPk5zuMdyw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maciekpoznan 15 sie 2013, 21:36
Rwind dokładnie mam to samo. Kiedyś każdy wolny dzień to było coś przepięknego, ogromna radocha. Dzisiaj się ich boję.

Fluo wkręcaj się!

przez Rwind 16 sie 2013, 20:56
Jak sie czujecie? :)
Fluoksetyna 20 mg + Agomelatyna 25 mg

The Mind: a beautiful servant, a dangerous master.
https://www.youtube.com/watch?v=2NPk5zuMdyw

przez maciekpoznan 17 sie 2013, 20:09
Ja dzisiaj mialem w pracy zjazd zomiren mnie troche wyratowal. Mam do Was pytanie: jak sie u Was spjsuje Fluoksetyna w nericy napadowej lękowej? Bierze ktos ja na to zaburzenie? A jak tam zyjesz rwind? Jak tam fluo?

przez marimorena 17 sie 2013, 20:11
po czym poznaliście że zaczyna działać? od wczoraj nie potrafię określić czy to może już ale jakby wszystko się normowało

przez barsinister 17 sie 2013, 20:44
marimorena napisał(a):po czym poznaliście że zaczyna działać? od wczoraj nie potrafię określić czy to może już ale jakby wszystko się normowało

u mnie po tych sześciu tygodniach to było takie wziuuuum, poczucie dużej ulgi i równowagi, nawet chwilowej euforii
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Popiół 17 sie 2013, 21:23
maciekpoznań a próbowałeś paroksetyny?
Popiół

przez Reiben 17 sie 2013, 21:47
Byłbym wdzięczny o opinię od kogoś kto brał/bierze dłuższy okres Bioxetin. Brałem go niestety krótko bo zacząłem dorzucać białe a później lekarz przepisał coś innego eh. Pamiętam jedynie, że po pierwszej tabletce poczułem taką siłę i ochotę na wszystko że byłem w mocnym szoku, ale już następne dni kompletnie to ze mnie zeszło, nie mam pojęcia co to było, nie wiem czy dobrze pamiętam, że spotkałem się z podobnymi reakcjami ludzi w necie, gdy powiedziałem o tym psychiatrze to od razu zaprzeczył, żeby to było możliwe, że lek się rozkręca od ok. 2 tyg., jakbym tego nie wiedział dotąd o tych lekach heh, wiem co wyraźnie poczułem wtedy po Bioxetinie, tylko czemu to tak zanikło, normalnie jakbym nabył błyskawiczną tolerancję czy coś takiego.
Reiben

przez maciekpoznan 17 sie 2013, 21:49
Tak bralem paroksetyne w 2011roku w pierwszym ataku choroby i wtedy ladnie mi pomogla ale przytylem i wtedy dr zmienila mi lek na fluoksetyne. Wtedy bylo ok . Teraz po ponad miesiacu mam chwile ze jest ok a sa dni gdzie mam zjazd i atak a potem ciagle sie boje koleknego ataku izjazdu i nie moge wyjsc z blednego kola. Sa dni jak np wczoraj ze bylo calkiem ok mialem energie do dzialania i w pracy szlo ok. Dzis zjazd w ciagu dnia i teraz lek lekki.

przez PATI35 18 sie 2013, 14:48
ja jestem 18 dzien na fluoksetynie nie czuje jeszcze poprawy mam nadal dziwne zawroty jakby mi ciało kołysało i troche nerwowa jestem nie moge doczekac sie czy wogle ten lek zadziała bgdy 5 lat temu brałam cital to było inaczej szkoda ze muj organizm sie do niego przyzwyczaił w srode mam wizyte u psychiatry ciekawe jak tam fluo sie u mnie sprawdzi czy ktos z was brałten lek na zaburzenia somatyzacyjne jak na was działał mieliscie jakies objawy ...

przez barsinister 18 sie 2013, 17:24
Reiben napisał(a):Byłbym wdzięczny o opinię od kogoś kto brał/bierze dłuższy okres Bioxetin. Brałem go niestety krótko bo zacząłem dorzucać białe a później lekarz przepisał coś innego eh. Pamiętam jedynie, że po pierwszej tabletce poczułem taką siłę i ochotę na wszystko że byłem w mocnym szoku, ale już następne dni kompletnie to ze mnie zeszło.

normalna reakcja, tzw. honeymoon - silna euforia po pierwszej tabletce (ew. po kilku pierwszych tabletkach), szybko mija i po paru tygodniach antydepresant zaczyna normalnie działać

jest wręcz teoria, że jeśli antydepresant nie wywoła takiego efektu, to może później nie zadziałać zbyt dobrze
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez maciekpoznan 18 sie 2013, 18:34
Ja juz nie odrozniam,ktore uczucia sa skutkami ubocznymi fluoksetyny,a ktore skutkami nerwicy,np.biegunka...?mdlosci? Drgawki zimny pot.. Dzisiaj od rana mam ataki nerwicy.. Teoche je uspokajam.zomirenwm 0,25 chociaz wiwm ze to zlo:( ile jeszcze czekac na fluo?;(

Sortuj wg