MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
21
42%

Nie
20
40%

Zaszkodził
9
18%

Liczba głosów : 50

przez Asmo 20 lis 2013, 21:59
Dalbym sie pochlastac za opakowanie wiecej :P Lekarz celowo zapisal mi 1tabs na dzien bo przy 3-4 zaczynam szybowac i jest tak dobrze ze az za dobrze.

-- 20 lis 2013, 22:02 --

Jeden z waznych aspektow podczas depresji zlikwidowal mi moklobemid juz w pierwszych dniach. Chyba z racji specyfiki choroby mialem zachwiania i nagle spadki nastroju do poziomu krytycznego, total beznadzieja bez radnosc i tak dalej. Zlikwidowal te spadki. Ogolnie duzo dobrego by pisac.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Siding Spring 20 lis 2013, 22:03
No ja bym sprobowal pobrac go. Naprawde czujesz roznice w porownaniu do innych lekow? np ssri? brales jakies?

Znacząca poprawa nastroju? uspokaja ale i daje motywacje? znosi napięcie? kuzwa czy ja nie za duzo wymagam:P

przez Asmo 20 lis 2013, 22:12
Bralem jedynie seratline i escitalopram po obu zero napedu, sennosc, nie chec i zachwiania nastroju od normalnego do krytycznego, uczucie obojetnosci, zwiekszony apetyt. Zoloft jadlem pol roku bo troche pomagal na objawy lękowe natomiast mozarin 2miech. Przy moklo emocje sa zywe. Nie wypiera z emocji. Dobre chwile sie pozytywnie przezywa. Zaczely mnie cieszyc takie prozaiczne sprawy jak wyjscie z pracy czy witanie przez psa po wejsciu do domu. Tylko w tym wszystkim rozrazniam to co bylo zasluga leku a to co bylo hypomanią. Wiem w ktorym momencie pekla granica wiec o samym leku moge sie wypowiadac.
Boje sie tylko jak ktos to wyrywkowo przeczyta i zacytuje zapis z ulotki: Moklobemid u osob chorych na chad moze wywolac hipomanie. U osob np. z depresja nie zrobi tego, poprostu wyleczy.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Siding Spring 20 lis 2013, 22:15
Ciekawe czy by mi lękow nie nasilal. Moze przejde sie do psychiatry ale wiem ze w moim miescie maja mnie dosyc...temu myslalem ze komus niepotrzebne;)

przez Asmo 20 lis 2013, 22:20
Poprawa nastroju? Zdecydowanie tak.
Motywacja? Pojawia sie:)
Znosi napiecie? Na poczatku troszke nerwowszy bylem. To nie benzo zeby rozluzniac. Ale nie zdazaly mi sie akcje np. gdy bylem bez lekow kiedy na swiatlach kolesia wyciagalem z auta bo mi droge zajechal. Moze i sie denerwowalem ale nie bylem tak zawziety w tych sprawach. Pozatym ja bralem ze stabilizatorem (lamotrygina). Ciezko mi sie ustosunkowac do tego napiecia w pozniejszej fazie brania leku ale jakis krytycznych sytuacji nerwowych nie przypominam sobie. Przy czym nie jest to lek typowo uspokajajacy ale bywaly momenty w ktorych normalnie bym sie przejal a np. mowilem sobie: nie obchodzi mnie to:)
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg

przez Siding Spring 20 lis 2013, 22:22
Czuje ze to ten lek!!!!!!!:((

przez Asmo 20 lis 2013, 22:22
Niektorym ponoc nasila leki. Osobiscie mi? Nie. Pozatym wg mnie ich nie mam. Psychiatra twierdzi ze jestem lękowcem. Ale lekow nie biore lęki wiec chyba u mnie to nie jest top problem.

-- 20 lis 2013, 22:23 --

Mnie wyciagnal z najglebszej depresji jaka mialem a byla to 3cia (z tych diagnozowanych)
Ostatnio edytowano 20 lis 2013, 22:25 przez Asmo, łącznie edytowano 1 raz
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg

przez Siding Spring 20 lis 2013, 22:24
A ja mam lękliwa i w ogole wrazliwy organizm wiec musze ostroznie do wszystkiego podchodzic stad moja szczegolowa inspekcja;)

przez Asmo 20 lis 2013, 22:26
Powiem moje wlasne powiedzonko:
Jak nie sprobujesz, sie nie zepsujesz ;)
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg

przez Siding Spring 20 lis 2013, 22:31
Trzeba zalatwic ale jak pisalem latwo nie bedzie bo psychiatrzy maja mnie dosyc w zwiazzku z tym przepisywanie wszystkiego co mozliwe i zero pozytywnej reakcji

dzisiaj uraczylem sie metylofenidatem ale efekty mizerne.

czy aurorix (moklobemid) działa na dystymie?

przez stx 21 lis 2013, 21:36
przeczytałem, że aurorix jest dobry na dystymie ale mało jest o tym informacji. wiecie coś może na ten temat?

jakby ktoś nie wiedział
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dystymia
stx

przez Mistrz2013 21 lis 2013, 23:40
Witam wszystkich ;)Jestem tutaj nowy od dziś...- lekarz przepisał mi 2 tyg temu Asertin 50, ale poprosiłem go o zmianę z racji tego, że jego efekty uboczne w postaci dysfunkcji sexualnych są znacze... Sam nie mam jakoś niewiadomo jak wysokiego libido i jeszcze zacząłem odczuwać negatywne skutki w tym względzie. Wczoraj otrzyamałem MOKLOBEMID (MOKLAR) 2 x 150 mg - mam 3 pytania - czy faktycznie przestrzegacie diety, czy jecie wszystko tylko w mniejszych poracjach???. Ile czasu musi upłynąć zanim przyjmę lek - tak by pożywienie zdążyło się choć trochę wchłonąć i nie było interackcji...?. I rzecz dla mnie równie ważna - czy zauważyliście wzrost libido po leku ... Czytałem, że u facetów poprawia on znacznie funkcje seksualne. A jakie są Wasze doświadczenia? Pomyślałem, że może przy okazji podniósł by i libido... Pozdrawiam wszystkich ;)

czy aurorix (moklobemid) działa na dystymie?

przez Popiół 22 lis 2013, 04:13
Tu masz wątek na 33 strony http://www.nerwica.com/moklobemid-aurorix-mobemid-mocloxil-moklar-t22320-448.html wystarczyło poszukać a nie śmiecić nowym tematem.
Popiół

przez tiktalk 22 lis 2013, 13:35
Mistrz2013, nic się nie przejmuj jedzeniem ja wcinałem wszystko o każdej porze w każdej ilości to nie jest maob że trzeba uważać ;) mi nie zaszkodził na libido a czy pomógł raczej tak bo jak znika deprecha to chce się bardziej
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

Sortuj wg