Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez joakar4 23 sty 2011, 18:09
Usg szyi miałam jakieś 5 razy w ciągu pół roku (u dwóch radiologów) i 1 pach i piersi :smile: Aż wstyd się przyznać. :smile:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 23 sty 2011, 19:00
zetvi juz mialam krew pobierana koncem sierpnia wtedy juz mi sie robily one i bolaly nogi sie robia pojedyncze one nie sa szare ale nie sa granatowe. A jesli chodzi dalej o ta kluche to wiesz odbija i tresc pokarmu mi podchodzi co to??

przez mel89 23 sty 2011, 19:56
Tak sobie macałam ten guzek na piersi że teraz mnie boli i kłuje i piecze i nie wiem co jeszcze.. i chyba małego siniaka przez to mam. Może to być po prostu gruczoł? Albo jakieś włókniak nieszkodliwy? Boję się :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 23 sty 2011, 19:59
ja sie tak boje bial bo mam dwa objawy dwa te bole stawowe nóg jedynie nio i te siniaki :( :why: tu pisze o jakis sinikach niebieskich czarnych wybroczyny ale wspotaci szpilki :(

przez joakar4 23 sty 2011, 20:21
Mel pewnie to jakiś gruczoł, pisałaś wcześniej, że masz taką budowę. A teraz schudłaś to wyczuwasz wszystko. Nie martw się tym. :smile: Czy ginekolog badał Ci piersi? I nie macaj tego więcej. A swoją drogą to ja tak Ci radzę, a sama tak sobie macałam tą szyję, że dwa dni altacetem musiałam smarować.

Ewelina siniak nie oznacza od razu białaczki, tak samo bóle kostne. A twoja morfologia była prawidłowa, więc nie ma szans na białaczkę. Jeśli tak bardzo się tym przejmujesz to powtórz jeszcze raz morfo i się chociaż tym uspokoisz. Jeśli chodzi o te siniaki jak główka od szpilki, to są wybroczyny i ja je mam. I to nic poważnego. Jeśli robią ci się siniaki to musisz jeść więcej witaminy C, unikać opalania i gorących kąpieli. Możesz z tym iść do dermatologa to przepisze Ci jakieś inne witaminy na kruche naczynka i maści. Ja dostałam takie dwie, żeby wybroczyny znikały szybciej.

Mam szczera nadzieję, że nie mam jednak tego mięsaka, bo te guzki to już cholera wszędzie wyczuwam. Ale to chyba byłby jeden guz, anie kilka. I jeszcze przy tylu usg to chyba by nic nie przeoczyli. :uklon:

przez perla86 23 sty 2011, 20:30
Asia wlasnie dziwne ze tylko w obrebie kolana sie pojawia a nie gdzie indziej hmmm :bezradny: pojedyczne zniknie i za jakis czas znowu to ja takich szpilek nie mam czytalam ze morfologia chodzi o krwinki biale ze moga byc w normie nio ale reszta to chyba nie anemia b y byla i wogole :(

przez joakar4 23 sty 2011, 20:35
Ja też jak miałam fazę białaczki, to wyczytałam, że białe krwinki mogą być w normie. Ale lekarz mi powiedział, że wtedy to limfocyty szaleją, płytki spadają na łeb na szyję i ogólnie nie ma szans, żeby morfologia była cała w normie. Więc się nie martw. :smile:
Ja też mam siniaki na kolanie, albo na łydkach głównie (podejrzewam, że przez sen mogę się uderzyć o ramę łóżka :bezradny: ). A wybroczyny to mam głównie na dekolcie (tak to mi powstają i znikają, a tutaj mam kilka takich "stałych") i na ramionach. :smile:

przez perla86 23 sty 2011, 20:40
Asia a mozesz sprawdzic na swoja morfologie i zobaczyc za kazdym razem jak robilaskrew mialas krwinek bialych bomnie nie daje to spokoju :(

przez joakar4 23 sty 2011, 20:48
Wiesz, ja ostatnio wywaliłam stare morfologie, bo miałam cały plik. :smile: Została mi tylko ostatnia. białe krwinki 6,200 (norma 4,000 -10,000). A pamiętam, że kiedyś nawet miałam 10,900 i lekarz nie robił tragedii (miałam wtedy wodonercze i leżałam w szpitalu). Potem powtórzyłam morfologię i wróciło do normy.

przez perla86 23 sty 2011, 20:53
ja mam z ostatniej 8.9 tylko mnie wkurza bo wczesniej w kwietniu mialam 6.08 i przez to sie martwie :bezradny:

[Dodane po edycji:]

a takie cos jak Eo Bazo i MOno

przez joakar4 23 sty 2011, 20:59
Tutaj mam morfologię bez rozmazu to nie mam takich wyników. Jeśli to się waha w granicach normy to nic sie nie dzieje, morfologia nie jest stała. Codziennie możesz mieć inne wyniki.

przez perla86 23 sty 2011, 21:04
NIO bo ja mam te Eo Bazo i MOno w procentach 2.4 a norma( od 0.1 do 24.0) duzy przedzial i w tysiacach 0.2 a norma ( od 0.0 do 1,8 ) a to jest rozmaz to co podalam? bo ja sama sie gubie jeszczemamlifocyty i grannulocyty

przez joakar4 23 sty 2011, 21:05
To jest rozmaz, ale wszystko mas z w normie. Więc nie masz powodu do obaw.

przez perla86 23 sty 2011, 21:09
To jest z sierpnia koncem robiony ale juz wtedy bolały mnie nogi i miałam od czasu do czasu te siniaczki pojedyncze

w tych procentach jest niski ale przez co moze byc

tez sie powieksza watroba badz sledziona i moze brzuch bolec a mnie przeciez boli :why:

Sortuj wg