Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez olinelka 16 sty 2011, 18:50
Ewelinka, ja biorę escitalopram a Ty paroksetynę więc nie sugeruj się moimi skutkami ubocznymi. Ale moge na pewno stwierdzić, że lęki nasiliły mi się w poczatkowym okresie, miałam kłopoty ze snem, w ogóle przez pierwsze kilka dnio nie wstawałam z kanapy, bo miałam wrażenie, że nigdy się mój stan nie poprawi,czułam się jak osoba cieżko chora, bez perspektyw na jutro.
Generalnie strasznie i do dupy było :( . Ale się poprawiło :D
Asia, no to czeka Cię czeka cieżki tydzień.Ale jakoś bedzie.
Spociłam sie znowu dziś w nocy. Znowu się martwię :zonk:

przez Dori26 16 sty 2011, 19:04
zle sie czuje slabi mnie jakbym miala zemndlec,w glowie zawroty :( leki tez dochodza boje sie bo jestem sama w domu mam dosc tejchoroby i zycia :why:

przez mel89 16 sty 2011, 19:29
Asia, cholera, przykro mi z powodu babci :( Gdybyście wiedzieli co jej jest to może byście się mogli przygotować na jej odejście. Trzymaj się dzielnie!

Ewelinka, jestem na 100% przekonana że się nakręcasz przez leki. Ja nie czytałam dlatego ulotki ze skutkami ubocznymi bo bałam się, ze je sobie wkręcę i - o dziwo - wcale nie było tak źle.

Aneta, no co Ty, siniakiem się przejmujesz? :smile:

A mnie dzisiaj jajnik boli, ale pewnie mam owulację (miesiąc temu też tak było).. Ciekawa jestem czy wcześniej przed tymi wszystkimi cyrkami też mnie bolały w trakcie owulacji, nie pamiętam. Cholera, w ogóle uświadomiłam sobie jak nic o swoim ciele kiedyś nie wiedziałam a dopiero nerwica mnie uświadamia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez olinelka 16 sty 2011, 19:45
Mel ja się siniakiem wcale nie przejmuję, tylko tłumaczyłam Ewelinie , że tez mam siniaka i nie wiem skąd :D ale wcale się go nie boję :mrgreen:
Mnie tez teraz jajniki napierdzielaja, mam owulację, ale też jakoś dziwnie mocniej w tym miesiącu :zonk:

przez mel89 16 sty 2011, 19:54
Aneta Ja myślę że to jednak z głowy wszystko.. że zawsze tak bolało tylko normalnie nie przywiązywałyśmy do tego wagi. Albo teraz bardziej boli bo o tym myślimy - błędne koło!
Przecież wiesz że w nerwicy dowiadujemy się tylu ciekawych rzeczy o naszych ciałach że głowa mała :smile: Spokojnie mogłybyśmy leźć na medycynę. Ostatnio śmiałam się z moim chłopiszczem że ja mogę już w zupełności zostać ginekologiem, a on będzie wziernikował :mrgreen: haha.

przez olinelka 16 sty 2011, 20:15
mel89 napisał(a): Ostatnio śmiałam się z moim chłopiszczem że ja mogę już w zupełności zostać ginekologiem, a on będzie wziernikował :mrgreen: haha.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znowu gadają o tej świńskiej grypie. :zonk:

przez mel89 16 sty 2011, 21:00
dobrze że nie mam telewizji 8)

przez togolina 17 sty 2011, 09:41
Mi się teraz odezwała HIV - fobia.... Masakra....
Podjadę zrobić testy ale już mam mega nastawienia że będzie źle....
Dlaczego my wyszukujemy u siebie chorób nieuleczalnych, śmiertelnych ???????

przez sebak 17 sty 2011, 11:45
Spoko, ja przez ostatni tydzien mialem raka przelyku, zoladka i czego tam jeszcze =D Nie wspominajac o grzybicach, H pylori, przepuklinach, refluksach... W sumie dobrze że mnie tak psychicznie meczylo, bo na gastroskopii (slodki jezu, wielka czarna rura bez znieczulenia, czulem sie jak w afryce :great: ) wyszło zapalenie żoładka. Niby nic groznego, a jednak bóle po lewej stronie nie byly nerwowe.

przez olinelka 17 sty 2011, 12:52
sebak a gdzie dokładnie Cie bolało polewej stronie? Możesz dokładnie to opisac, bo ja od jakiegoś czasu mam bóle pod lewym żebrem i wymyślam różne historie z tym związane :(
togolina a skąd Ci sie HIV miałby wziąć? Właśnie to wymyślanie nieuleczalnych chorób jest chorobą :( . I trzeba to leczyć

przez sebak 17 sty 2011, 13:04
roznie. Na wysokosci splotu slonecznego, w nadbrzuszu, czasem to byl bol jakby zebra sie wciskaly w zoladek. W sumie od wysokosci pępka aż do serca czulem jakies kłucie. Najgorsze ze to nie byly bole ktore by mnie budzily w nocy wiec sie jakos specjalnie nie przejmowalem. Nie chce straszyc nikogo, ale drugi raz na gastroskopie sie raczej nie wybiore w tym zyciu ;)

przez maksinek 17 sty 2011, 13:07
ciągłe myśli o schizo:(
maksinek

przez togolina 17 sty 2011, 13:41
Poty nocne.... i reszta dopowiedziana... poza tym Chlamydia Trachomatis, której nie mogę pozbyć się od roku....
Mam męża, dziecko ale to gówno uśpione może być kilkanaście lat.... a poza tym tylko sobie ufam i nie mam 100 % pewności do męża....
Mam jazdę na całego...

przez perla86 17 sty 2011, 13:58
a mnie meczy jakas bial poniewaz i siniak mi sie pojawi jeden chociazby raz na miesiac skad?? potem od czasu do czasu plecy bola i nogi i jak ja mam przestac myslec:( :why:

Sortuj wg