Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 19 lut 2016, 20:23
Pawelt, rzadkich moze :P hihi

kapi1845, ja tez Ci tego zyvze:) zablokuj wujka google ;))

A ja musze sie Wam czyms pochwalic- moja 4,5 letnia Corcia dzis na 1wszej wizycie na basenie z Tata nauczyla sie plywac :)):)))) i do tej pory w domu udaje, ze plywa:D chyba Jej sie spodobalo ;)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 20 lut 2016, 09:21
Mili89, :oops: autokorekta w telefonie nie działa :pirate: :lol:
X_x

przez agusiaww 20 lut 2016, 12:10
Mili89, ja zamierzam ze swoja chodzic jak skonczy 3 m-ce na basen. W ogole fajnie ze jest mała teraz jestemy cała rodzina i w ogole inaczej, tzn. lepiej. Oczywiscie jak ktos jest gotowy na dziecko, bo jak ludzie maja duze objawy itd, to wiadomo ze lepiej zyc samemu. A co w ogole dzisiaj robicie? Moja cwiczy na macie :D Pawelt, a u Ciebie jak tam dzieci? :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 20 lut 2016, 16:25
agusiaww, a po japońsku ;) Jako tako :) Wczoraj myślałem że umrę ale finał dnia był niespodziewany dla mnie bo nawet sexik z żonką był :D A tak ogólnie to cały czas zastanawiam się czy nie wejść w ssri bo trochę szkoda życia nerwicę. A w przyszłości jak już będę miał czas dla siebie pewnie jakaś psychoterapia. Dzisiaj też miałem umieranie ale jakoś przeszło i właśnie wracam z zakupów :) Kupiłem piwko i chipsy bo będę z żonką oglądał horrory. Ja nie przepadam ale obejrzeć mogę. Bać się tych ssri czy nie? A dzieciaki ok :) Zdrowe chociaż kierowniczka (córka) trochę marudzi bo chyba zęby znów ruszyły. Nurofenik i po kłopocie :) Młody trochę się stawia - ma już swoje zdanie ale dzielnie z nim walczymy ;)
X_x

przez agusiaww 20 lut 2016, 19:03
Pawelt, u mnie tez seksik był :mrgreen: Fajny wieczorek sie zapowiada, to mowisz ze nurofen dobry na zeby to tez kupie na zapas. Co do leków, to jak sie przejdzie uboki to juz z gorki wg mnie. I sądze tez ze antydepresanty najlepiej własnie działaja na lęki i depresje w srednim nasileniu. Z minusów to często bywa osłabienie libido niestety, chociaz u mnie teraz w tym temacie do przodu :shock: mimo, że leki biorę. Sam musisz sie zastanowic -bo jak leki i czy zadziałaja na Ciebie to nie wiem, ja za pierwszym razem nie miałam wyjscia bo miałam bardzo zły stan i musiałam wziać leki. A teraz juz nie chce zyc jak kiedys z objawami i dlatego biorę.

przez Pawelt 20 lut 2016, 19:32
agusiaww, a ssri poprawiają nastrój przy depresji? Z tego co wyczytałem na forum w 100 na 100 przypadków ssri nie działa w tej plaszczyźnie :( Jestem załamany bo w clona nie chcę się ładować :why:
X_x

przez Mili89 20 lut 2016, 23:07
Pawelt, jesli zmniejszaja ataki lekow i rozne myśli to i nastroj jest duzo lepszy-- wiem po sobie:) i maz i rodzice widza roznice na plus w moim zachowaniu. A tez bardzo balam sie brac leki. Przed ciaza clonazepan tez zdarzalo mi sie wziac zanim uboki minely. Zwykle lekarz zapisuje na 2 pierwsze tyg jakis wspomagacz zeby wytrwac ten poczatek, a potem jest tylko lepiej. Sprobuj moze dzieki temu te demony ktore Cie przesladuja znikna:)

Widze ze wszyscy sie seksza hehe to ja tez sie pochwale, pierwszy raz po porodzie zaliczony :D byl miesiac przerwy prawie zwariowalam :D

Ale.nawet czasu nie mamy. Synek prawie nie spi w dzien. Ciagle by jadl albo lezal na rekach u Mamy ;)

przez Pawelt 20 lut 2016, 23:14
No tak właśnie myślę. Mam taki schemat. Czuję się dobrze i wtedy przuchodzi "zawał" potem roztrzęsienie a następnie myśli o śmierci i mega dół. Teraz jest dużo lepiej niż 2 lata temu. Może ssri mnie wyciszą troszkę.... A tetaz oglądamy horror z żonką. Smętarz dla zwierzaków 1. Taki troche schizowaty ;)
X_x

przez Mili89 21 lut 2016, 00:12
Pawelt, to oglądaj, a nie na forum siedzisz hehe;))mi wlasnie Synek usnal pewnie znow na 10-15 minut...:O :O nie ma lekko :D

przez Pawelt 21 lut 2016, 00:53
Teraz lecimy lajtowo American Psycho :)
X_x

przez Mili89 21 lut 2016, 01:41
A moj Synek chyba kolke ma...nic nie pomaga rumianek kropelki masaz nawet suszarka
..maz pojechal z nim na przejazdzke zeby sie uspokoil :(

przez agusiaww 21 lut 2016, 14:10
Mili89, biedny :(

przez Mili89 21 lut 2016, 17:01
Dzisiaj mialam dziwny sen... Snilo mi sie, ze bylam z Tata na dzialce w altance u mojego śp. Dziadka i ze tam sobie z Nim siedzielismy...
opowiedzialam to dzis Tacie i Tata mowi, ze tez mu sie snila dzis ta altanka na dzialce :O:O nie wiem co to moze znaczyc, ale to bardzo dziwne ...

przez nefretis 21 lut 2016, 18:28
Mili89 napisał(a):Dzisiaj mialam dziwny sen... Snilo mi sie, ze bylam z Tata na dzialce w altance u mojego śp. Dziadka i ze tam sobie z Nim siedzielismy...
opowiedzialam to dzis Tacie i Tata mowi, ze tez mu sie snila dzis ta altanka na dzialce :O:O nie wiem co to moze znaczyc, ale to bardzo dziwne ...

mi zawsze babcia i mama mówią, że jak sie sni zmarły tzn. że prosi o modlitwę:)

Sortuj wg