Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pawelt 19 lis 2015, 11:53
Ja mam nową wkrętkę: Cukrzyca :D
X_x

przez angie1989 19 lis 2015, 13:03
Pawelt Ciesze sie ze mala w domu. Z cukrzyca da sie zyc moj taka ma i zyje normalnie.
Ja wolalabym sobie wkrecac cukrzyce niz wszystkie raki po kolei....
CZemu to znow wrocilo...:( Boje sie....
Nie wiem czy te moje objawy to nerwica czy chloniak....:(

przez w_nerwach 19 lis 2015, 13:44
A mnie meczy te z alergia :/ po wczorajszym calym dniu nie jedzenia dzis "testuje" na sobie jablko i sok jablkowy. Biore po gryzie od rana i patrze co sie dzieje. Chyba na razie jablko to jedyna rzecz z niewielu ktora moge se "wpisac na liste dozwolonego jedzenia".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 19 lis 2015, 19:54
Ja dzis mialam stracha, bo po usg 4d rozbolal mnie brzuh chyba przez ciasne spodnie i juz mialam do szpitala jechac ale sie jakos uspokoilo. Mam w brzuchu slicznego chlopca, usmiechal sie i zakrywal raczkami ;))
A ja mecze sie z katarem i kaszlem:(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez khaleesi 19 lis 2015, 19:55
wprawdzie hipo nie mam tylko natretne mysli i nie wkręcam sobie już niczego. :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez w_nerwach 19 lis 2015, 20:42
Brał ktokolwiek z was pramolan ? Mi zostal przepisany. Jak ze skutkami ubocznymi ? Ile czasu braliscie ? I jak ogolne wrazenia odnosnie samego leku?

przez amandia 21 lis 2015, 14:00
w_nerwach napisał(a):Brał ktokolwiek z was pramolan ? Mi zostal przepisany. Jak ze skutkami ubocznymi ? Ile czasu braliscie ? I jak ogolne wrazenia odnosnie samego leku?

Tu masz cały wątek o tym leku: opipramol-pramolan-sympramol-t844.html

przez amandia 21 lis 2015, 14:04
Mili89 napisał(a):Ja dzis mialam stracha, bo po usg 4d rozbolal mnie brzuh chyba przez ciasne spodnie i juz mialam do szpitala jechac ale sie jakos uspokoilo. Mam w brzuchu slicznego chlopca, usmiechal sie i zakrywal raczkami ;))
A ja mecze sie z katarem i kaszlem:(

Gratulacje :)
Ja w ciąży o dziwo miałam znacznie łagodniejsze objawy nerwicy w tym hipochondrii. Owszem bałam się o zdrowie, ale bardziej stresował mnie przedwczesny poród (a leżeć musiałam już od 6 miesiąca). Po każdej wizycie kontrolnej (ze względu na zagrożoną ciążę) czułam się spokojniejsza, ale w sumie do tego 30 tygodnia ciąży naprawdę byłam zaniepokojona. Potem w 32 tc wylądowałam w szpitalu, gdzie o dziwo byłam naprawdę spokojna mimo ryzyka przedwczesnego porodu - po prostu byłam w szpitalu, pod całodobowym monitoringiem i nie bałam się że coś mi się nagle stanie i nie zdążę do szpitala. Urodziłam w 35 tc i niestety po kilku miesiąca po porodzie objawy nn znów zaczęły się nasilać :-|

przez Mili89 22 lis 2015, 01:11
amandia, mi tez w pierwszej ciazy zniknely kompletnie objawy nerwicy... nawet jak dostalam zapalenia nerek to myslalam, ze poprostu rodze... i pojechalam do szpitala...
ale po porodzie stalo sie cos, co sprawilo, ze moja nerwica znow sie ze mna przywitala...
i to nie bylo juz przyjemne...
w tej ciazy nadal nie moge wejsc do wiekszych sklepow, czuje, ze zaraz w nim upadne- szczegolnie w kolejce brrr.. ale sama nie wiem czy to przez anemie, ktora mam, ciaze czy przez nerwy.... teraz ciezko to okreslic...

ja jestem drugi dzien na antybiotyku, bo zarazilam sie od Coreczki... mam okropnie zatkany nos i znow przypaletalo sie zapalenie dziasla :( dzis tak bolalo, ze nie moglam ust szeroko otworzyc :(
plukalam sobie i smarowalam zelem...mam nadzieje, ze szybko sie polepszy, bo juz jestem taka wymeczona....

a jak tam u Was ?

przez aggal 22 lis 2015, 18:44
Ja już sobie wmawiałam chyba większość chorób.. :P zaczęło się od SM i ALS , guza mózgu,. Po pobycie w szpitalu na neurologii zrobieniu tk i rezonansu przeszło mi. Potem bałam się że mam cos z sercem, często wmawiam sobie różne nowotwory. Od wczoraj boli mnie pół twarzy i to z drugiej strony niż zawsze, jakas przeczulica i drętwienia :/ i oczywiście kolejne schizy :szukam:

przez mark123 22 lis 2015, 19:19
Mili89 napisał(a):Mark jesli powiesz ze zle sie czujesz masz problemy z przyjmowaniem plynow i czujesz sie odwodniony to ich obowiazkiem jest Cie zbadac sprawdzic poziom elektrolitow i przyczyne. Czasem warto troche podkolorowac zeby nie zignorowali ale moim zdaniem napewno Cie zbadaja
Musisz sprobowac. Bo tak jak napisala Alu sam sobie szkodzisz

.

Chyba jednak nie odważę się na podkolorowanie, dopóki nie będę zdesperowany. Elektrolity i kreatyninę zbadam sobie prywatnie, jeśli nie będzie drogo, gdy zakończę rehabilitację na uszy. Ale z moich obserwacji wynika, że to raczej problem o podłożu psychologicznym. Poza domem nawet po spożyciu ciężkiego jedzenia ani mi nie wywala wszystkiego do ust, ani nie mam niestrawności, ani nie mam skurczy przełyku po spożyciu płynów uniemożliwiających odbicie powietrza. Tylko po zjedzeniu i wypiciu w domu, mój żołądek i przełyk totalnie wariują. Już niedługo mam wizytę u psychologa, może to wyjaśni.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Mili89 22 lis 2015, 19:51
mark123, sprobuj w takim razie lekow na uspokojenie, bo w taki sposob sie wykonczysz...

przez Mili89 22 lis 2015, 19:52
aggal, moze migrena? teraz pogoda sie zmienia wiec wszystko mozliwe :*

przez angie1989 22 lis 2015, 21:09
U mnie fatalnie wszystko wróciło.
Czytałam o chloniakach i bardzo się boję.

Sortuj wg