Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez olga_xxx 07 kwi 2015, 13:00
Dzięki Pawelt :D
Zawsze byłam mocno rozkojarzona ale to co ostatnio się ze mną dzieje zaczyna mnie czasem przerazac, czuje się taka głupia momentami, nie mogę sobie przypomniec podstaw, zapominam co się działo tydzień temu...a dawniej tak nie miałam, przeciwnie ! Dobrze, że studia skończyłam, bo czuje że teraz mogłabym miec problemy z nauką ;/

przez Pawelt 07 kwi 2015, 13:43
olga_xxx, mnie dodatkowo wkurza że obijam się o wszystko i potykam o własne nogi :/
Wędrujące bóle, ciężki oddech...
X_x

przez Lukasz5676754 07 kwi 2015, 14:08
ja też tak mam kłopoty z pamięcią i koncentracją wiec nie jestes sama

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malenstwo31 07 kwi 2015, 15:20
Pawelt napisał(a):olga_xxx, mnie dodatkowo wkurza że obijam się o wszystko i potykam o własne nogi :/
Wędrujące bóle, ciężki oddech...

witam w klubie ja od 2 dni mam to samo. tyle,ze tłumacze to sobie zbliżającym sie okresem. to "tylko" siostra nerwica się odzywa:) jutro nam minie. Trzeba pozytywnie się nastawiac.
tak jak wspominalam nie biorę żadnych leków jedynie terapia to tłumacze sobie tez ,że wolniej będzie trwac leczenie.
brałam już leki i po odstawieniu miałam ostre ataki leku i rózncy bóli dlatego teraz chce spróbować bez.

przez Ardash 07 kwi 2015, 15:22
Witam :D

I po swietach...choc ja tak naprawde to wcale ich nie odczulam :?

Mili moja cora chyba rzeczywiscie podlapala jakies paskudne grypsko. Z goraczka obudzila sie w srode rano i trzymalo ja do wczoraj. Dzis juz bez temperatury i samopoczucie jej dopisuje, gorzej z apetytem, no ale to normalne po chorobie. Pozostal jej tylko taki pogrypowy kaszel (ale minimalnie) i zielone gluty az po pas.
Ten tydzien jeszcze zostawie ja w domu. Jesli pojdzie do szkoly to moze dopiero w piatek.

D@riank@ ja po grypie kaszle zawsze rowny miesiac.

A u mnie nowy schiz...cos rozdrapalam sobie przez przypadek na plecach i nie wiem czy to byla krosta, czy pieprzyk. Cos mnie zaswedzialo i odruchowo pazurem po tym przejechalam i teraz zonk :? :cry: :cry:
Posmarowalam to sudocremem i ladnie sie goi, ale boje sie jak diabli :cry: :cry:
Jak nie sraczka to urok :evil: :evil:
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez Aurelitka 07 kwi 2015, 20:35
hej :) dawno nie pisałam, ale byłam w domu więc złe myśli starałam się odsuwać na bok, jutro idę na krew, bardzo się boję, że wyniki wyjdą złe, starałam się nie wchodzić tu na forum bo zauważyłam, że jak czytam co piszą niektórzy to jeszcze bardziej się nakręcam i wtedy jestem przekonana, że coś mi dolega, trzymajcie kciuki za dobre wyniki, obiecałam sobie i wszystkim że jeśli wyjdą ok koniec schizy z tymi węzłami
w domu oczywiście macałam moją młodszą siostrę, która też ma wyczuwalne wezły na zyi i pod pachami, to samo starszy brat, którego macałam na szyi, doszłam do wniosku że jestem jakąś czarownicą, bo jak mam schizę z tymi węzłami, to opowaidałam o tym mojej kupmeli i ona za kilka dni mówi że ma powiększone na szyi i pod pachami, a teraz jeszcze za uchem, normalnie jakieś czary rozsiewam

przez Mili89 07 kwi 2015, 23:30
Ardash, kochana obserwuj ten katar, bo jak nie minie ten zielony kolor to moze bedzie potrzebny antybiotyk- sa tez antybiotyki w masci do noska zeby organizmu nie obciazac zbytnio... bo taki brzydki zielony katar moze byc bakteryjny...
ciesze sie, ze goraczka Jej minela :*:) pewnie to co rozdrapalas to krostka, nie martw sie ! ja kilka razy rozdrapalam pieprzyka i tfu tfu wszystko jest z nim ok, a biegalam 2 razy do lekarzy z nim...

Aurelitka, wyniki napewno beda dobre ! trzymam kciuki i sie nie przejmuj! :*
ja jutro ide do lekarza po zmiane leku, bo Setaloft nie dziala na te ataki leku ...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez michalb 08 kwi 2015, 11:55
Mnie to dziś strasznie głowa boli głównie z tyłu już przy karku taka napięta jest i z przodu (zatoki).
Ogólnie od jakiegoś czasu mam zapchany nos a nie mam czym smarkać i przy połykaniu mam problem tak jakby zapchane podniebienie połykam i zapycha się nos jakby coś w podniebieniu zalegało... ciężko wytłumaczyć.
Kiedyś byłem u laryngologa to powiedział, że mam przerośnięte małżowiny w nosie - koniec diagnozy i informacji co dalej.
Od kilku miesięcy problemy z zapchanym nosem powróciły. Może ktoś miał podobnie?

przez Aurelitka 08 kwi 2015, 13:12
ja już chce być normalna !, mam dosyc tych chorób już nie wiem czego się uczepić, wyniki pewnie będą okropne, i sobie wkręcam przerzuty na węzły od pieprzyka :why:

-- 08 kwi 2015, 12:52 --

siedze i cały czas macam szyje ;/

przez olga_xxx 08 kwi 2015, 14:55
Dzięki chłopaki, dobrze wiedziec że nie ja jedna mam takie problemy z koncentracją ;/

Wyluzowałam się przez te święta, byc może to od nadmiaru alkoholu nie wiem, ale nie nękają mnie JESZCZE choroby :D

przez Pawelt 08 kwi 2015, 16:59
olga_xxx, czasami C2H5OH lepiej działa niż psychotropki ;)
X_x

przez martini123 08 kwi 2015, 18:50
hejka wszystkim po świętach, u mnie święta minęły pijanie :P poza tym jeśli chodzi o rozkojarzenie, obijanie się, potykanie o własne nogi, zapominanie to ja też się zgłaszam z takimi problemami, oczywiście pierwze co - rak mózgu, ale skoro tyle osób to ma to chyba jesteśmy zdrowi :) pozdrawiam Was, Aurelitka daj znaka co z wynikami :)

przez Aurelitka 08 kwi 2015, 18:54
martini123, jutro będe na wizycie i się dowiem, ale odchodzę od zmysłów :( słuchajcie a jak by coś było z pieprzykiem to już dawno by się coś działo, a nie ja się zaczęłam przejmować w momencie jak mi lekarz o tym powiedziała co?

przez Pawelt 08 kwi 2015, 19:50
Aurelitka, wszystko będzie elegancko :] Nie martw się.
X_x

Sortuj wg