Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez martini123 29 mar 2015, 22:02
D@ri@nk@, no kurde, nie mogę zapamiętać dokładnej nazwy :P mi pomógł więc dzięki, bo to dzięki Tobie :) bardzo sie cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze, byle tak dalej! :)

przez Mili89 29 mar 2015, 22:10
co do powiekszania ust- tez o tym myslalam... ale nie zeby miec jakies gigantyczne- poprostu mam takie cieniutkie, za to maz ma takie ladne pelne :D :105: :105:
z tego co czytalam i widzialam to zawsze po zabiegach kilka dni jest jeszcze tzw. opuchlizna- przez ten czas najlepiej odczekac w domu nie narazajac sie na gadanie innych osob typu : uzadlilo Cie cos ?;)
jestem zdania, ze opuchlizna sie zmniejszy i za kilka dni bedziesz normalnie wygladac :) a moze tylko Ty masz takie wrazenie? w koncu wiesz najlepiej jak wygladaly Twoje usta przed... ile po zabiegu jestes ? i jaka dawke wstrzyknieto ? co mowila osoba wykonujaca zabieg?

Aurelitko Kochana te nerwy Cie wykanczaja...musisz dac na luz- wiem, bo sama przechodzilam manie z pieprzykami... moj na mostku byl rozdrapany z 10 razy a to przeze mnie a to przez kota... mialam na nim strupy... pod pacha mam duzy odstajacy pieprzyk, w polsce chcieli mi go usunac, tu sprawdzali tymi przyrzadami i powiedzieli, ze jest ladny :shock: ja bym tego tak nie okreslila...ale jakos sobie przetlumaczylam i wole nad tym sie nie zastanawiac...

Kochane mam dla Was swietna propozycje- zrobilam sobie dzis maseczke na twarz oczyszczajaca :) lyzka miodu, 1 lyzka smietany (moze byc jogurt naturalny) i 3 lyzki kakao :))) jaki piekny zapach i skora odrazu inna :))) sprobujcie- moze to Was troszke zrelakcuje- szczegolnie, ze szybko mozna ja wykonac...
probowalam tez maseczki z zelatyny i mleka na zaskorniki, bo mam okropne, a wczoraj w sklepie kupilam plastry na nos a w domu okazalo sie, ze pudelko jest ...puste :evil: ktos ukradl plasterki a ja zaplacilam za puste pudelko :( w dodatku w innym miescie... ehh..
macie jakies domowe sposoby na takie problemy?
przez ta nerwice kompletnie zapomnialam o swojej twarzy, a efekty sa oplakane :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez bezsilna_22 29 mar 2015, 22:19
wariuję z samotności.
milion myśli strasznych. jak tak ma wyglądać moje życie, to /cenzura/ to
do śmierci sama jak palec? tyle bliskich osób mnie kiedyś oszukało, a ja ponownie odizolowałam się od świata.
/cenzura/ takie życie. WARIUJĘ z tej samotności!!!!!!! :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malenstwo31 29 mar 2015, 22:22
D@ri@nk@ napisał(a):Pawelt, lek się nazywa Debutir (martini trochę literki pozamieniała ;) ) i działa cuda u wielu osób, u mnie też ;) ale trzeba brac 3 miesiące po dwie tabletki nawet jak jest już dobrze to ważny warunek żeby być wyleczonym !!!!!!! Kasy trochę idzie ale warto

Podpisuje się pod tym też tu na forum polecałam dziewczynom. Ja wzięłam kilka tabletek może tydzień i wszystko minęło. Wyciągu dnia robiłam sobie herbatkę z kopru włoskiego. Tez super działa. Mi po leku plus herbatka wszystko minęło i juz nie pamiętam co to "obcy" w brzuchu.

przez Aurelitka 29 mar 2015, 22:23
Mili89, dzisiaj też cały dzień przeleżałam, bo nie mam na nic siły ;/, zaczęłąm też się ważyć i widzę że schudłam, potem coś zjadałam i waga wyższa, więc odpuściłam sobie, a ja jeszcze te węzły, mam pytanie, czy jeśli naprawdę by się coś działo to podnosząc rękę bym coś czuła, widziała, bo chyba one przy podnoszeniu ręki bardziej by wychodziły, a nie chowały się?
i jeszcze pytam raz o ten incydent z nocy, czy mogłam lekko się spocić od tego stresu nagłego w związku z przyjściem niespodziewanym tej mojej koleżanki i to była taka reakcja szokowa? a te na szyi to raz czuje a raz nie , chyba nie moge ich macać bo się nigdy nie schowają

przez Mili89 29 mar 2015, 22:24
bezsilna_22, ja pare tygodniu temu po 10 latach przyjazni stracilam przyjaciolke...
wiem, ze ona ma teraz innych znajomych, nie rozumie mojej choroby... twierdzi, ze przesadzam..
jak balam sie wyjsc z domu to nie przyjechala do mnie tylko obrazila sie, ze ja do niej nie przyjechalam kiedy jej bylo zle ... masakra...

napewno spotkasz kogos dla kogo bedziesz wazna, ale musisz troche otworzyc sie na swiat :) a jak zdrowko ?:*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez malenstwo31 29 mar 2015, 22:24
Pawelt, możesz też próbować colon c ale okropne w smaku aczkolwiek skuteczne

przez Aurelitka 29 mar 2015, 22:26
Mili89, moja przyjaciółka już pisze mi, że jak znowu jej napisze o objawach chorób to się nie odezwie do mnie, ona studiuje medycyne więc zawsze jak się jej zapytam to mnie uspokaja, ale też widocznie mam mnie już dość;/ , napisała mi że też ma kilka pieprzyków do usunięcia i nie tragizuje, a ja naprawde mam dużo pieprzyków na ciele, ale pocieszam się tym, że przy czerniaku od lipca już by mnie tu pewnie nie było :P

przez malenstwo31 29 mar 2015, 22:27
Mili89 napisał(a):bezsilna_22, ja pare tygodniu temu po 10 latach przyjazni stracilam przyjaciolke...
wiem, ze ona ma teraz innych znajomych, nie rozumie mojej choroby... twierdzi, ze przesadzam..
jak balam sie wyjsc z domu to nie przyjechala do mnie tylko obrazila sie, ze ja do niej nie przyjechalam kiedy jej bylo zle ... masakra...

napewno spotkasz kogos dla kogo bedziesz wazna, ale musisz troche otworzyc sie na swiat :) a jak zdrowko ?:*

Nasza choroba weryfikuje grono naszych przyjaciół. Niestety niektórzy nie są w stanie tego pojąć i nawet nie chcą tego zrozumieć.

przez Aurelitka 29 mar 2015, 22:27
malenstwo31, zgadza się, nie potrafią tego zrozumieć ....

przez bezsilna_22 29 mar 2015, 22:31
ze zdrowiem u mnie bez zmian, ja już dziewczyny nie mam sił
po prostu już odpadam

przez Aurelitka 29 mar 2015, 22:36
bezsilna_22, rozumiem Cię doskonale, też ostatnio nie mam sił, a muszę zacząć pisać konspekt pracy inżynierskiej, i jak tu normalnie żyć ?
i kurcze jeszcze to coś pod pachą, nie wiem już co o bo jak napnę reke to nie czuję tego, tak jakby to moze kawałek ścięgna być ? bo napina się razem z ręka, węzeł chyba aż takich zdolności, poza tym czasem go czuje, czasem nie już zgłupiałam, trzymam się jednak zdania lekarki, która powiedziała, że nie są powiększone

przez bezsilna_22 29 mar 2015, 22:44
ja z jelitami to samo ciągle
łysieję dalej. nie mam już sił. jak ja mam pracować, nie dam rady
:cry:

przez Pawelt 29 mar 2015, 22:46
bezsilna_22, a jak tam u dietetyczki ?
X_x

Sortuj wg