Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez elo 30 kwi 2014, 00:23
hipochondria : )
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Prakseda 30 kwi 2014, 00:32
elo napisał(a):drogie bravo uroilam se ze cierpie na hipo i co tera jak to sprawdzic??????????

Droga elo,

Czy poza teoretycznym rozpoznaniem hipo posiadasz jakieś namacalne objawy w ciele? Np. ból w kolanie? <to nie hipochondria, to ciąża!>.

Z pozdrowieniami,

Zespół Bravo.

przez elo 30 kwi 2014, 00:34
dziekuje redakcji za tak szybka odp! czasem mozg mnie pobolewa a czasem go nie ma
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Fabienka 30 kwi 2014, 08:47
Haha:)
U mnie noc przespana ale bol glowy I splywajacy katar po gardle skutecznie obrzydzaja mi zycie:(

przez evvelinka 30 kwi 2014, 09:24
U mnie kolejny dzień problemów z pęcherzem od wczorajszego wieczora, ból brzucha i kolana. Nie wiem czy posiewu nie zrobić, bo to już trochę trwa :/

przez księżniczka 30 kwi 2014, 10:34
evv ja mialam za dzieciaka bardzo przykre doswiadczenia z pecherzem i to tak ze dostawalam goraczki i minimum 2 tyg w chacie lezalam i pamietam ze nie moglam ogarnac zeby nie isc do toalety i beczalam jak siusialam..... jakos z wiekiem przeszlo @>@ ( chociaz cos) teraz jak mnie boli pecherz to 1 dzien i tyle
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 30 kwi 2014, 10:48
Ja dzis w koncu tez sie wyspalam, wiec od razu troche lepiej :) bo wczoraj bylo umieranie.
A tak samo mam jak wy, fizycznie 50 lat, albo i wiecej. Moja mama ma wiecej siły niz ja :D A psychicznie czuje sie na duuuuzo mniej.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 30 kwi 2014, 11:34
jk mi sie pytaja ile mam lat zawsze mówię ze 17, ale rocznik 90ty xD.
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez evvelinka 30 kwi 2014, 14:29
Księżniczka mnie też na ogół bolał dzień, brałam furagin i puf, a teraz trzyma mnie już z tydzień raz lepiej raz gorzej. Miałam dziś zrobić posiew, ale spóźniłam się do laba, a tak poza tym..

O boże ludzie co ja przeżyłam w tym rezonansie znowu. Ja pierd^%e. Pół godziny tortur. Czy to możliwe żeby to pole magnetyczne i ustawienie atomów wodoru w ciele tak wpływało na mózg? Leżę sobie, leżę myślę, że będę miała zawroty jak zwykle, mam zawroty, ale myślę spoko ostatnio też tak było, przejdzie.. w pewnym momencie czuję jakby moje ciało powoli razem z tym łóżkiem zaczynało się kręcić w kółko.. powoli, powoli, aż na maksa czuję jak się kręcę.. myślałam, że zwariuję słuchajcie.. czułam jakby mi to pole dotykało jakiegoś obszaru mózgu odpowiedzialnego za takie akcje. Za chwilę skończyło nadawać swój hałas i zaczęło inny, a ja czuję jakbym razem z łóżkiem kołysała się na boki co najmniej na pół metra wysokości. Miałam już naciskać przycisk, ale zacisnęłam zęby, pomyślałam o tym, że przecież drugi raz jak już stąd wyjdę już nie wejdę i jakoś wytrzymałam. Znowu jak to skończyło zawroty mi przeszły. Serce waliło mi w pewnym momencie jak szalone, bo uczucie było straszne. To chyba nie nerwicowe, bo pojawiło się dokładnie wtedy kiedy zaczął się pewien dźwięk, a skończyło chwilę po tym jak przestałam go słyszeć lub się zmienił. Pod koniec znowu zrobiło mi się niedobrze - to czego się najbardziej obawiam w rezonansie, zakrztuszenie wymiocinami, ale jakoś się powstrzymałam jak mówiłam do siebie uspokój się. Ktoś tu w rezonansie głowy też tak miał?

Uff muszę odpocząć.

przez nerwa 30 kwi 2014, 14:37
evvelinka, faktycznie dziwne... ale w sumie moze byc i nerwowe chyba?
Ja z kolei spotkalam sie z czyms takim, ze niektorych ludzi podczas skanowania strasznie zaczynala bolec punktowo glowa. Tak jakby palilo skore. Nawet pytalam technika kiedys, to byl troche zdziwiony, ale mowil, zemoze jakos to pole magnetyczne sie tak uklada, ze w pewnym miejscu jest jakos skondensowane czy cos?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez evvelinka 30 kwi 2014, 14:56
"Zdarza się, że pacjenci podają zmianę samopoczucia w trakcie badania lub pojawienie się różnych „dziwnych” objawów po badaniu. Najczęściej związane jest to związane ze stresem i ma podłoże psychiczne. „Rezonans” to przecież nie tylko pole magnetyczne, ale także dość wąska „tuba”, w której przebywa pacjent w trakcie badania, co jest uciążliwe dla pacjentów cierpiących np. na klaustrofobię. Skutkami wykonania badania rezonansem magnetycznym u takich pacjentów mogą być napady paniki. "

"Zaburzenie stałego pola magnetycznego, w jakim przebywamy na co dzień (pole magnetyczne ziemi), może sporadycznie wywoływać zawroty głowy i uczucie dezorientacji. Wszelkie objawy ustępują po kilkunastu minutach od zakończenia badania. "

Czyli mogę mieć rację z tymi zawrotami, bo co było nerwowe to chyba wiem.

przez marta80 30 kwi 2014, 21:00
evvelinkaja mialam rezonans glowy...nie bylo zle...tylko te stuki puki huki....masakra..no i geba w klatce;))no i moje mysli..jezu co tak dlugo co??pewnie cos widza....znalezli..szum w glowie....a ja odbieralam wynik to jzu wogole swiat mi wirowal:)
a ty kiedy masz wynik??szybko miala tez rezonanas...super...ze nie musialas sie stresowac i dlugo czekac...
ja prywatnie robilam i tak wiec z dnia na dzien;)))i wyniki w ten sam dzien wiecz:)))powiedz kochana a w rtg szyjnego (bo mialam)jamistosci nie widac???

ja mam dzis dola bo drwtewieja mi 2 rece...wtf(((:ostatnio policzek...teraz rece....dziwi mnie to ze mialam juz to jesienia...potem spokoj i teraz wrocilo... :why: :why: :why: :why:

przez elo 30 kwi 2014, 21:48
ej a tera powaga cos mi wyskoczylo pod stopa jakas brazowa plama o srednicy 2 cm pierwszy raz gdy ja widzialam myslalam ze po kapieli zniknie ale nic z tego
umre?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez evvelinka 30 kwi 2014, 22:44
marta80 napisał(a):evvelinkaja mialam rezonans glowy...nie bylo zle...tylko te stuki puki huki....masakra..no i geba w klatce;))no i moje mysli..jezu co tak dlugo co??pewnie cos widza....znalezli..szum w glowie....a ja odbieralam wynik to jzu wogole swiat mi wirowal:)
a ty kiedy masz wynik??szybko miala tez rezonanas...super...ze nie musialas sie stresowac i dlugo czekac...
ja prywatnie robilam i tak wiec z dnia na dzien;)))i wyniki w ten sam dzien wiecz:)))powiedz kochana a w rtg szyjnego (bo mialam)jamistosci nie widac???

ja mam dzis dola bo drwtewieja mi 2 rece...wtf(((:ostatnio policzek...teraz rece....dziwi mnie to ze mialam juz to jesienia...potem spokoj i teraz wrocilo... :why: :why: :why: :why:

Widać widać, na granicy szyjnego i piersiowego jest ta jama. Druga niżej w piersiowym.
Kurcze to coś ze mną nie tak, że mam takie zawroty przy rezonansach i tomografiach :/

Sortuj wg