Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 29 mar 2014, 14:33
nerwa, teoretycznie od wszyskich fundacj mozna to podciagnac :D
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 29 mar 2014, 14:35
no racja... .dlatego ja najbardziej lubie dawac na zwierzeta :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 29 mar 2014, 14:45
;) nerwa, ja jstem w SAB ( stow. Adopcji Buldożkow) i kilka lat na dogomanii pomagalam, ale jak moj Hebo umarł, to sie posypalo mi wszystko i smutno mi ze ja nie mam swojego "kundla" i nie wchodze jakos :(
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 29 mar 2014, 14:58
No ja tez zaluzje, ze nie mam psa. Zawsze jak do mamy jade i sie pobawie z psami to od razu lepiej sie czuje :)
I zawsze mi tak szkoda, jak widze krzywde zwiarzat, bo wiem, ze one nie moga nic zrobic - a ludzie dodatkowo to skur...syny.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 29 mar 2014, 14:59
dokladnie nerwa :( ja mialam mojego adoptowanego... jak mas zfejsa to Ci podam na prv namiary i sobie zobaczysz :( dala mu cudowne 3 lata zycia.....
Obrazek

przez nerwa 29 mar 2014, 15:08
Moja mama znalazla w lesie pieska, - wygladalo na to, ze ktos go wywiozl do lasu i porzucil. I tkai wyglodnialy byl, bal sie ludzi. Ale powoli jakos zaufal i mama go przygarnela, cale leczenie mial zrobione i teraz zdrowy i szczesliwy, zyje sobie :)
A drugiego psa, sasiad jej potrącil i nawet sie nie zatrzymal zeby pomoc... wiec pies zdechl na ulicy pozostawiony :(

przez evvelinka 29 mar 2014, 15:09
platek rozy napisał(a):evvelinka, tak mozna u mnie na prywatny rrezonans okolo 3 tygodni sie czeka ale cena 800 zl a tyle nie mialam , czekalam na termin.

Ja zapłacę ponad 1000zł. Stwierdziłam, że co mi z kasy jak źle się czuję. Poza tym ja chcę cały kręgosłup, a skierowanie mam na 1 odcinek, bo mr głowy odłożę na później. Znowu musiałabym iść do ogólnego po skierowanie do neurologa żeby dostać skierowanie na rezonans, bo może wypisać tylko na 2 odcinki za jednym razem, a w miesiącu można wykonać tylko 1 odcinek.. masakra, wolę już zapłacić.

-- 29 mar 2014, 15:10 --

księżniczka napisał(a):mialam badanie na reumatyzm w czerwcu :P i nic ;)
( mam najomgo co od 15roku zycia go kolano bolalo/ teraz ma 40 lat i sie okazalo ze ma artretyzm <lol2>

Jakie to było badanie? Czynnik z krwi?

-- 29 mar 2014, 15:12 --

nerwa napisał(a):Wiecie na jaki wpadlam pomysl ,zeby taki na sobie experyment wykonac. Caly dzien myslec i zachowywac sie jak normalny czlowiek!!! Ale nie wiem... wydaje mi sie, ze to niewykonalne moze byc :)
Ale wiecie, tak ze wstac - nie myslec od rana jak to zle sie czuje, tylko normalnie bez namyslu, wyszykowac sie, cos zaczac robic, skupic na problemahc dnia codziennego, a nie na sobie i objawac. Ciekawe czy by to cos dalo? Ale tez nie wiem czy to mozliwe wlasnie :D

To ja ostatnio wpadłam na genialny pomysł kupienia sobie za ciasnych butów żebym jak chodzę myślała o bólu, a nie o tym, że mnie chwieje.. super co?

przez nerwa 29 mar 2014, 15:13
evvelinka napisał(a):To ja ostatnio wpadłam na genialny pomysł kupienia sobie za ciasnych butów żebym jak chodzę myślała o bólu, a nie o tym, że mnie chwieje.. super co?

heh :))) to ja Ci powiem, ze jak mialam wieksze lęki, to na przystanku znalazlam tkai krzew z kolcami. I zerwalam sobie galazke, zeby podczas drogi się nia "bawic" i tak trzeba bylo uwazac, zeby nie pokłuła, wiec to tak odwracało uwage, ze wtedy lęku nie mialam :)

przez evvelinka 29 mar 2014, 15:14
Proszę nie mówcie o krzywdzie zwierząt, bo to najbardziej bolesny temat ever.. od razu mi się przypomina to video konającego nosorożca z wyrwanym rogiem na liveleaku :/

przez księżniczka 29 mar 2014, 15:15
evvelinka, tak z krwi, nie pamietam teraz co... jakies 3 parametry
Obrazek

przez platek rozy 29 mar 2014, 15:18
evvelinka, ja za sam szyjnym 800 zl mialam placic to jak za caly kregoslup 1000 to malo ale Ci nie zrobia naraz tego , bo sa przepsy unijne i musiszz nawet na prywatne mri miec teraz skierowanie. I z kontrastem bierz bo bez kontrastu jest u mnie za sam szyjny 420 ale bez kontrastu jest niedokladny .

A z kasy jasdne ze nic jak czlowiek chory tylko ze ja mam calej mojej kasy 1500 zl:)na miesiac wiec jak widac 800 wydac nie da sie z tego bo stracza mi to co mam na przezycie bylejakie:)
Ostatnio edytowano 29 mar 2014, 15:19 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez evvelinka 29 mar 2014, 15:19
Też sobie planowałam zrobić czynnik reumatoidalny czy jakoś tak i boreliozę sobie przy okazji zrobię. Także w tym tygodniu rezonans i badania krwi.

przez księżniczka 29 mar 2014, 15:25
evvelinka, a to miarodajny ten czynnik :D? bo mi tam wszystko blisko 0 wyszlo psmietam :D ze nie bylo mowy o zadnym reumatyzmie , ale to czerwcu bylo, teraz nagle mialoby mi sie pojawic ??
Obrazek

przez evvelinka 29 mar 2014, 15:28
Nie wiem czy miarodajny :shock:

Sortuj wg