Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marta80 06 mar 2014, 22:52
Miro morfologia bez zarzutu i szczesliwy??czy teraz bedzie inna akcja??:)wezel sie wchlonal...moj jakis malo wyczuwalny dzis go nie macalam;)

przez Miro 07 mar 2014, 00:14
No jestem w końcu. Tak, już po Hipo, już wyszalony furami i szczęśliwy :D
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez księżniczka 07 mar 2014, 08:45
"wyszalony furami" co to znaczy ??
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez myszka1984 07 mar 2014, 09:51
Miro, ciesze się, nastraszyłeś trochę, aż się sama zaczęłam macac i szukać węzłów ;/

ja już po usg piersi, wyszło dobrze, wiec na razie jest euforia :D dzięki Bogu!!!

Boje się tylko ze za chwile znowu cos wymyśle....

przez Ellwe 07 mar 2014, 11:02
Płatek róży idę dziś do nowego gina, zobaczymy co mi powie, tamten, tylko mówi bierz hormony z progesteronem i rób dziecko, bo później możesz nie mieć go w ogóle. więc w moim przypadku hormony anty odpadają:( chociaż szczerze mówiąc ja jeszcze chciałabym z dzieciaczkiem zaczekać :roll:

myszka1984, :brawo: Bardzo się cieszę:) Ja idę w przyszłym miesiącu, mam nadzieję, że też będzie oki, bo ja sobie oczywiście macam i ciągle wynajduję jakieś kulki zgrubienia itd. nie nadaję się da samodzielnego badania piersi, bo zawsze coś znajdę i jest schiza.

Miro, :great: super, skończ już z tym chłoniakiem:) Najwyraźniej nie chce się do Ciebie przyczepić i całe szczęście :time:

W kwestii węzłów powiem Wam, że ja miałam swoje jazdy pół roku temu i to był okropny czas. Macanie szyi 50 razy dziennie, co miesiąc USG i morfologia, RTG klatki, no szaleństwo po prostu. Mam po obu stronach szyi po kilka węzłów od 5 - 11 mm plus po kilka po żuchwą powyżej 11 mm i jeden 5 mm nad obojczykiem. Wszystkie wyczuwam i mam je około 1,5 roku.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez księżniczka 07 mar 2014, 11:13
Ellwe ;) a zrób sobie dziecioka :D co tam..... :D Milego starania się o dziecko, chociaz w sumie jak to kiedys powiedzialo mądre takie małe stworzenie.... " dzieci powstają z uprzejmosci tatusia" :D hahahaha
Ja bylam u rodzinnej, ale moja byla na szczepieniu dzieciokow, i dali mi jakas inna. i ta kazała mi isc na kolonoskopie, ale mowi ze moja prowadzaca rodzinna moze tlyko to wypisac. Pomacałamnie po brzuchu i boli mnie okrężnica, czy ak to tam nazwala i od razu " jelito drażliwe" -.- ale ze kolono ma mi wypisac tamta, ja pier.....
<boi sie> ...:(
Obrazek

przez marta80 07 mar 2014, 11:34
ELLWE mi jazda z wezlam zaczelam sie we wrzesniu...a list i grudz bylam w pl 5razy morfologie zrobilam;)usg brzucha 2 razy klatke tez przeswietlilam..szlam po wyniki i tylko bylo...Boze zeby bylo zeby bylo,,,,szum w glowie...i jak limfocyty mialam nizej minimalnie to juz jazda...((:
potem mi sie wchlonal na 1.5maca ale bylam happy...i znow wyszedl...no i onkolog mowi ze wezly nowotworowe sie nie chowaja nie zmiejszaja itd....wiec nie ma opocji aby on byl nowotworowy...no to radosc trwa 2dni...a potem znow jazda(((:
a najlepsze jest to ze onkolog juz mnie wyczul....ze wariat:)i mowi...dziewczyno wiesz ze cierpisz na kancerofobie..ja why????a on no lek przed rakiem((:i zaczal mi jazde nie szkoda ci meza synka...itd...a ja(((:pustka......

ksiezniczko....mnie tez boli okreznica,,,;)gastrolog postukal po brzuchu i mowi ze nic groznego,,,,a ja zaczynam mu nawijac...a on uspokoj sie kobieto bo sie wykonczysz....dal tab debridat i na srake kreon...i tyle....ale ja chyba nie spoczne i tak musze na kolono.....(:musze tu od nich wydebic.....

-- 07 mar 2014, 10:35 --

kate

przez księżniczka 07 mar 2014, 12:10
no jak ta napisala ze " rozwazyc kolonoskopie" wa karcie to tamta pewnie juz da......
nie mozesz naklamac np ze mialas krew w kupie :D? albo ze ktos bliski umarl na raka dupy ?
Obrazek

przez nerwa 07 mar 2014, 12:13
Kurde a ja chyba derealke ma... bo juz od 3 dni takie nieogarniecie w glowie i w oczach :( ehhh nie lubie tego dziadostwa! juz chyba bol brzucha byl lepszy
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 07 mar 2014, 12:17
Derealka ??? :D ja wiem co do Dilerka, alebo derilka ;D....
w sumie, chcesz to sie zamienie :D z toba :D zobaczymy co lepsze
A zauwazyliscie, ze tu na tym forum to same mlode osoby sa -.-????
Obrazek

przez nerwa 07 mar 2014, 12:21
księżniczka, derealka to derealizacja - ja takie dziwne uczucie w glowie, jakby sie w jakim snie bylo czy gdzie. Ciezko opisac, takie polaczenie otumaneinia, sennosci, i nie mozna sie z tego otrzasnac w zaden sposob, dopoki samo nie przejdzie dziadostwoooo!

Aaa no wlasnie, kurde w ogole jak my za mlodu takie schorowane, to co to potem bedzie - ja nie wiem! :mrgreen:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez aga9115 07 mar 2014, 12:56
Widzę, że tu u wszystkich się coś pozytywnego dzieje :D w końcu jakieś fajne newsy :D

A u mnie oczywiście ze szczęściem lipa bo.... mam 2 krostki na jednym palcu (które są od kilku miesięcy) i jest wkręta, że to nieczerniakowy nowotwór skóry... Czytałam o tym wczoraj dużo, niby nie dają przerzutów i w ogóle, ale ja mam teraz jazde na bani, że z tego się wzięły te bóle kości itp. i że już przerzuty i umieram... Masakra.

Dzisiaj jest dół jak nic :(

przez marta80 07 mar 2014, 12:56
ksiezniczkono musze ich naklamac bo inaczej ci nie dadza...oni sa dynioglowi,,tylko paracetamol....lek na wszystko!!!!to sa zjeby genetyczne,,,a nie lekarze!!
choc moj wujek czyli ojca brat 2lata temu mial guza na jelicie...i bral lekka chemie...dzis jest ok...wykryl przez przypadek nic mu nie bylo,,poszedl se na darmowa kolnke...wiec mnie nie strasz :why: :why: :why:
no faktycznie sami mlodzi.....moze starsi sie wstydza narzekac...;)tylko my takie porabance;))

przez Miro 07 mar 2014, 12:59
scooby, Pewnie zwłókniały. Ja mam w pachwinie też przytwierdzony, twardy, ponad 1cm, jest to pozostałość z dzieciństwa. Tak ma być :D
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Sortuj wg