Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez fuzzystone 29 paź 2013, 19:46
Miro napisał(a):
Lolek20L napisał(a):
Miro napisał(a):Ja mam węzły, już jestem prawie na 100% pewien że to chłoniak. Teraz już się chyba śmierci nie wywinę :why:

Haha,zabawne:p
Nie ładnie żartować z hipochondryków. :nono:

Ja nie żartuję :why: ja po Ance 00 to jestem tu chyba wiodącym... Wywaliło mi węzła koło krtani, wyczuwalny kiedy coś przełykam...

Nie jest dobrze :why:

Mnie się wydaje że się gdzieś podziębiłeś - niby jest ciepło, ale ta pogoda jest zdradziecka.

przez Miro 29 paź 2013, 20:25
fuzzystone napisał(a):

@Miro: a wiesz, że podobno u częsci pacjentów z zz czy chłoniakami węzły robią się bolesne po alkoholu? :D

Ja nie piję alkoholu w ogóle, więc nie mam jak sprawdzić. Ponoć węzły nowotworowe są twarde, i nie są przesuwalne. Mój jest miękki i lata jak szalony ;)
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez fuzzystone 30 paź 2013, 00:48
No i kupa. Czułam się bardzo dobrze, aż przed chwilą (14 dc) dostałam plamienia okołoowul. Logika, wiedza itp. wskazują, że to nic specjalnego zwłaszcza, że równo 2 tygodnie temu byłam u gin i miałam robione USG z bdb wynikiem. Ale ja oczywiście jestem juz przekonana, że mam albo ciężki stan zapalny, albo guza przysadki, albo coś tam innego. W momencie zaczęłam czuć się bardzo zle - a godzinę temu wszystko było idealnie, miałam doskonały humor... teraz mam wrażenie, że jestem jedną nogą w grobie.

Zastanawiam się, gdzie znajdę psychiatrę, który wysłucha wsyzstkich tych bzdur, które sobie wkręcam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sayace 30 paź 2013, 02:02
Miro napisał(a):
fuzzystone napisał(a):

@Miro: a wiesz, że podobno u częsci pacjentów z zz czy chłoniakami węzły robią się bolesne po alkoholu? :D

Ja nie piję alkoholu w ogóle, więc nie mam jak sprawdzić. Ponoć węzły nowotworowe są twarde, i nie są przesuwalne. Mój jest miękki i lata jak szalony ;)

Też mam powiększone węzły chłonne szyjne, od jakichś dwóch lat, do tego bóle kości/stawów które mi towarzyszą do dnia dzisiejszego, wiązałem to z chłoniakiem, przejmowałem się, "macałem" węzły codziennie, próbowałem przekonać lekarzy, by mi dali skierowanie na jakieś konkretne badanie, ale bez skutku, skoro nie ma nie wiadomo jakich dużych zmian w morfologii to nie ma takiej potrzeby.

Nawet mój kuzyn, który jest chirurgiem i byłem u niego na oddziale w czerwcu (z uwagi na przepuklinę), powiedział, że mnie nie będzie leczył pod kątem chłoniaka, bo jestem zdrowy, a gdybym go miał to by mnie tu już dawno nie było, cóż, nie przegadasz ;).
Wiadomo, że w jakimś stopniu biopsja by mnie mogła uspokoić, oczywiście jeśli by wyszło, że wszystko jest w porządku, ale po prostu czasem chyba lepiej jest nie myśleć i starać się normalnie żyć, choć wiem, że hipochondrykom jest ciężko, gdyż sam nim w jakimś stopniu jestem.
´Cause it's always raining in my head,
forget all the things I should have said.

~ Staind - Epiphany

przez Lolek20L 30 paź 2013, 03:26
Z tymi węzłami to i ja teraz mam schizy.. jeszcze tego mi brakowało :hide:

Kurde, chyba czeka mnie prześwietlenie głowy. Coraz bardziej niepokoją mnie te zawroty.Tak przynajmniej uspokoiłabym się ,że to nie guz... Tylko chyba to jest szkodliwe? NO i czy będą chcieli mi zrobić , a nie wygonią,bo powiedzą ,że znowu coś wymyśliłam,

Przecież nigdy wcześniej nie miałam takich zawrotów..
Sory,za marudzenie,ale się boje,boje coraz bardziej. :why:

przez paulag24 30 paź 2013, 06:32
proszę napiszcie czy myślicie że to przerzuty na kości i złamannie patologiczne

przez anka00 30 paź 2013, 12:41
byłam pobrac krew.Jutro wynik. Chyba nie musze pisac jak sie boje

przez fuzzystone 30 paź 2013, 13:13
anka00 napisał(a):byłam pobrac krew.Jutro wynik. Chyba nie musze pisac jak sie boje

Anna, ja sama mam problemy ze sobą i swoją nerwicą, ale zaczynasz przesadzać. Wybacz, ale latanie i robienie badań co tydzień jest kompletnie bez sensu, to już nie hipochondria tylko nerwica natręctw...

przez paulag24 30 paź 2013, 16:46
proszę napiszcie co sądzicie czy to może być złamanie patologiczne

przez Sayace 30 paź 2013, 16:55
paulag24, ale co, gdzie, jak? W styczniu miałaś ostatni tomograf?
Jak obecnie wygląda Twoja morfologia, jeśli masz wyniki badań to proszę przepisz je tutaj i czy jesteś w ciąży, bo z tego co napisałaś wyżej tak wywnioskowałem.

~ Staind - Epiphany

przez paulag24 30 paź 2013, 17:04
tak, jestem w 33tc, od 2 lat boli mnie kość udowa, kilka razy miałam atak silnego bólu w biodrze, ostatni w styczniu, po tym miałam zrobiony tomograf bez kontrastu, wynik był dobry oprócz drobny fragmnent kostny oddzielony od brzegu panewki-oderwany osteofit?skostnienie w tk.miękkich?

boję się że to złamanie patologiczne, przerzuty na kości, osteoliza, dużo jest moich wątków do tematu mojego bólu na poprzednich stronach....
od stycznia nie robilam zadnych innych badan bo jestem w ciąży, ale nie ma dnia zebym nie myslala o tych kosciach, dodatkowo od jakiegos czasu pobolewa mnie ręka, koło kości ogonowej i łopatka....

w morfologi mam zawyżone procentowo neutrofile, mam 80 procent, a norma do 70 procent....

jestem pewna że umieram, przeczytalam mnóstwo historii rozpoczynających się od przerzutów na kości, a dopiero potem odkrycie źródła głównego raka....

przez markoo 30 paź 2013, 17:07
Moje wezly znowu sa twarde od roku juz, ale przesuwalne na szczescie.

przez Sayace 30 paź 2013, 17:24
paulag24, neutrofile mogą odbiegać od normy w czasie ciąży, nie martwiłbym się tym dopóki nie urodzisz, po porodzie możesz ponownie wykonać morfologię z rozmazem, oraz wykonać badanie na czynnik reumatoidalny, poza tym możesz kupić sobie magnez, cynk, witaminę B6 (brać przed snem), kwercetyna - pozytywne działanie na samopoczucie w ciągu dnia - dawka 500-1000mg.
I w końcu przestań się tak przejmować i myśleć! To Ci w niczym nie pomoże, a może tylko pogorszyć już i tak Twój kiepski stan psychiczny, trzymaj się! ;)
Ostatnio edytowano 30 paź 2013, 17:27 przez Sayace, łącznie edytowano 1 raz

~ Staind - Epiphany

przez Lolek20L 30 paź 2013, 17:25
http://demotywatory.pl/4229316/Seks-jes ... #obrazek-3

Widzieliście ? Wyjaśniło się skąd mamy tyle chorób. :mrgreen:

Tak na poprawę humoru :105:

Sortuj wg