Dla wszystkich, którzy czują lęk

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez wiejskifilozof 07 maja 2011, 09:44
Może to zabrzmi okrutnie , lecz także żadnych większych emocji nie czułem, na 1listopada , stałem koło rodziców mamy .Lecz by coś przeżywać takiego mocnego to nie . Chociaż jakieś tam uczucia mam, lecz wiele za małe .

przez coolkidofdeathh 08 maja 2011, 15:07
Wiesz, mam podobnie.. ale u mnie zazwyczaj po paru dniach przechodzi ta obojętność. Ale tak, wiem jak to jest gdy nawet śmierć nie wywołuje żadnych uczuć. W moim przypadku wygląda to tak, że nie przejmuję się w ogóle jak będzie wyglądała moja przyszłość, co gorsze nie robię nic. Nie uczę się, nie mam żadnych perspektyw, choć wiem, że mogłabym wiele,gdybym tylko się zmobilizowała i gdybym pozbyła się lęków itd. Obecnie tkwię w martwym punkcie i zastanawiam się co dalej i jak w ogóle chcę żeby wyglądało moje życie. I nic nie jestem w stanie wymyśleć, bo jest mi wszystko jedno. :?

przez wiejskifilozof 10 maja 2011, 08:21
Jestem teraz bardzo poddenerwowany wizytą u psycholog . Nie mam powodu, mimo to cały jestem wystraszony . :-|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bebzon 13 maja 2011, 17:26
autorko, ale przecież wyraźnie jesteś smutna i zdenerwowana, to są uczucia i im szybciej uświadomisz sobie że to tylko blokada w twojej głowie, tym szybciej z tego wyjdziesz:)

Sortuj wg