Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pimpek82 03 lut 2014, 21:39
angie1989, ja śniegu nie mam ,ale mam nadwrażliwość na kolory,czSem to aż mnie oczy bola,albo jak z kimś rozmawiam i staram sie na niego patrzeć to musze mróżyć oczy,tak samo przykomutuerze bo np.jest jasny ekran,albo za bardzo kolorowy.

przez angie1989 03 lut 2014, 21:48
pimpek82, mi to najgorzej jak,wszędzie są białe ściany ...w ogóle teraz,mam nadwrażliwy wzrok.

przez pimpek82 03 lut 2014, 21:57
angie1989,ja tez mam nadwrażliwość na żywe kolory i właśnie biały.ostatnio męczyli mnie np.siedzenie przy komputerze i sciemnialam sobie ekran

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bree 03 lut 2014, 23:17
Ja mam tez nadwrażliwe oczy na jasne kolory. Oczy mróże patrząc nawet w zachmurzone niebo, mówiłam o tym wielu lekarzom ale każdy mówił że to nic takiego.
W domu na komputerze mam taki program http://justgetflux.com/ który przyciemnia mi obraz, w pracy niestety nie mogę go mieć :(

przez angie1989 04 lut 2014, 10:34
Miejmy nadzieję ze to wszystko nam przejdzie jak wyleczymy nerwice

przez malone89 04 lut 2014, 12:23
monar84 napisał(a):angie1989
obraz nie jest zbyt wyraźny, muszę często mrużyć oczy i tak jakby ściągac czoło (jak przed słońcem w oczy)
poza tym wieczne zawroty głowy - jak po wypiciu jakiegos alkoholu.
kupiłam sobie ginkofar, ale nic nie pomogł. Biore krople homeopatyczne L72, ale tez nic lepiej... :( za m-c mam neurologa i psychiatrę, ale od tego czasu to chyba zwariuję z tymi objawami...
Nie wiem co z tym zrobić :(

Miałam identyczne objawy, i to, ze dzieje Ci sie to nawet wtedy gdy jesteś pozornie spokojna to nic nie znaczy. Jedyna rzecz jaka możesz zrobic, to "przecierpieć" swoje pamiętając o tym, że Twój mózg zapamiętuje i weryfikuje wszystko to, co się z Tobą dzieje, że po pewnym czasie "uzna", iż już dosyć tych meczarni, bo w gruncie rzeczy jesteś zdrowa i bezpieczna. Wiem jak to brzmi, staraj się nie walczyć z tymi objawami, przyjmij je a same odejdą.

przez monar84 04 lut 2014, 20:06
dziewczyny!
Nawet nie wiecie jak mi to forum pomaga! Niestety nie ma żadnej poprawy, liczę (boje się, ze moze nawet za bardzo) na wizyte u psychiatry... Codziennie wstaję z nadzieją, że moze minęło? Ze skoro przyszło tak nagle to i moze samo sobie pójdzie....Nawet powiem, ze jestem w stanie znieść każdy ból, nawet duzy, ale to podwójne widzenie, zawroty głowy i takie otępienie - NIE daję rady!
I tak bardzo bym chciała dostac coś, co sprawi, że to minie.
Skąd sie biora takie choroby, nerwica? Przecież rok temu nawet nie myslalam, ze będę szła ro psychiatry i siedziec na forum o nerwicy!!!

malone89 - myslilsz ze po jakims czasie to samo ustąpi?

jeszcze napisze, ze czytaam, że takie zaburzenia wzroku moga byc od kręgów szyjnych... A właśnie tam mnie tez boli no i cały tył głowy...
Jutro idę do takiego znajomego co ma klinikę rehabilitacji, łapie się już wszystkiego, żeby tylko poczuc się jak 6 m-cy temu!!!

przez angie1989 04 lut 2014, 20:36
monar84, ja tez jeszcze kilka miesięcy temu nie myslalam ze zlapie mnie cos tak paskudnego...to jest gorsze niż bol czy choroba ktora mozna wyleczyć tabletkami...to walka z samym sobą...glupie to...:/
czasem faktycznie czlowiek sie zastanawia czy to aby tylko nerwica i szuka innych przyczyn...

przez monar84 04 lut 2014, 21:11
angie1989...
to wszystko przez stres...:( tak sobie tłumacze. Ja zawsze i wszytskim się wszędzie stresowałam, stresuje i pewnie bede stresować :( wszystkie objawy pasują do nerwicy, ale to tylko moje zdanie... wolałabym, żeby to było zwyrodnienie kręgosłupa, masaże i przechodzi. Ale czuje, że długa i żmudna praca przede mna i walka samą ze sobą...

przez angie1989 04 lut 2014, 21:35
monar84, tez bym tak chciala, ale myślę ze skoro te objawy powstaly w dużym stresie itd to pewnie z nerwicy. Pozostaje wierzyc ze mina.
ja tez zawsze sie przejomwalam wszystkim, ale teraz to juz przechodzę sama siebie...martwie sie kazda błahostką....

przez pimpek82 07 lut 2014, 17:52
Zawroty jakoś ustaly(pewnie to chwilowe),ale mam inne dolegliwości glowy,przez to czuje ciągły niepokój,nie potrafię sie zrelaksować.Mam w sobie chyba mega napiecie,bo wszystko co robię,robię strasznie nerwowo np.sprzatanie mało kija od mopa nie połamie.Czy Wy tez sie meczycie z ciągłym napięciem w głowie?Normalnie czuje jak mam napięta skore na głowie,napięta żuchwę.Mam takie dziwnie uczucie w głowie,takiej waty,ściskania,gęsiej skorki na mozgu :).Czuje po bokach troszkę nad skroniami jak tam mi pulsuje.Cały czas mam tak jakoś dziwnie w tej głowie i aż mam od tego wrażliwe ,jakieś napięte oczy.Nie mogę sie na niczym skupić.Robie np.przelew internetowy,albo szukam na szybko czegoś ważnego w dokumentach,jest mega panika,nie mogę trzeźwo myslec,głowa mi mało nie eksploduje!az mi sie od tego niedobrze robi.Macie tez takie uczucie w głowie?

przez angie1989 07 lut 2014, 21:57
pimpek82, identycznie mam. To jest walka z samym sobą ze swoimi myslami. Glowa napięta ucisk, ciągle boli...

przez malone89 08 lut 2014, 11:06
monar84 napisał(a):
malone89 - myslilsz ze po jakims czasie to samo ustąpi?

Tak, ja sama walczyłam z tym przez kilka miesięcy. Dolegliwości były tak dziwne, że naprawdę nie mogłam wprost uwierzyć, iż dzieje się to za sprawą mojej psychiki i że kiedykolwiek jeszcze bede sie czuła normalnie ale teraz, gdy nauczyłam się żyć z nerwicą widzę dużą poprawę, większość objawów minęło jak ręką odjął, ostatnio nawet lepiej sypiam co było w ogóle nie do pomyślenia. Dobrze, ze jesteś na tym forum, że czytasz, dowiadujesz się, dzięki temu łatwiej Ci bedzie pojąc co sie dzieje i Twoj strach minie.

przez pimpek82 08 lut 2014, 13:20
angie1989,ja juz mam dosyć,głupie uczucie,ze zaraz cos w tej głowie pęknie.Teraz mam jazdy czy z tego ciągłego napięcia nie dostanę jakiegoś wylewu.Jak sie tego cholerstwa pozbyć? :why:

Sortuj wg