Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez milka89 21 kwi 2011, 22:38
pumcial chodzę do pani psycholog i zazywam velaxin er od psychiatry, ale z pania psycholog nie przerabialam nigdy zadnych sposobo na uspokajanie sie... ciagle tylko chce sluchac omoich emocjach, wyciaga ode mnie moje emocje, a ja chce mowic o moich objawach o tym ,ze umieram, chce zapewnien od niej ,ze nic mi sie nie dzieje, a ona tylko o tych emocjach i ignoruje moje bóle i cierpienia :(
Velaxin ER 150mg + Sedam 3mg doraźnie

przez *Monika* 21 kwi 2011, 22:42
milka89, Nie ignoruje, w ten sposób chce dotrzeć do źródła problemu. Istnieje coś takiego jak somatyka między innymi.
Obrazek
Główny Moderator

przez milka89 21 kwi 2011, 22:45
ale ja nie wierzę w to, że może mnie tak boleć głowa, szumieć mi może w uszach, czuje uciski, mam bóle żołądka i mdłości, kłucia w plecach od psychiki, nie wierze,ze to jest możliwe...nie wierze, ze jestem fizycznie zdrowa...bo ja umieram, coś mi jest, tylko wszysy to ignoruja, bo maja mnie za wariatke ;(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 21 kwi 2011, 22:51
milka89, Niestety nie zgodzę się z Tobą. Jeśli wykonałaś wszystkie badania, nie ma przesłanek,żeby uważać inaczej.
Obrazek
Główny Moderator

przez milka89 21 kwi 2011, 22:56
na tk głowy czekam do 22 czerwca, wiec na pewno mi cos sie stanie do tego czasu...zoladka nie badalam, bo boli mnie od niecalego tygodnia dopiero....mialam robiona miesaic temu morfologie i wszystko wyszlo ok, ale teraz sie boje, ze w ciagu miesiaca cos sie moglo stac i juz ta morfologia nie wazna....np. o dtabletek antykoncepcyjnych robi mi sie zakrzep cos jest nie tak i wtedy bylo ok wiec w morfologii nie wyszlo, ale teraz juz jest inaczej...:(

przez pumcial 22 kwi 2011, 13:34
milka 89 mam podobnie ale nie wkręcam się , że umieram tylko że jestem nieuleczalnie chora. Mój chłopak ogólnie ciągle mi gada bym szła na badania a ja mu tłumacze że mam nerwice lękową i że to moja psychika wariuje i ciezko mu to zrozumieec jak mu mówie by poczytał mówi oj tak wiesz w internet eh.......... wczoraj miałam taki atak w sklepie , że się popłakałąm =/ !!!!! jak zawsze mam ucisk po lewej stronie nagle mnie dopadło z prawej masakra!!!!!! jakby mi ktoś skronie zgniatał i do tego nie mogłam oddychać gardło mi sie zatykało nigdy nie miałąm czegoś takiego i uczucie , że zaraz zemdleje =/ nie wiem czym to było spowodowane ale wątpie iż wyjdę do sklepu ... dziś niby panuje nad tym ale mając ucisk po dwóch stronach naprawde wariuję ;( nie wiem czy iść do psychiatry czy co robić ... kocham ten strach przed strachem i to błędne koło !!!! =/

przez milka89 22 kwi 2011, 14:06
a ja mam tak, że wszytsko jest ok i nagle zaczynam gorzej widzieć robi mi sie niedobrze, czuje sie tj. przy chorobie lokomocyjnej w aucie...mam takie dziwne uczucie w głowie...to też nerwica? ma ktoś tak?

-- 22 kwi 2011, 20:26 --

a teraz sobie wymacałam jakby małego guzka na czole zaraz przy lewej brwi....to dokładnie to miejsce, gdzie mnie najczesciej pobolewa głowa i teraz sie boje ,ze wymacałam guza jakiegoś :( pani neurolog niby mi dotykala czola badala i nic nie wyczula, ale ja mam wrazenie, jakby to sie teraz pojawilo, powiekszylo...i ze to powiazane z tymi bolami glowy, bo to w tym miejscu boli gdzie guzek czuje......boje sie strasznie :(

przez mooonika2007 01 maja 2011, 12:23
Witam mam 22 lata,od paru lat cierpie na nerwice takze natrect.Biore seroxat. Wczoraj miałam pulsowanie w głowie z prawej strony przy czym lekki bol a takze przy wstawaniu i gwałtonych ruchach zawroty.Byłam na pogotowiu w nocy ,cisnienie w normie tylko tetno wysokie,ekg dobre. Prosze Was odpiszcie mi czy macie takie pulsowanie z zawrotami,dodaje ze nie zdarza sie to czesto moze 2 razy w miesiacu.Czy przy nerwicy wystepuja te objawy? Z gory dziekuje za kazda odpowiedz.:)
prosze nie kasujcie tematu narazie to dla mnie bardzo wazne
Ostatnio edytowano 01 maja 2011, 22:32 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na zbliżoną problematykę

przez Pasman 01 maja 2011, 21:08
Pulsowanie w głowie zdarza się nawet ludziom nieznerwicowanym. Mysle więcej o tym powie ci neurolog. Zawroty głowy wzmagają się przy ssri, choc moga też wynikać ze słabego krążenia. Czy pojawiają się one przy wstawaniu z łóżka?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez jakubkowa 01 maja 2011, 21:12
ja mam podobne objawy, najgorsze mam te zawroty głowy, a jak mnie boli to dziwne strzelania i jakby pękania mam w głowie :(

.....nerwica może wszystko.... ;)
...Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca on ze zdwojoną siłą...

przez NoOneLivesForever 01 maja 2011, 21:14
Zawroty głowy wzmagają się przy ssri
Co? :shock: Mi lekarz przepisał SSRI właśnie na zniwelowanie zawrotów i bóli głowy.
NoOneLivesForever

przez jakubkowa 01 maja 2011, 21:35
NoOneLivesForever napisał(a):
Zawroty głowy wzmagają się przy ssri
Co? :shock: Mi lekarz przepisał SSRI właśnie na zniwelowanie zawrotów i bóli głowy.

a co to SSRI ?

przez NoOneLivesForever 01 maja 2011, 22:48
Grupa leków na nerwice, lęki, depresje, itd. http://pl.wikipedia.org/wiki/SSRI
NoOneLivesForever

przez jakubkowa 02 maja 2011, 09:28
no tak tylko że one nie zlikwidują przyczyny nerwicy i objawów jedynie " uśpią " , " zamamroczą " człowieka...

Sortuj wg