[ŁÓDŹ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[ŁÓDŹ]

przez ernest00 19 kwi 2017, 16:59
Niestety kolejna wizyta i kolejny zawód u Pani terapeutki. Zwykłe badanie funkcji poznawczych przeciąga się już do pół roku. I do tego muszę za to płacić. Za pytania z kosmosu i pytania ile pije alkoholu.... A to co jem nie jest ważne? Co ja samym piciem żyje, no proszę was jakaś tragedia. I znów muszę czekać kolejny miesiąc na wyniki a miały być już. A bo zabrakło pytań, a bo się coś gryzie w wynikach i takie bajeczki. Ja rozumiem że nawał pracy i w ogóle totalus absurdus w tym zawodzie, ale bądźmy ludźmi i nie traktujmy swojego pacjenta jak sponsora swojego życia. Ja nie żałuję kasy, ale żal mi straconego czasu, który mógłbym poświęcić chociażby na naprawę roweru. A tak to jechać do miasta 2 godziny z dupy i do tego nic to nie wnosi do mojego życia. Za takie badanie dziękuję, postoję. Na ostatniej wizycie skwituję ich pracę, bo jest SŁABA.
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

[ŁÓDŹ]

przez reddeath 11 wrz 2017, 10:06
Witam czy mógłby mi ktoś polecić dobrego psychologa wszystko jedno czy z NFZ czy płatnego ważne, żeby mi pomógł. Chodziłem już do kilku i teraz chodzę do jednego i nie powiem na początku był nawet postęp, ale mój stan się pogarsza i on mi już nie pomaga. Proszę bardzo o pomoc.

Sortuj wg