Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

MNIE O NIC TYLKO O SPOKÓJ NIESTETY MODERACJA ZWŁASZCZA MONIKA nie może przeboleć że piszę o nieskuteczności psychoterapi a że dyskutować się boi i nijak nie potrafi mnie przekonać argumentami to może msci się w ten sposób.

Z Tobą się nie da dyskutować. Kulturą nie grzeszysz. Obrażasz expertów i użytkowników.

Nie jestem tu od tego, żeby do czegokolwiek Cię przekonywać.

Nie zniżyłabym się nigdy do poziomu mściwości. Nie ten poziom człowieku.

Żegnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, Szaman, No, ale przecież można komunikować się ze sobą za pomocą innych metod, nie tylko tego czata. ;)

Poza tym większość użytkowników wcina się w rozmowę i nie można tu mówić o jakimkolwiek komforcie konwersacji ;)

Jest PW, gg, tlen i inne komunikatory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisac do admina podanie ;) Co do postow nie sadze, zeby to bylo mozliwe bo watki w ktorych sie udzielales i odpowiedzi na Twoje posty straca sens. Na forach, ktore ja moderuje nie usuwamy postow. Ludzie powinni sie nauczyc brac odpowiedzialnosc za to co pisza. No ale tu decyduje ktos inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości ostatnio przeglądam różne tego typu fora i z całą pewnością mogę stwierdzić,że to forum pozostałe bije na głowę.Gratulację dla Administracji i pozostałych tworzących to forum. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z agonistą, chociaż sam muszę przyznać, nie we wszystkim czuję się kompetentny by doradzić, bo tematy fobii społecznej czy związków nie są moim konikiem, zatem nieczęsto mam okazję się wykazać w radzeniu komuś. Mam też czasem wrażenie, że na forum jest jedna "ekipa", która się zna i wspiera, a resztę użytkowników olewa (zauwazyłem w sumie nie tylko po sobie). No ale to mały ból w sumie, bo przecież forum to tylko taka odskocznia od codzienności, a grunt to wsparcia szukać w realnym życiu (przynajmniej jesli się da). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agonista, Uważaj ,żeby ekipa sobie z Tobą nie poradziła :lol:

 

adam_s, To jest chyba normalne, że ludzie którzy bywają często bardziej się ze sobą zżywają i znają, więc automatycznie zwracają na siebie większą uwagę. Natomiast jeśli ktoś nowy zakłada swój wątek zawsze ktoś mu odpowie, nie wszyscy mają czas, ochotę, albo nie czują się kompetentni po prostu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×