Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na większości portali, i tu z poważnych wątków robi się żarty, kpiny, prywatne przepychanki i pisze zupełnie nie na temat. Albo funduje domorosłe doradztwo na zasadzie: zrób, co ci piszę, bo ja wszystko wiem. A tu przecież zdecydowanie nie o to chodzi. Zastanówcie się, zanim napiszecie. Każdy się może znaleźć w podobnej sytuacji.

Niektórzy powinni się przenieść na czat, tam jest miejsce na nic nie wnoszące pitu-pitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jest podstawą wymiany pogladow i ew porozumienia , czasem prowadzi to do sporów ale to normalne .Właśnie to mi się nie podoba że ingeruje się w to i czasem wartościowych użytkowników się banuje za kilka głupich slów a nie bierze się pod uwagę całokształtu.Nie podoba się także moderacja w tym sensie że uważa sie za wyrocznie nieomylna.Jest regulamin niby ale nawet modzi go nie przestrzegają.Ogólnie jako forum w sumie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Obsesyjna reakcja"(?) czy kurtuazyjne zwrócenie uwagi, jeden grzyb.

Generalnie chodzi o to, że nóż się w kieszeni otwiera, jak potocznie mówiąc: jedno o zupie, drugie o doopie.

Forma posta, to jedno (nie każdy umie się wypowiadać, jak poeta), a trzymanie się tematu i zasad dyskusji (wymiana poglądów, a nie nakłanianie do przyjęcia swoich) to drugie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrażę szczerze swoją opinię: ostatnio odczuwam zagubienie na forum.

wiem, to głównie wynika to z mojej natury i moich przekonań.

 

przyszedłem tu, bo przeżywam trudny okres w swoim życiu.

liczyłem na otwarcie się, wsparcie. nie udało się. z nikim nie udało mi się zaznajomić, zaprzyjaźnić.

 

po paru tygodniach pobytu tutaj, zamiast trzymać się swego celu, zagubiłem się; zapomniałem po co tu przyszedłem. nie lubię narzekać z byle czego, choć wiele wątków do tego doprowadza. a narzekanie to nic innego jak cofanie się w zdrowieniu, a wątki optymistyczne... gdzieś zaniknęły.

 

może jestem zbyt głupi i niedopasowany do tej e-społeczności.

pozdrawiam gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie biegli w czymś sa i laicy .To akurat nie swiadczy o tym że jesteś dziwny czy inny .Są działy odnośnie zaburzeń wg objawów są i bardziej ogólne .Mnie też kilka może osob toleruje a sporo czytać nie może i jakoś nie rozpaczam .Sa ludzie liczący się ze wszystkimi są i tacy którzy licza sie tylko z tymi co na to zaslugują .Może trzeba dyskutowac bez wzgledu na odpowiedzi bo każdy ma prawo je zamieszczać jakie uważa sa słuszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×