Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Za chłodne kolory moim zdaniem :P No ale jak do tematów depresyjnych pasuję idealnie :D

A poza tym na razie ciężko powiedzieć - dużo jest do czytania, jak ktoś nowy się rejestruje, no ale to dobrze, że ludzie się tu udzielają.

 

Ale po wielu też widać zniechęcenie, konta pozakładane a tylko po kilka napisanych postów, czasami nawet po jednym. Ogrom tego forum jest porażające :mrgreen: Ale i tak chyba najlepsze w tej tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest cudowne , piękne , super pomocne, kolorowe , śmieszne , poważne , po polsku i do tego w internecie, po prostu super.

 

To mówiłem ja, bigfish 8)

Sławcio <3

 

Jestem bardzo zadowolony, ale wygląda mi naprawdę nie odpowiada, kiepsko to wygląda :(

Możesz sprecyzować swoją wypowiedź? :D

 

trek, quiedro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na forum od kilku dni. I jestem zachwycona. Jest to kopalnia wiedzy oraz pozytywnej energii. Mam nadzieję, że będę mogła tu gościć jak najczęściej. Teraz mam zły czas i bardzo potrzebuje ludzi, którzy wiedzą, co ja przeżywam i rozumieją. W domu tego zrozumienia mi brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy owe forum nie ma może wersji dla tel ?.

Mi sie pokazuje ze jest to forum ktore dziala na jakiejs aplikacji dla iphona- chcialam sciagnac ale kosztuje prawie 3 euro :P

Podoba mi sie tutaj choc jak dla mnie jest troche chaotycznie i duzo jes w tematach postów offtopowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj nawet admini wypowiadaja sie pozytywnie o off topach :D Forum piękna,zrozumienia,radosci,kąpieli w truskawkowej rzece. Zaraz ide wyprowadzic na spacer moje baranki i pozbierać bławatki. Piękna czcionka forum,doskonala kolorystyka i cudowni kolorowi ludzie. Achhhh błogostan :shock: Gdybym mial do wyboru byc na tym forum albo zjesc schabowego to bym niewiedzial co wybrac bo jedno to forum a drugie to jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×