Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, chyba nas oszukujesz. ;> Nie rozumiem jak może kogoś nic nie wkurzać. Jesteś Polką czy nie?! :P

 

Wkurza mi to, że jeszcze dzisiaj i jutro wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka,starsza babka przyszła z pretensjami do nas,że ona światła nie ma i lodówka jej się rozmroziła a nikt energetyki nie powiadomił,jak jest dzwonione tylko dodzwonić się nie można,ale poza tym to ona sama może jechać i zgłosić my wszyscy mamy światło tylko jednej fazy brak.Z jakiej racji ona i jej mąż latają po wsi do każdego z pretensjami bo ona była w Niemczech,ale mąż cały czas jest,a że to dupa do takich spraw to co mnie to ma obchodzić.Powiedziałem jej parę słów bo coś jestem pobudzona to oberwałam od mamy.

 

Psiaki mi zjadły nowe klapki które mi mama dzisiaj kupiła,ja spałam. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że gdy choć minimalnie uda mi się pozbierać i jakoś ogarnąć myśli to zaraz potem mój mąż z powrotem mnie dobija wiecznymi pretensjami i udowadnianiem mi jaka to jestem beznadziejna np. stwierdzeniem, że jestem złą matką :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojanati, nie poddawaj się...ja to przeżyłam, poznałam różne określenia dotyczące mojej osoby, słowa, które raniły mnie strasznie....ale w końcu odeszłam od mojego Męża. Ponad 10 lat temu wyszłam ponownie za mąż - jestem szczęśliwa i dzięki mojemu Mężowi w ogóle żyję, jak sądzę. To człowiek wspaniały, łagodny, rozumiejący moje problemy, zresztą sam zdrowy nie jest.

Gdybym tego nie zrobiła, może mnie już by nie było... :mhm::mhm::mhm: , kto wie :?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw - nie poddaję się, bo mam dla kogo.

Najgorsze jest to, że on też zdrowy nie jest i różne rzeczy w życiu przeszedł, ale teraz jakby go zamroczyło i nic nie widzi. Jakbym go kiedyś nie poznała to prawdopodobnie też by mnie nie było. On o tym wie i teraz wykorzystuje to żeby mnie dobić. Nie umiem tego ogarnąć, że człowiek, który był mi wszystkim tak mnie traktuje.

Wiem, że powinnam odejść, ale na dzień dzisiejszy mam wybór: koszmar z dzieciństwa albo to. Brak mi sił do walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojanati, jeśli widzisz jakąkolwiek szansę - próbuj!!! Może więcej rozmów, odwołań do pięknej przeszłości pomoże Wam...

U mnie było tylko poniżanie mnie, brak jakichkolwiek oznak zrozumienia i szacunku...więc nie wytrzymałam...

W moim przypadku było ratowanie siebie i dzieci, w pewnym sensie..nie chciałam, by wzrastali w domu bez miłości, spokoju, szacunku,zaufania...

Z perspektywy widzę, że była to słuszna decyzja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie o nic oprócz ostatnio chłopca Marsal2, boje sie cokolwek mu napisac bo mnie zatakuje odrazu , ze go obrazam, to człowiek niebliczalny i bardzo agresywny jezeli idzie o walsne ego, płakac mi sie che ,ze zeimia nosi takich ludzi, mam strasznego doła przez tego chlopca, który wszystko bierzez zbyt do siebie , ja sie go boje budzi moj strach spróbujcie mu cos napisac wprost i zarzucic to zacznie was obrazac i zalic sie na PW innym na wsz temat, jestem bardzo nieszczęsliwa przez niego i płacze cały dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwycięstwo Hollanda komucha i miłośnika arabów i kolorowych. Francją za kilka lat niechybnie będzie drugą Grecją a może bardziej Iranem bo ilość muzułmanów jeszcze bardziej wzrośnie.

to Ty nie jesteś lewicowcem?myślałem że Twój avatar ma oznajmiać lewicowe poglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie o nic oprócz ostatnio chłopca Marsal2, boje sie cokolwek mu napisac bo mnie zatakuje odrazu , ze go obrazam, to człowiek niebliczalny i bardzo agresywny jezeli idzie o walsne ego, płakac mi sie che ,ze zeimia nosi takich ludzi, mam strasznego doła przez tego chlopca, który wszystko bierzez zbyt do siebie , ja sie go boje budzi moj strach spróbujcie mu cos napisac wprost i zarzucic to zacznie was obrazac i zalic sie na PW innym na wsz temat, jestem bardzo nieszczęsliwa przez niego i płacze cały dzien.

 

przesyłam Ci :angel: , niech Cię wspiera .... czasami sie trzeba ćwiczyć w cierpliwości...... jak mnie ktoś wkurza na forum, to sobie powtarzam, że ja tez pewnie czasami kogoś wkurzam i trzeba być wyrozumiałym .....poza tym masz fajny ten wierszyk, o tym ze każdy ma wiele twarzy, bardzo życiowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×