Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy spacer.Psiaki zaatakowały malutkiego koziołka,a potem zdechłego szopa czy coś,pierwszy raz widziałam takiego zwierzaka.Nalatałam się za nimi po lesie.Jestem padnięta i mam podły humor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pieprzona empatia,wrażliwość,brak spokoju.

 

Ludzie zimni,bezduszni,mają łatwiej nastawiają się na coś, dążąc do celu,nie zważając na przeszkody różnej maści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że zakwasy moga aż tak zatrzymać mięśnie. 3 dzień poruszam się jak nieperłnosprawny, schodzę po schodach powoli i nie z powodu bólu tylko same nogi mi przestały pracować, prawie się przewracam. Mięśnie są jak kamień cały czas naprężone, w ogóle się nie ruszają. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że rodzice nawet gdy jest się dorosłym nie potrafią przyznać się do błędu przy swoich dzieciach. Ku... mać np ojciec zrobi jakiś błąd itp ja mu o tym powiem a on jak nie doszuka się jakiś banalnych argumentów na usprawiedliwienie to i tak się przypierdala że mu uwagę zwróciłem :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że matka ma te swoje pieprzone ataki złości, teraz znów mnie nawyzywała, cały czas tylko gadała jakim jestem dnem. :roll:

I najgorsze jest to, że jutro ona będzie udawała, że nic się nie stało, a ja jak głupia znów będę jej 'ufać' i z nią normalnie gadać, a ona znów uzna mnie za ścierwo i tak w kółko... :why:

Chcę z tym skończyć, chcę z tym zerwać, znów mnie ciągnie do cięcia, bo przecież jestem nieudolna i ta najgorsza, ale nie chcę tego robić, nie chcę :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×