Skocz do zawartości
Nerwica.com

TEST -> Sprawdź czy masz depresje


LSDisland

Rekomendowane odpowiedzi

34 +/- kilka ptk, bo nie wszędzie byłem zdecydowany co do odpowiedzi..

 

Polecam test Seligmana na bezradność, która według niego jest tożsama z depresją, bo zachodzą takie same procesy chemiczne zachodzące w mózgu.

O ile ten test nie zrobił na mnie większego wrażenia, to tam byłem bardzo zaskoczony, do końca nie wiedziałem jaki rezultat mi może wyjść, ciekawie skonstruowane pytania. Spisując wyniki wierzyłem, że jednak jestem choć umiarkowanym optymistą, jednak przeraziłem się, gdy wynik wyszedł fatalny....Do tego bardzo ciekawa interpretacja no i rady jak wyjść z tego gówna tak więc czytam dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Wynik to : 43 punktów.

Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem

 

Po kiego czorta ja robie ten test jak doskonale wiem że mam depresje... a jeszcze jedno potwierdzenie nie zaszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem dwa razy za drugim dłużej myślałem nad odpowiedzią

29, potem 28, ale to nieprecyzyjny test.

 

Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Wynik to : 41 punktów.

Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem

no,tak :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik to : 29 punktów.

Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem.

 

Super.

Ch*j z tego, pastylek i tak nie będę brał, zresztą owy test nie zawsze jest "precyzyjny" :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik to : 39 punktów.

Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem.

 

Szczerze mówiąc średnio mnie to rusza. To nie jest nic o czym bym nie wiedziała, plus, kilka z tych pytań jest trochę naiwnych i źle skonstruowanych. Ale dla zapełnienia czasu można go zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik to : 29 punktów.

Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem.

(zeszły rok kwiecień 2012).

 

Wynik to : 19 punktów.

Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Wskazane jest rozpoczęcie farmakoterapii.

 

Its-something.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu robiłam test becka i wyszło 41, ale nie pamiętam formułki do tego wyniku, ale optymistycznie nie brzmiała. Teraz nie chce mi się powtarzaić nawet tego testu, bo same pytania mnie przygnębiają i miałabym ochotę usiąść w kąciku i popłakać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×