Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

trust_me

Użytkownik
 • Zawartość

  170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Mam zacząć brać, ale jestem ona ceną...
 2. długo mnie nie było... jest kiepsko, co tu wiecej pisać. dodatkowo wkręcam sobie sm. i cholernie się boję. mam rezonans w środę i wszystko się wyjaśni...
 3. zoo! jutro zamiast szkoły odwiedzę zoo! mam szkołę dwa kroki od słynnych miśków.
 4. dzięki za wszystkie rady i opinie. nie daje rady, jeszcze przed chwilą się dowiedzialam że jutro mam zaliczenie z czegoś na czym mnie nie było i jest jeszcze gorzej. stres mnie wykończy, mówię wam.
 5. na ostatniej terapii psycholog powiedziała mi, że rozmawiała z moją lekarką i obie są zdania, że mogę NORMALNIE żyć. nie powiem, że mnie to nie ucieszyło, tylko po kilkunastu godzinach euforii zaczęłam wątpić w to "normalnie". jestem tak spięta i zestresowana, że z trudnością chodzę. nie jestem w stanie nawet zginać nóg w kolanach. pierwszy raz w życiu mam to tak długo. macie jakiś sposób na odstresowanie się?
 6. strasznie źle się czuję, zwiększanie leków chyba mi nie służy, ledwo żyję. nienawidzę takiego stanu! poza tym mam okropne myśli s. walczę z nimi, chociaż nie wiem czy jest sens, bo po co? i tak kiedyś umrzemy. panikuję przed poniedziałkowymi zajęciami, bo prowadzi je babka której szczerze nie lubię. tzn. szanuję ją, bo talent ma niesamowity, tylko z podejściem do ludzi gorzej. zastanawiam się co zrobić żeby nie musieć tam iść. naprawdę nie dam rady. mam milion myśli w głowie i wałkują się niesamowicie, sama momentami nie wiem o czym myślę. nie wiem jak się czuję. normalności, proszę. normalności chociaż przez chwilę.
 7. chłopak mnie rzucił, bo miało być inaczej, miało być wg niego kolorowo. no i mial być blisko, tylko w innych relacjach... odezwal sie raz. pierzony tchórz. trzymaj się.
 8. właśnie czym jest właściwie chad? moja lekarka ostatnio zaczęła mi mówić, że nie tak patrzę na życie i leki mi nie pomogą, ale antydepresant i tak zwiększyła. zastanawiam się, może rzeczywiście nie chcę wyzdrowieć... ba, bardzo chcę... tylko jak?
 9. trust_me

  wyrzuty sumienia.

  wypowiedzi rzeczywiście są piękne, wątek też, ale po wpisaniu tytułu obrazu wątek się wyświetla w wyszukiwarce, a nie chciałabym żeby ktoś ze szkoły na niego wpadł...
 10. trust_me

  wyrzuty sumienia.

  proszę moderatora o jak najszybsze usunięcie wątku.
 11. jaka tu cisza, wszyscy świętują? znów przespałam cały dzień, zamiast pisać pracę na jutro, więc pewnie zarwę nockę. najgorsze jest to, że nie mam zielonego pojęcia jak to napisać, liczę na nagły przypływ weny, tylko on może mnie uratować. źle się czuję, ale już jutro do lekarza, nie wiem co jej powiem.
 12. trust_me

  wyrzuty sumienia.

  i tak temat z moich wyrzutów sumienia, zmienił się na temat o pracy dyplomowej :)
 13. trust_me

  wyrzuty sumienia.

  Bardzo mi pomogłaś swoją interpretacją, dziękuję! Co do motyla na twarzy, nie widzę tego. Może dlatego, że w swojej poprzedniej pracy wykorzystywałam motyw maski. Widzę za to pomalowane ciało i makijaż przerysowany pastelowymi barwami. Od pasa w dół kokon, bo przecież motyl przeobraża się z poczwarki. Chcę to ukazać mimo, że na obrazie tego nie widać. Myślę, że poczwarka może być zwiastunem tej niepewności i lęku, którym kipi obraz. Skrzydła będą zrobione z płyt cd. Nie wiem, tak to na razie widzę, ale wszystko wydaje się być płytkie i niesamowicie banalne, a dziś muszę napisać przedstawienie postaci na tle nurtu, czyli surrealizmu... Nie mam pojęcia jak się za to zabrać.
 14. trust_me

  wyrzuty sumienia.

  sama wybrałam. może zły? zbyt oczywisty? modelką będzie moja siostra, ładna jest. ładniejsza ode mnie.
×