Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik, Tukaszwili to może my się mniejszą grupą spotkamy pod Cafe , by razem dołączyć do pozostałych? :mrgreen:

 

Ja naprawdę mam tremę :hide:

 

I będziemy się tremować i marznąć przed wejściem? To trzeba iść na żywioł! Nie myśleć i przybyć!

Szczerze ja nie wiem gdzie jest to tylne wejście i te wszystkie ulice i ten cały strych i trzon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie:)

tylko 1 sprawa mnie martwi, znów się nie najemy:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

 

-- 08 lut 2012, 16:35 --

 

NA MIEJSCU NIE POSIADAMY KUCHNI

 

WIĘC OFERUJEMY TYLKO:

 

- KANAPKI ZE SMALCEM I OGÓRKAMI

 

- CIASTO DOMOWEJ ROBOTY

 

-CHIPSY, PALUSZKI, ORZESZKI, CIASTKA KORZENNE

 

-- 08 lut 2012, 16:40 --

 

No ale to cafe:)

więc wpadajcie po obiedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tukaszwili, możesz. Ja też pewnie przjdę wcześniej, na wszelki wypadek. Bo ostatnio notorycznie się spóźniałam ;)

 

KeFaS, raczej autkiem nie będę, bo mam ochotę się napić :D

 

Też nie pamiętam dokładnie jak się tam wchodzi do Strychu, ale trza jakoś ogarnąć... może spotkamy się na przystanku autobusowym o 17.50 - na placu kaszubskim? Oczywiście w stronę portu, nie w strone gdańska.

Co Wy na to?

 

No i może zadzwonić do Strychu, żeby nam przygotowali jeszcze 2 miejsca na wszelki wypadek? :D

 

Ja tam się chętnie najem smalcem z chlebem. Pyszna sprawa, jadłam u nich już takie dobrodziejstwa i mmm pycha.

 

Świeżaki! Ja na Waszym miejscu bałabym się:

Rama - bo to powtór gadatliwy

Guzika - bo rozbija solniczki, kradnie kufelki i wymachuje trzonem xD

i w zasadzie to wszystko, reszta jest milusińska xD

no może jeszcze

pannaAlicja, która w hipo skacze i biega dookoła, w czasie wkurwu pije jednego drina za dugą (podwójna wódka) a w czasie smutaskowania przytula się i popłakuje niewesoło ;)

 

 

Dobra, a teraz Gdynianie, co to łażą do Syntonii - o której w czwartek przyjmuje Rudnicki? Muszę do niego skoczyć na randevu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, człek się nie może pójść wykąpać, bo już Alicja szabelką wojuje. Jaaaa, powtór gadatliwy? No wypraszam sobie, tylko nie powtór. Co do słowotoku...hm, to mogłoby być, w pewnych okolicznościach*, prawdziwe. Alicję poznacie po krwistoczerwonych włosach, taki skromny znaczek rozpoznawczy:)

A Guzik jest najjaśniejszą gwiazdą na nieboskłonie i najniewinniejszym stworzeniem w tej częsci drogi mlecznej**

*kiedy nie śpię

**kiedy nie pije

 

-- 08 lut 2012, 19:08 --

 

Lubię jeść, Ty chyba jeszcze nie wiesz, co to naprawde znaczy lubić jeść. Nauczę Cie, pewnie z pomocą Mad'a:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, od godziny się miotam czy się zdecydować na spotkanie z wami. Nie wiem jak moja psychika by to zniosła. Raz już spękałem.

lubie_jesc, gdyby mi się udało samego siebie przekonać by jechać, to z estakady moglibyśmy ruszyć razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×