Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Odezwała się forumowa burdel-mama:)

 

-- 07 lut 2012, 20:56 --

 

A tak poważnie, to w czwartek będziemy świętować urodziny 86 letniej matrony i za inicjację posłuży odśpiewanie "To Gdynia me miasto kochane, tu stocznia, port, plaża i skwer", może niekoniecznie w tej komuńskiej kolejności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja postaram się sprowadzić dodatkową osobę, ale szanse są 50/50. czyli bezpiecznie na 8 osób, chyba że parka z Pucka wpadnie:)

 

-- 07 lut 2012, 21:12 --

 

I umieść w swoim opisie namiary na spotkanie, żeby nikt nie błądził szukając, co gdzi i kiedy. Ja też skopiuję, jeśli pozwolisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera teraz to się boję przyjść, za długo się chyba znacie :D mimo że mam brodę i 3 kg nadwagi to brakuje mi odwagi. Pewnie wszyscy jesteście po 30stce i będziecie rozmawiać o poważnym życiu, Freudzie, Comcie i poezji Brodskiego. Nie wiem czy się do tego nadaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera teraz to się boję przyjść, za długo się chyba znacie :D mimo że mam brodę i 3 kg nadwagi to brakuje mi odwagi. Pewnie wszyscy jesteście po 30stce i będziecie rozmawiać o poważnym życiu, Freudzie, Comcie i poezji Brodskiego. Nie wiem czy się do tego nadaję.

 

Tak! Zasiądziemy przy kominku! Ja przytacham ze sobą jakieś wielkie księgi, najlepiej po łacinie i będziemy wdychać takie papu egzystencjalne!

 

-- 08 lut 2012, 11:13 --

 

lubie_jesc, Tukaszwili dołączę do Waszego grona osób bojących się i będziemy bać się razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tukaszwili, Ja co prawda nie mam brody, ale mam dobre min. 15kg nadwagi, a 30stkę to skończę w listopadzie 2020r, o interpretacjach poezji Brodskiego nie wiem zbyt wiele. :P

 

1. Mad

2. Agasaya

3. ram

4. kolega rama 50/50

5. Kiya

6. pannaAlicja

7. Guzik

8. Vilgefortz

9. KeFaS

10. kolega KeFaSa Marcin

11. Tukaszwili

12. lubie_jesc

 

No to kochani coś Wam się pomerdało z tymi wyliczeniami, bo jak widzicie jest nas w porywach do 12. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×