Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

komórkę będę miał, a co do lapa to mam tylko służbowy ale boję się go wziąć bo może przepaść i wtedy się z tego nie wytłumaczę - będę miał komórkę na pewno - mam też darmowe rozmowy do orange i na stacjonarne więc mogę dzwonić

 

pannaAlicja zrobimy ogólnopolski ranking psychiatryków, będziemy oceniać różne rzeczy, poziom obsługi, jedzenie i będziemy przyznawać gwiazdki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was mogłby polecić mi jakiegoś dobrego psychiatre i psychoterapeutę? psychiatra może być prywatny, ale psycholog już raczej nie, bo potrzebuję częstych wizyt... od czerwca w ogole nie jestem pod niczyja opieka, odstawiłam leki tak po prostu (leczylam się od 7 lat z przerwami i zawsze odstawialam leki nagle), niby bylo dobrze, stabilnie, potem mania, teraz juz nawet nie wiem co, niemoc, masa lęków i trochę nie daję rady sama. ale to tyle z użalania się. no i mam straszny problem z nowymi ludzmi, a co dopiero żeby się uzewnętrzniac. teraz bylby mój pierwszy raz kiedy poszlabym z wlasnej woli, samodzielnie. juz na grudzien się zapisałam do przychodni na Mickiewicza w Gd, ale nie poszłam... moze tym razem bym dała rade. kurcze, az mi glupio to pisac, zaraz mam mysli w glowie, ze kogo obchodzi ten publiczny ekshibicjonizm. nie mam problemow z pisaniem, ale już z prawdziwym kontaktem tak. może gdybym napisała wcześniej wszystko co mi jest (to bardzo dluga historia, 7 lat, wszystko od poczatku bym chciala zeby poznali) to byłoby prościej i oszczędziloby mi trochę stresu mowienia... no ale to tyle dygresji. znacie kogoś odpowiedniego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obchodiz, obchodzi, tylko jak tak się w tym akurat wątku rozpiszesz, to można zgubić meritum, a chodiz Ci po prostu o dobrego psychologa i/lub psychiatrę w Trójmieście. Pytanie jeszcze, co to znaczy dobry. jaką przypadłość chcesz leczyć? Lekarze i psychologowie to nie alfy i omegi i każdy jest mocniejszy w jakimś obszarze i słabszy w innym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim szukam psychiatry, psychiatra dobry dla mnie to taki którego nie będę się bała, sprawiającego wrażenie "ludzkiego", który nie ma mnie w d... . bo na takich nieciekawych tylko trafiałam póki co... i wychodziłam z większą beznadzieją. Z psychologiem już trudniejsza sprawa i chyba będę jednak musiała zainwestować w jeżdżenie do mojej dawnej terapeutki, nie jestem gotowa na tyle nowości.

a co do chorób to ja mam bardzo dużo przypadłości i długą historię, ale przede wszystkim ChAD i ed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoterapeutkę mogę Ci polecić w Gdyni, to jej strona: http://www.psycholog-pebe.pl/

Jest rewelacyjna, a jeśli jesteś studentką to masz taniej.

 

Co do psychiatry, cóż, liczą się subiektywne uczucia, więc ciężko kogoś poradzić. Są lekarze na Traugutta i na ul. zgody (koło Kwiatkowskiego) w Syntonii. To dobrzy lekarze.

 

 

Ram, a gdzie zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×