Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję schronienia w Katowicach na noc z niedzieli na poniedziałek 28/29 sierpnia. W poniedziałek o 6:15 mam z Katowic pociąg do Przemyśla i nie chciałbym kimać na dworcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem spragniony kontaktu z drugim człowiekiem, który choć trochę mnie zrozumie, a nie będzie patrzył jak na lenia/dziwadło/nieudacznika. Szczególnie dziewczyny(u których nie mam szans, bo coś ze mną nie tak), ale nie tylko. Mieszkam zaraz przy Katowicach i mogę się spotkać zawsze. Moje gg: 1754026

 

ps. czy ktoś obecnie uczęszcza na terapię grupową i w jakich szpitalach i jakie opinie?

 

-- 04 wrz 2011, 19:22 --

 

Witam, organizuję spotkanie w Katowicach w ten piątek. Wszyscy są mile widziani! Będzie może jakieś piwo czy sok.

 

Spotykamy się o 16 w centrum Katowic, na Stawowej, przy żabie. Zapraszam wszystkich!

 

Jeśli czujesz się samotny to wpadaj!!!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mamy w sumie mysle ok 3 osob na razie.

Takie spotkania wlasnie temu słuzą zeby sie przełamywać. Obecnie w Katowicach odbywają sie regularnie wspólne spotkania z 3 róznych forów ktore dotyczą wlasnie fobii spolecznej. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK to spotkanie w sobote o 16 zbiórka pod żabą w katowicach na stawowej ja mam brode i nosze okulary mam futrzaną czapkę jakby co zapraszam

 

-- 14 sty 2012, 19:09 --

 

Nie wiem czy ktoś był po w ostatniej chwili były rezygnacje pogoda nie nastrajała do wyjscia ja niestety sie spoznilem sporo przez warunki pogodowe jesli ktos jednak był to przepraszam. Jesli ktos jest nadal chętny to jutor tez o 16 w tym samym miejscu ma byc spotkanie zbiorcze z 3 innych forów ma byc wiecej ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anancites podbijam się pod osobę powyżej, Katowice moje rodzinne miasto, od 2 lat mieszkam w Tychach, więc też blisko. Napiszcie jak wasze spotkania wyglądają, czy rozmawiacie o problemach czy właśnie o wszystkim innym tylko nie o tym, czy Wam to pomaga...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jeśli ktoś mieszka w Katowicach albo dość blisko, a ma ochotę się poznać, porozmawiać, spotkać, potrzebuje wsparcia drugiej osoby w ciężkich chwilach to pisać do mnie;) sam już ledwo ciągnę z tą cholerną nerwicą i chętnie poznałbym kogoś komu doskwierają podobne problemy i mnie zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×